Cupa Multinationalelor

Program meciuri
Clasamente

Cupa De Iarna

Program meciuri

Clasament Golgeteri


ANUNTURI SEZONUL 2013 - 2014


CUPA DE IARNA 2014 - FINALA MARE

CASTIGATOR SEMIFINALA 1 - CASTIGATOR SEMIFINALA 2 ORA 12 TR 1


CUPA DE IARNA 2014 FINALA MICA

INVINS SEMIFINALA 1 - INVINS SEMIFINALA 2 ORA 11 TR 1


CUPA DE IARNA 2014 - SEMIFINALE

MECI X - MECI Y ORA 9 TR 1

MECI Z - MECI W ORA 9 TR 2


CUPA DE IARNA 2014 - SFERTURI DE FINALA

sferturi de finala
SAMBATA 20.12.2014
MECI A - MECI B ORA 14  TR 1     X
MECI C - MECI D ORA 14 TR 2     Y
MECI E - MECI F ORA 15 TR 1     Z
MECI G - MECI H ORA 15 TR 2     W

CUPA DE IARNA 2014 - OPTIMI

optimi de finala
SAMBATA 20.12.2014
HELLA - GENERALII ORA 9 TR 1     A
CONTI POWER - RAPID ORA 9 TR 2     B
INTESA - CONTI AP ORA 10 TR 1     C
INTEGRA - GRASII ORA 10 TR 2     D
MARACANA BILED - AS WMT GIROC ORA 11 TR 1     E
AUTO TRUCK - RED STARS ORA 11 TR 2      F
MAV SPORTS - NATIONAL 2006 ORA 12 TR 1      G
GLORIA SINANDREI - AS GLISSANDO ORA 12 TR 2     H

CUPA DE IARNA 2014 SAISPREZECIMI

saisprezecimi de finala
NR DUMINICA 14.12.2014
1 HELLA - FORTUNA    4-2 DLP 9 I
2 GENERALII - VICTORIA     3-1 9 II
3 NINIROX - CONTI POWER     2-4 10 I
4 DRACULA - RAPID        0-1 10 II
5 AUTO EUROPA - INTESA    3-4 11 I
6 FC KANDIA - CONTI AP      2-9 11 II
7 FC BASMULUI - INTEGRA    0-4 12 I
8 CONTI FLUID - GRASII           3-4 DLP 12 II
9 MARACANA BILED - HATTRICK  2-1 13 I
10 AS WMT GIROC - AGMA TIUCA  4-1 13 II
11 AUTO TRUCK - FAMILY            3-0 14 I
12 COLIRA - RED STARS              1-2 14 II
13 AEM - MAV SPORTS              0-6 15 I
14 STIINTA 2007 - NATIONAL 2006     0-3 15 II
15 GLORIA SINANDREI - PIZZA LA MARIA  1-0 16 I
16 AGROLAND - AS GLISSANDO          0-4 16 II

CUPA DE IARNA 2014

     
  TUR 1      
  SAMBATA 06.12.2014      
  MECIURI ORA TR SCOR
1 METRO KAL - PLOPI 9 2 0-2
2 RED STARS - MIA SAN MIA 10 1 3-2
3 GENERALII - PROFESORII 10 2 7-1
4 DRACULA - ROHO CONSTRUCT 11 1 2-1
5 PIZZA LA MARIA - UNIREA CERNATEAZ 11 2 1-0
6 LEX - AC TIMISOARA 12 1 9-0
7 SFK MLADOST09 - MARACANA BILED 12 2 4-6
8 ACS UNITED - WHITE SOCKS 13 1 2-4
9 MEWI TEAM - FC KANDIA 13 2 0-3
10 CONTI POWER - ALCATEL 14 1 9-1
11 VICTORIA - MEL SAR 14 2 8-4
12 KINGS - NATIONAL 2006 15 1 0-3
13 PALMEIRAS - HATTRICK MANIACS 15 2 3-5
14 RIPENSIA - FC BASMULUI 16 1 2-6
  TUR 2 DUMINICA 07.12.2014 ORA TR SCOR
A POLPI - INTEGRA 13 2 1-5
B RED STARS - LA LA LAND 14 1 7-0
C GENERALII - CAVALERII 14 2 5-4
D DRACULA - JOHNSONS&CONTROLS 15 1 6-1
E PIZZA LA MARIA - BLAZE 15 2 4-3
F LEX - AGROLAND 16 1 1-4
G MARACANA BILED - VENUS 16 2 4-2
H WHITE SOCKS - GLORIA SINANDREI 17 1 2-3
I FC KANDIA - ESSENCE 17 2 7-4
J CONTINENTAL POWER - TAO TIM 18 1 3-1
K VICTORIA - UNITED BOYS AC 18 2 7-5 dlp
L NATIONAL 2006 - COMTIM 19 1 2-0
M HATTRICK MANIACS - VOINTA GIROC 19 2 6-5 dlp
N FC BASMULUI - HUSENII 20 1 4-1
         
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       



CUPA DE IARNA 2014


Programul meciurilor Cupei de Iarna 2014

OFERTA JOMA

JOMA ofera discount-uri speciale echipelor inscrise in Campionatul Alborz Timisoara !
Informatii la telefon : 0740 115079
Joma partener tehnic al competitiei !