Cupa Multinationalelor

Program meciuri
Clasamente

Clasament Golgeteri


Perioada de legimitatii si transferuri din data de 04.08.2014 si pana in 20.08.2014 ora 24, pe baza programariilor la numarul de telefon 0742898477, persoana de contact Organizator Competitii sportive Radosav Alin.

Rugam toti delegatii echipelor sa sune si sa ne anunte daca nu vor mai participa in editia 2014-2015 a campionatului, pana in data de 4.08.2014. Neprezentarea neanuntata a delegatului echipei la sedinta tehnica anuntata pe siteul www.alborzminifotbal.ro , atrage excluderea din competitie a echipei pe care o reprezinta !

In perioada urmatoare afisam si data exacta a sediintelor pe fiecare liga in parte.

ANUNTURI SEZONUL 2013 - 2014

BARAJ LIGA 1-2

DUMINICA 15.06.2014 GRASII - INTEGRA   3-1   ORA 21:30 TERENUL 1

MARTI 17.06.2014 CONTINENTAL POWER - FC INTESA  2-4  ORA 20:30 TERENUL 2

 

BARAJ LIGA 2-3

DUMINICA 08.06.2014

MEL SAR - HYPERION IPA ORA 20 TR 1   2-3

SFK MLADOST 09 - PLOPI ORA 20 TR 2    6-2

saisprezecimi de finala
NR SAMBATA 07.06.2014    
1 PROFESORII - AS WMT         0-3 9 I
2 BASMULUI - MARACANA BILED       4-7 9 II
3 AS GLISSANDO - NINIROX              4-1 10 I
4 BANATENII - RED STARS       0-4 10 II
5 AGMA TIUCA - PARIORII    3-0 11 I
6 SNB - HUSENII    0-3 11 II
7 CONTI FLUID - HELLA        5-0 12 I
8 INTESA - AKTUAL BOYS           2-1 12 II
9 COLIRA  - CONTI POWER          5-2 13 I
10 MAV SPORT - TRW-CANARII       3-0 13 II
11 UD CANTEMIR - AEM        1-7 14 I
12 AUTO TRUCK - CONTI AP               3-0 14 II
13 CODASII - TAO TIM   0-3 15 I
14 AUTO EUROPA - WHITE SOCKS   1-2 15 II
15 GRASII - CIARDA ROSIE          1-4 16 I
16 RAPID - AZ BOYS       4-1 16 II

 

optimi de finala
SAMBATA 07.06.2014
AS WMT GIROC - MARACANA BILED   ORA 18 TR 1     A     3-1
 
AS GLISSANDO - RED STARS  ORA 18 TR 2     B     2-2  4-3 DLP
 
AGMA TIUCA - HUSENII    ORA 19 TR 1    C          5-2
 
CONTI FLUID - INTESA ORA 19 TR 2      D          1-5
 
COLIRA SPORT - MAV SPORTS  ORA 20 TR 1     E      2-5
 
AEM - AUTO TRUCK   ORA 20 TR 2     F      1-8
 
TAO TIM - WHITE SOCKS   ORA 21 TR 1     G              3-1
 
CIARDA ROSIE - RAPID ORA 21 TR 2   H    4-1
 
sferturi de finala
DUMINICA 08.06.2014
 
AS WMT GIROC - AS GLISSANDO  3-0
ORA 9 TR 1      X
 
 
AGMA TIUCA - FC INTESA                 4-0
ORA 9 TR 2      Y
 
 
MAV SPORTS - AUTO TRUCK      2-2  4-6 DLP
ORA 10 TR 1      Z
 
 
TAO TIM - CIARDA ROSIE     0-3
ORA 10 TR 2     W
 

SEMIFINALE - DUMINICA 08.06.2014

AS WMT GIROC - AGMA TIUCA  ORA 14 TR 1       1-2

AUTO TRUCK - CIARDA ROSIE   ORA 14 TR 2       3-5

FINALA -  DUMINICA 08.06.2014

  AGMA TIUCA  - CIARDA ROSIE    ORA 21 TR 1     3-1

 

 

