Cupa Multinationalelor

Program meciuri
Clasamente

Cupa De Iarna

Program meciuri

Cupa De Vara

Program meciuri

Clasament Golgeteri


CUPA DE IARNA 2017
*** IN CUPA DE IARNA SE VA JUCA DUPA REGULAMENTUL CAMPIONATULUI DE MINIFOTBAL
DACA REZULTATUL ESTE EGAL, SE TRECE LA EXECUTAREA A 5 LOVITURI DE LA 7 M
  TUR PRELIMINAR 1 Liga IV        
  data        
  MECI ORA  TEREN SCOR  
  VINERI 24.11.2017        
1 LAHOVARI - HELLA CC 22 2  2 - 4  
  SAMBATA 25.11.2017        
2 BOSCH - HUSENII 23 1 2 - 5  
3 ROM INSURANCE - TRW 23 2 5 - 6  
  DUMINICA 26.11.2017        
4 HALOSII - STREET PLAYERS 13 2 1 - 6  
5 LINDE GAZ - HATTRICK MANIACS 14 1 3 - 6  
6 MONEY TEAM - ATHLETIC 14 2 0 - 3  
7 AC SINANDREI - INDEPENDIENTE 15 1 5 - 4  
8 ADIENT - INGINERII FC 15 2 3 - 2   
9 ARMY TEAM - BOCA JUNIORS 16 1 1 - 2  
10 PLAY AGAIN - CODASII 16 2 3 - 6  
11 BANAT SPORT - AUCHAN 20 1 0 - 2  
12 NEW TEAM - EWALS CARGO CARE 20 2 7 - 2  
13 TMT - AEK TIMISOARA 21 1 1 - 4  
14 ATLETICO TEXTILA - SLC SINANDREI 21 2 0 - 2  
15 DEDEMAN - RIPENSIA 22 1  7 - 9  
16 H INSTAL - ATASATII 22 2  2 - 5  
17 FC STAR DIMARI - FC BEST TEAM 23 1  2 - 7  
18 BLAZE - CARPAT STICKS 23 2  2 - 4  
  TUR PRELIMINAR 2 Liga IV si III      
  SAMBATA 09.12.2017      
  MECI ORA  TEREN SCOR
1 FC BASMULUI - TRW 12 1 4 - 1
2 MEWI TEAM - STREET PLAYERS 13 2 6 - 5
3 PALMEIRAS - PLOPI 14 1 7 - 5
4 AEK TIMISOARA - BANATENII 14 2 4 - 1
5 AC SINANDREI - RIPENSIA 15 1 4 - 2
6 NOKIA - CODASII 15 2 6 - 5
7 COMTIM - ADIENT 16 1 1 - 4
8 BOCA JUNIORS - SLC SINANDREI 16 2  4 - 6 
9 VENUS - GENERALII 17 1 1 - 5
10 HATTRICK MANIACS - BEST TEAM 17 2 5 - 2
11 CARPAT STICKS - UMT 18 1 3 - 0
12 TDC - WELDERS IT 18 2 1 - 2
13 UNITED BOYS - HELLA CC 19 1 9 - 8
14 HUSENII - AUCHAN 19 2 5 - 2
15 VIITORUL - ATHLETIC 20 1 8 - 4
16 ATASATII - NEW TEAM 20 2 6 - 3
  TUR PRELIMINAR 3 Liga IV,III,II      
  SAMBATA 16.12.2017      
  MECI ORA TR SCOR
A UNITED BOYS - WELDERS IT 13 2 6 - 4
B ACS UNITED - AZ BOYS 14 1 4 - 3
C HATTRICK - NOVUM TRAVEL 14 2 2 - 1
D GENERALII - THE TEAM 15 1 5 - 1
E FC BASMULUI - MEWI TEAM 15 2 2 - 5
F ATASATII - LA LA LAND 16 1 0 - 6
G PALMEIRAS - MIA SAN MIA 16 2 8 - 7
H AEK TIMISOARA - GLORIA SINANDREI 17 1 2 - 4
I ADIENT - CONTI POWER 17 2 7 - 5
J FOCUS TEAM - NOKIA 18 1 4 - 2
K ESSENCE - HUSENII 18 2 5 - 2
L CARPAT STICKS - VIITORUL 19 1 1 - 4
M JUVENTUS TM - SLC SINANDREI 19 2 4 - 2
N DRACULA - AC SINANDREI 20 1 7 - 5
  DUMINICA 17.12.2017      
  SAISPREZECIMI DE FINALA Liga IV,III,II,I    
  MECI ORA TR SCOR
1 MEWI TEAM - SFK MLADOST 9 1 4 - 2
2 COLIRA SPORT - MAV SPORT 9 2 1 - 7
3 LYON - NINIROX 10 1 2 - 3
4 ACS UNITED - MARACANA 10 2 1 - 7
5 PROFESORII - TAO TIM 11 1 4 - 1
6 GENERALII - VOINTA GIROC 11 2 2 - 3
7 AUTO EUROPA - FOCUS TEAM 12 1 3 - 6
8 LA LA LAND - HELLA ELECTRONICS 12 2 3 - 0
9 JUVENTUS - ADIENT 13 1 1 - 2
10 VIITORUL - GLORIA SINANDREI 13 2 5 - 1
11 CONTINENTAL AP - INSIDECOR 14 1 4 - 1
12 BIZCAFFE - CIARDA ROSIE 14 2 2 - 0
13 UNITED BOYS AC - AS GLISSANDO 15 1 6 - 3
14 NATIONAL 2006 - HATTRICK MANIACS 15 2 2 - 0
15 ESSENCE - DRACULA 16 1 1 - 2
16 PALMEIRAS     calificata direct
  DUMINICA 17.12.2017      
  OPTIMI DE FINALA       
  MECI      
A MEWI TEAM - MAV SPORT 17 1 1 - 5
B NINIROX - MARACANA BILED 17 2 3 - 1
C PROFESORII - VOINTA GIROC 18 1 4 - 2
D FOCUS TEAM - LA LA LAND 18 2 3 - 5
E ADIENT - VIITORUL 19 1 6 - 7
F CONTINENTAL AP - BIZ CAFFE 19 2 4 - 0
G UNITED BOYS AC - NATIONAL 2006 20 1 2 - 0
H DRACULA - PALMEIRAS 20 2 2 - 4
         
