Cupa Multinationalelor

Program meciuri
Clasamente

Cupa De Iarna

Program meciuri

Cupa De Vara

Program meciuri

Clasament Golgeteri


ANUNTURI


MAV SPORTS CASTIGA SUPERCUPA


09.12.2018 18.27


MAV Sports Timișoara încheie un an 2018 fantastic prin cucerirea Supercupei României. Finala cu Danco Pro București s-a încheiat 1-1, timișorenii reușind să se impună la executarea loviturilor de la 7 metri.

Felicitări ambelor echipe pentru jocul prestat și fair play-ul de care au dat dovadă, atât pe teren, cât și în afara lui. 👏👏👏

În 2018, MAV Sports Timișoara a cucerit: Campionatul Național, Liga Campionilor și Supercupa României. Felicitari tuturor care au participat la aceast succes si performanta importanta pentru minifotbalul timisoarean. 

Inaite spre victorii cu glorie. Hai MAV, Hai Timisoara !


SUPERCUPA ROMANIE 2018


07.12.2018 22.22


In data de  08.12.2018 de la ora 13:00 . va avea loc in Bucuresti, SUPERCUPEI ROMANIEI - editia 2018, la Baza Sportiva Alexandreea Club, B-dul Basarabia nr. 37-39,

Editia din acest an se disputa intre echipele: MAV Sports Timisoara, castigatoarea Campionatului National - editia 2018 si Danco Pro Bucuresti, castigatoarea Cupei Romaniei - editia 2018.

Jocul va fi transmis LIVE pe pagina de Facebook a Federatiei de Minifotbal din Romania: s://www.facebook.com/MinifotbalRomania/ 

Le uram multa bafta jucatorilor timisoareni si speram sa confirme pozitia de lider national si european! 

Inainte Timisoara!


PROGRAM MECIURI - MODIFICARI


06.12.2018 20.52


Datorita faptului ca Poli joaca pe Stiinta ultima etapa , sambata 08.12.2018 meciurile de la ora 12.00 se vor juca de la ora 16.00 dupa cum urmeaza :
 

7 RAPID ROHO CONSTRUCT - 08.12.2018 ora 16 teren 2
8 NINIROX PROFESORII - 08.12.2018 ora 16 teren 1

JUCARE MECIURI RESTANTE


06.12.2018 16.30


Meciurile restente se vor juca de la ora 19.30 in data de 18 decembrie 2018, MARTI, dupa cum urmeaza :

ORA 19.30  TEREN 1   MAV SPORTS - ZOPPAS INDUSTRIES

ORA 20.30 TEREN 1    CONTINENTAL AP - VOINTA GIROC

ORA 21.30 TEREN 1   SFK MLADOST 09 - HYPERION IPA


PROGRAM MECIURI - MODIFICARI


20.11.2018 10.54


Datorita faptului ca Poli joaca pe Stiinta sambata 24.11.2018 ora 14.00 , meciurile pentru Liga I si Liga IV A au suferit modificari dupa cum urmeaza :

ETAPA 13 LIGA I   SCOR DATA ORA TEREN
9
NINIROX
ZOPPAS INDUSTRIES - 24.11.2018 16 1
 
           
             
             
ETAPA 13 LIGA IV A          
1 NOKIA BLAZE - 25.11.2018 21 2
2 BOCA JUNIORS ATHLETIC - 25.11.2018 21 1
3 MED TEAM A.C. SINANDREI - 25.11.2018 22 2
4 DEDY-MID HATTRICK MANIACS - 25.11.2018 22 1
5 SCORPIONII BOSCH - 25.11.2018 23 2
6 SAN MARZANO BANAT SPORT - 25.11.2018 23 1
7 HONEYWELL AUCHAN - 24.11.2018 16 2

             Va multumim pentru intelegere !


VA REAMINTIM


25.10.2018 11.52


               Avand in vedere ca suprafata sintetica nu permite curatarea cojilor de seminte si a gumei de mestecat aruncate pe jos , va solicitam din nou sa nu consumati seminte in incinta baloanelor si sa nu mai scuipati gumele de mestecat pe jos . Deasemenea va reamintim faptul ca in incinta balonului presostatic este interzisa consumarea bauturilor si avand in vedere spatiul limitat dedicat suporterilor , in cazul aglomerarii suprafetei arbitrul va intrerupe meciul pana la descongestionarea suprafetei de joc .
 


PROGRAM MINIMERCATO 2018


05.10.2018 16.47


In perioada 15-18 octombrie  2018 echipele pot opera modificari privind lotul jucatorilor conform urmatorului program :

LIGA IV - 15 octombrie 2018 in intervalul orar 14.00 - 20.00

LIGA III  - 16 octombrie 2018 in intervalul orar 14.00 - 20.00

LIGA II   - 17 octombrie 2018 in intervalul orar 14.00 - 20.00

LIGA I    - 18 octombrie 2018 in intervalul orar 14.00 - 20.00

Formularele necesare pentru legitimare, informarea GDRP sau transferul jucatorilor pot fi listate din sectiunea ,,Descarcari" .

Atentionam echipele cu restante sa achite datoriile , in caz contrar nu vor fi operate modificari pe lot !

Se vor opera doar 4 modificari in lot.