TURUL 1
SAMBATA 24.05.2014
CLUB 7 DAYS - HUSENII    1-3    ORA 17 TR 2 A
INTEGRA - RED STARS     2-5   ORA 18 TR 2 B
GRUPPO SELECT - RAPID    5-6 DLP   ORA 19 TR 2 C
BANATENII - LEX    8-4     ORA 20 TR 2 D
FAN TAXI - FC KANDIA    3-1    ORA 21 TR 2 E
TAYLOR TRANS - TAO TIM    0-3   ORA 22 TR 1 F
CAVALERII - FC BASMULUI  3-4 DLP   ORA 22 TR 2 G
RIPENSIA - AZ BOYS    0-4     ORA 23 TR 1 H
SFKMLADOST09 - NEW TEAM    5-1    ORA 23 TR 2 I
DUMINICA 25.05.2014
GLORIA SINANDREI - BEST TEAM  3-2  ORA 9 TR 1 J
LA LA LAND - ATHLETIC    5-0   ORA 9 TR 2 K
INTESA - UMT       5-2        ORA 10 TR 1 L
PLOPI - UNITED BOYS  0-1   ORA 10 TR 2 M
STIINTA - COMTIM       3-0      ORA 11 TR 1 N
TURUL 2
DUMINICA 25.05.2014
HUSENII - DAUTOMOTIVE      6-2      ORA 11 TR 2
RED STARS -THE TEAM       6-1        ORA 12 TR 1
RAPID - ALCATEL     1-0       ORA 12 TR 2
BANATENII - VICTORIA       3-0       ORA 13 TR 1
FAN TAXI - CIARDA ROSIE  1-9  ORA 13 TR 2
TAO TIM - DRACULA         3-2        ORA 14 TR 1
FC BASMULUI - NATIONAL 2006    6-5 DLP    ORA 14 TR 2
 AZ BOYS - PALMEIRAS    8-7 DLP          ORA 15 TR 1
SFK MLADOST09 -  WHITE SOCKS  3-4 DLP  ORA 15 TR 2
GLORIA SINANDREI - CODASII      2-3         ORA 16 TR 1
LA LA LAND - COLIRA SPORT  2-3   ORA 16 TR 2
INTESA  -  HATTRICK MANIACS  8-4  ORA 17 TR 2   
UNITED BOYS  - MARACANA BILED 1-6 ORA 18 TR 2   
STIINTA  - AKTUAL BOYS   1-4 DLP   ORA 19 TR 2   
UD CANTEMIR - MEWI TEAM   7-6 DLP   ORA 20 TR 2

 

NR TURUL PRELIMINAR 1
  SAMBATA 10.05.2014
1 UNIREA CERNATEAZ - CHIRURGII 4-1  ORA 21 TR 1
2 LEII GREI - BEST TEAM    3-6    ORA 21 TR 2
3 AKTUAL BOYS - ARDELENII  10-2     ORA 22 TR 1
4 JUVENTUS PISCHIA-PIZZA LA MARIA 0-3 ORA 22 TR 2
  DUMINICA 11.05.2014
5 LAHOVARI - INGINERII   2-3       ORA 17 TR 1
6 FC KANDIA - EVERYTIME    2-1    ORA 17 TR 2
7 METAL PRECOM - AZ BOYS   3-5       ORA 18 TR 1
8 FLEXTIM - FC ALI ALE CRI    4-2  ORA 18 TR 2
9 RIPENSIA - PELENDAVA  4-2       ORA 19 TR 1
10 JOHNSONS CONTROLS - HELLA CC 6-1  ORA 19 TR 2
11 KINGS - ZOPPAS    0-5         ORA 20 TR 1
12 COMTIM - RDS           3-0        ORA 20 TR 2
13 LOGISTC TEAM - AEK    2-8           ORA 21 TR 1
14 UMT - LINDE GAZ     4-1        ORA 21 TR 2

 

        

TUR PRELIMINAR 2
SAMBATA 17.05.2014
UNIREA CERNATEAZ - BEST TEAM  2-5  ORA 17 TR 1
AKTUAL BOYS - PIZZA LA MARIA 8-3    17 TR 2
INGINERII - FC KANDIA ORA  3-818 TR 1
AZ BOYS - FLEXTIM ORA  7-5 dlp 18 TR 2
RIPENSIA - JOHNSONS CONTROLS 3-2  ORA 19 TR 1
ZOPPAS - COMTIM 1-2  ORA 19 TR 2
AEK - UMT 4-9 ORA 20 TR 1

 


Tabel Lista Jucatori