  VINERI 22.12.2017      
  SFERTURI DE FINALA      
  MECI      
X MAV SPORT - NINIROX  20 1 5 - 3
Y PROFESORII - LA LA LAND 20 2 8 - 5
Z VIITORUL - CONTINENTAL AP 21 1 3 - 5
W UNITED BOYS AC - PALMEIRAS  21 2 6 - 4
         
  SAMBATA 23.12.2017      
  SEMIFINALE      
  MAV SPORT - PROFESORII  14 1 4 - 1
  CONTINENTAL AP - UNITED BOYS AC  14 2 3 - 2
         
  FINALA MICA       
  PROFESORII - UNITED BOYS AC 16 1 2 - 1
  FINALA MARE       
  MAV SPORTS - CONTINENTAL AP 17 1 6 - 1

 

                 CUPA DE IARNA 2016
*** IN CUPA DE IARNA SE VA JUCA DUPA REGULAMENTUL CAMPIONATULUI DE MINIFOTBAL
DACA REZULTATUL ESTE EGAL, SE TRECE LA EXECUTAREA A 5 LOVITURI DE LA 7 M
  TUR PRELIMINAR 1        
  SAMBATA 03.12.2016        
  MECI ORA  TEREN SCOR  
1 ATLETICO TEXTILA - B 32 ARMY 13 2 6 - 5  
2 PARIORII - RIPENSIA 14 1 5 - 2  
3 UMT - MAX TEAM 14 2 6 - 2  
4 VIIOTORUL - INDEPENDIENTE 15 1 7 - 1  
5 TOTAL 14 - BANAT SPORT 15 2 7 - 5  
6 ATHLETIC - DURA 16 1 6 - 1  
7 ASCENDRO - HELLA CC 16 2 3 - 0  
8 ADIENT - MONEY TEAM 17 1 5 - 2  
9 BOCA JUNIORS - LINDE GAZ 17 2 3 - 0  
10 HERAEUS - ROM INSURANCE 18 1  4 - 8  
11 STREET PLAYERS - NEW TEAM 18 2  2 - 5  
12 LAHOVARI - PELENDAVA 19 1  8 - 7  
13 TRW - TMT 19 2  6 - 3  
           