JUCAREA MECIURILOR RESTANTE


01.10.2018 14.57


Meciurile restente se vor juca de la ora 19.30 in data de 2 octombrie, MARTI, dupa cum urmeaza :

ORA 19.30  TEREN 1   THE TEAM - CONTITECH FLUID

ORA 20.30 TEREN 1    AUTO EUROPA  - CONTINENTAL AP

ORA 21.30 TEREN 1    DINOZAURII - CONTI POWER

JOI 11 octombire

ORA 20,30 TEREN 2    MAV SPORT - AS GLISSANDO


PROGRAM ETAPA IV


20.09.2018 13.05


Avand in vedere ca generarea programului de meciuri a inregistrat erori , pana la rezolvarea acestora va rugam sa luati in considerarea doar programul de mai jos .Multumim


PROGRAM ETAPA IV


14.09.2018 17.42


Pana la finalizarea programului complet al etapelor in sectiunea Program Etape , va comunicam mai jos programul pentru ETAPA IV.

    VINERI Liga III B DATA ORA TEREN
1 ZF TRW HUSENII 21.09.2018 20 1
2 INTERNATIONAL TM LA LA LAND 21.09.2018 20 2
3 TMT AS INTEGRA 21.09.2018 21 1
4 ARMY TEAM GRUPPO SELECT 21.09.2018 21 2
5 CS SINANDREI FIN TIM 21.09.2018 22 1
6 DURA STRANIERII 21.09.2018 22 2
7 VENUS WELDERS IT 21.09.2018 23 1
8 ZONE CAFE HESSE 21.09.2018 23 2
           
    SAMBATA  LIGA II A      
           
1 FOCUS TEAM COMTIM 22.09.2018 11 2
2 NOVUM TRAVEL CIARDA ROSIE 22.09.2018 12 2
3 MESERIASII DRACULA 22.09.2018 13 2
4 THE TEAM CONTITECH FLUID   0 0
5 JUVENTUS TIMISOARA RED STARS 22.09.2018 14 2
6 VALEO TIMISOARA HYPERION 22.09.2018 15 2
7 NESTLE MAGICIENII 22.09.2018 16 2
8 SFK MLADOST TDC 22.09.2018 17 2
    Liga II B      
1 DINOZAURII CONTI POWER   0 0
2 GLORIA SINANDREI COLIRA SPORT 22.09.2018 11 1
3 UNITED BOYS AC ESSENCE 22.09.2018 12 1
4 UMT MEWI IDEAL 22.09.2018 13 1
5 GENERALII TAO TIM 22.09.2018 14 1
6 BANATENII UNIREA CERNATEAZ 22.09.2018 15 1
7 AAP CONCEPT LEX 22.09.2018 16 1
8 ARENA VIOLA MIA SAN MIA 22.09.2018 17 1
    Liga IV B      
1 EWALS CARGO CARE BIZONII 22.09.2018 18 1
2 FULGER DEVA FC SAGULUI 22.09.2018 18 2
3 LAHOVARI ACS RONAT TIMIS 22.09.2018 19 1
4 KATHREIN AEK TIMISOARA 22.09.2018 19 2
5 FORTUNA FREIDORF BARUM AUTOMOTIV 22.09.2018 20 1
6 FLEXTIM LEII GREI 22.09.2018 20 2
7 ADIENT BEST TEAM 22.09.2018 21 1
    Liga IV C      
1 FC IOSEFIN CSM TEAM 22.09.2018 21 2
2 MONEY TEAM DEDEMAN TIMISOARA 22.09.2018 22 1
3 SMARTWOOD ATLETICO TEXTILA 22.09.2018 22 2
4 SEVEN CLUB HELLA CC 22.09.2018 23 1
5 JURASSIC PARK INDEPENDIENTE 22.09.2018 23 2
6 INGINERII FC CODASII 23.09.2018 23 1
7 HASLOSII HARAEUS 23.09.2018 23 2
           
    DUMINICA LIGA I      
1 MARACANA BILED ZOPPAS INDUSTRIES 23.09.2018 10 1
2 NATIONAL 2006 VOINTA GIROC 23.09.2018 10 2
3 HELLA ELECTRONICS ROHO CONSTRUCT 23.09.2018 11 2
4 INSIDECOR BIZCAFFE 23.09.2018 13 1
5 AUTO EUROPA CONTINENTAL AP   0 0
6 ACS AUTO TRUCK AS GLISSANDO 23.09.2018 13 2
7 GRASII PROFESORII 23.09.2018 14 1
8 RAPID MAV SPORTS 23.09.2018 14 2
9 NINIROX LYON 23.09.2018 15 1
    Liga IV A      
1 BLAZE MED TEAM 23.09.2018 15 2
2 DEDY MID BOCA JUNIORS 23.09.2018 16 1
3 SCORPIONII NOKIA 23.09.2018 16 2
4 SAN MARZANO ATHLETIC 23.09.2018 21 1
5 HONEYWELL AC SINANDREI 23.09.2018 21 2
6 AUCHAN HATTRICK 23.09.2018 22 1
7 BANAT SPORT BOSCH 23.09.2018 22 2
    Liga III A      
1 MEWI TEAM LINDE GAZ 23.09.2018 17 2
2 STREET PLAYERS VIITORUL 23.09.2018 17 1
3 PALMEIRAS B 32 ARMY 23.09.2018 18 2
4 RIPENSIA MAHLE 23.09.2018 18 1
5 PLOPI DRAEXLMAIER 23.09.2018 19 2
6 AVALANSA ASCENDRO 23.09.2018 19 1
7 ARSENAL FC BASMULUI 23.09.2018 20 2
8 ACS UNITED TIMISOARA SPORTY CLUB TM 23.09.2018 20 1

 

 


Click aici pentru

Arhiva stiri