  TUR PRELIMINAR 2        
  SAMBATA 10.12.2016        
  MECI ORA  TEREN SCOR  
1 WHITE SOCKS - NEW TEAM 20 1 4 - 5  
2 HUSENII - ATHLETIC 20 2 0 - 3  
3 VIITORUL - BEST TEAM 21 1 7 - 1  
4 UMT - NOKIA 21 2 8 - 3  
5 ACS UNITED - ADIENT 22 1 2 - 1  
6 TOTAL 14 - INSIDECOR 22 2 1 - 7  
7 MIA SAN MIA - LAHOVARI 23 1 3 - 4  
8 AVALANSA - DRACULA 23 2 1 - 5  
  TUR PRELIMINAR 2      
  VINERI 16.12.2016      
  MECI ORA TEREN SCOR
9 ATLETICO TEXTILA - HALOSII 20 1  3 - 1 
10 PARIORII - PLOPI 20 2  7 - 2 
11 DINOZAURII - BOCA JUNIORS 21 1  4 - 3
12 NOVUM TRAVEL - CLUB 7 DAYS 21 2  3 - 0
13 ROM INSURANCE - HATTRICK 22 1  3 - 2
14 BASMULUI - ASCENDRO 22 2  2 - 3
15 INTERNATIONAL - GENERALII 23 1  5 - 6
16 TRW - MEWI TEAM 23 2  1 - 6
  TUR PRELIMINAR 3      
  SAMBATA 17.12.2016      
  MECI ORA TEREN SCOR
A INTEGRA - PARIORII 13 2 3 - 4
B MEWI TEAM - ACS UNITED 14 1 3 - 2
C VENUS - AZ BOYS 14 2 5 - 4
D MAGICIENII - MLADOST 15 1 1 - 3
E INSIDECOR - JUVENTUS 15 2 4 - 3
F VIITORUL - NOVUM TRAVEL 16 1 3 - 0
G RAPID - LA LA LAND 16 2  3 - 2
H DRAEXLMAIER - DRACULA 17 1  3 - 2
I GENERALII - SIMULTAN 17 2  2 - 7
J UMT - VOINTA GIROC 18 1  2 - 4
K ASCENDRO - DINOZAURII 18 2  1 - 3
L ROM INSURANCE - NESTLE 19 1  3 - 4
M LYON - NEW TEAM 19 2   4 - 1
N LEX - ATLETICO TEXTILA 20 1  1 - 2
O LAHOVARI - ESSENCE 20 2  2 - 3
P ATHLETIC - HELLA ELECTRONICS 21 1  2 - 10
         
  DUMINICA 18.12.2016      
  SAISPREZECIMI DE FINALA      
  MECI ORA TEREN SCOR
1 RED STARS - PROFESORII 9 1 0 - 3
2 AUTO EUROPA - GLORIA S 9 2 2 - 0
3 TAO TIM - DINOZAURII 10 1 3 - 2
4 MEWI TEAM - VENUS 10 2 0 - 1
5 LYON - PARIORII 11 1 2 - 1
6 MESERIASII - NESTLE 11 2 0 - 3
7 DRAXLMAIER - ZOPPAS 12 1 0 - 3
8 MARACANA - COLIRA 12 2 4 - 3
9 AEM - RAPID 13 1 6 - 4
10 MLADOST - GLISSANDO 13 2 0 - 3
11 NATIONAL 2006 - ATLETICO TEXTILA 14 1 4 - 2
12 SIMULTAN - BIZCAFFE 14 2 1 - 9
13 MAV - NINIROX 15 1 4 - 1
14 VIITORUL - ESSENCE 15 2 6 - 3
15 AGMA TIUCA - VOINTA GIROC 16 1 1 - 4
16 INSIDECOR - HELLA ELECTRONICS 16 2 3 - 1
         
  OPTIMI DE FINALA       
  MECI ORA TEREN SCOR
A PROFESORII - AUTO EUROPA 17 1 7 - 5
B TAO TIM - VENUS 17 2 4 - 0
C LYON - NESTLE 18 1 1 - 3
D ZOPPAS - MARACANA 18 2 0 - 3
E AEM - GLISSANDO 19 1 4 - 3
F NATIONAL 2006 - BIZZCAFE 19 2 1 - 0
G MAV SPORTS - VIITORUL 20 1 5 - 1
H VOINTA GIROC - INSIDECOR 20 2 1 - 2
         
         
  VINERI 23.12.2016      
  SFERTURI DE FINALA      
  MECI ORA TEREN SCOR
X PROFESORII - TAO TIM 20 1 1 - 3
Y NESTLE- MARACANA 20 2 8 - 9
Z AEM - NATIONAL 2006 21 1 8 - 2
W MAV SPORTS - INSIDECOR 21 2 4 - 2
         
  SAMBATA 24.12.2016      
  SEMIFINALE ORA TEREN SCOR
  TAO TIM - MARACANA  9 1 7 - 8
  AEM - MAV SPORTS 9 2 4 - 2
         
  FINALA MICA  ORA TEREN SCOR
  TAO TIM - MAV SPORTS 11 1 9 - 2
  FINALA MARE  ORA TEREN SCOR
  MARACANA - AEM 12 1 7 - 6

 

 

CUPA DE IARNA 2015

             
  TUR PRELIMINAR 1          
  Sambata 14.11.2015          
  MECI ORA  TEREN SCOR    
1 TDC - INGINERII 21 1 7 - 6    
2 REAL MADRID - TRW 21 2 3 - 7    
3 INSIDECOR - ARMY TEAM 22 1 2 - 4    
4 FC ALIALECRI - HERAEUS 22 2 0 - 3    
  Duminica 15.11. 2015          
5 JHONSON CONTROLS - FC TIMISOARA 13 2 8 - 7    
6 BOCA JUNIORS - BANAT SPORT 14 1 10- 3    
7 LAHOVARI - KULZER 14 2 12- 2    
8 AVALANSA - PELENDAVA 15 1 3 - 4    
9 WELDERS IT - HELLA CC 15 2 8 - 7    
10 STREET PLAYERS - TMT 16 1 4 - 5    
11 CHIRURGII - UMT 16 2 3 - 4    
12 NEW TEAM - DURA 17 1 1 - 5    
13 HALOSII - MONEY TEAM 17 2 0 - 3    
14 TOTAL 14 - LINDE GAZ 18 1 7 - 2    
15 AEK TIMISOARA - B 32 ARMY 18 2 1 - 5    
16 MIA SAN MIA - HATTRICK MANIACS 19 1 2 - 7    
             
  TUR PRELIMINAR 2          
  Sambata 21.11.2015          
  MECI ORA  TEREN SCOR    
1 TDC  - TRW 9 1 8 - 5    
2 ARMY TEAM - HERAEUS  9 2 4 - 3    
3 JHONSON CONTROLS - BOCA JUNIORS 10 1 8 - 9    
4 LAHOVARI  - PELENDAVA 10 2 3 - 0    
5 WELDERS IT - TMT 11 1 1 - 2    
6 UMT - DURA 11 2 5 - 1    
7 MONEY TEAM- TOTAL 14 12 1 1 - 2    
8 B 32 ARMY - HATTRICK MANIACS 12 2 4 - 7    
             
*** IN CUPA DE IARNA SE VA JUCA DUPA REGULAMENTUL CAMPIONATULUI DE MINIFOTBAL  
DACA REZULTATUL ESTE EGAL, SE TRECE LA EXECUTAREA A 5 LOVITURI DE LA 7 M  

<

  TUR 3      
  TUR 3 DUMINICA 29.11.2015 ORA TR SCOR