Cupa Multinationalelor

Program meciuri
Clasamente

Cupa De Iarna

Program meciuri

Cupa De Vara

Program meciuri

Clasament Golgeteri


CUPA DE VARA 2018

*** IN CUPA DE VARA SE VA JUCA DUPA REGULAMENTUL CAMPIONATULUI DE

MINIFOTBAL DACA REZULTATUL ESTE EGAL, SE TRECE LA EXECUTAREA

A 5 LOVITURI DE LA 7 M

  TUR PRELIMINAR 1      
  SAMBATA 5-05-2018      
  MECI ORA  TEREN SCOR
1 BOCA  JUNIORS - HALOSII 20 1 9  -  1
2 TMT - ADIENT 20 2 3  -  4
3 BLAZE - INDEPENDIENTE 21 1 2  -  5
4 HATTRICK MANIACS - BOSCH 21 2 4  -  3
5 ATLETICO TEXTILA - AUCHAN 22 1 3  -  6
6 CODASII - INGINERII FC 22 2 3  -  0
  DUMINICA 6-05-2018      
7 LINDE GAZ - H-INSTAL 16 1  9  -  1 
8 ZF TRW - HUSENII 16 2 0  -  3
9 BANAT SPORT - PLAY AGAIN 17 1 3  -  0
10 EWALS CARGO CARE - LAHOVARII 17 2 3  -  2 
11 AC SINANDREI - FC BEST TEAM 18 1 6  -  2
12 NEW TEAM - RIPENSIA 18 2 3  -  5
13 AEK TIMISOARA - HELLA CC 19 1 5  -  6
14 ACS RONAT - STREET PLAYERS 19 2 2  -  7
15 CARPAT STICKS - LEII GREI 20 1 3  -  2
16  ATHLETIC    calificata direct  0 0  
         
         
  TUR PRELIMINAR 2      
  SAMBATA 12-05-2018      
  MECI ORA  TEREN SCOR
1 DINOZAURII - EWALS CARGO CARE 12 2 5  -  6
2 RIPENSIA - ASCENDRO 13 2 7  -  0
3 VENUS - HELLA CC 13 1 7  -  1
4 FC BASMULUI - STREET PLAYERS 14 2 4  -  3
5 CODASII - INDEPENDIENTE 14 1 2  -  1
6 VIITORUL - UNITED BOYS AC 15 2 0  -  3
7 HUSENII - LINDE GAZ 15 1 2  -  4
8 UMT - PALMEIRAS 16 2 3  -  7
9 ADIENT - DURA 16 1 1  -  4
10 HATTRICK MANIACS - AC SINANDREI 17 2 6  -  3
11 PLOPI - BOCA JUNIORS 17 1 2  -  5
12 B 32 ARMY - BANAT SPORT 18 2 0  -  1
13 NOKIA - BANATENII 18 1 4  -  9
14 ATHLETIC  - CARPAT STICKS 19 2   5  -  10
15 COMTIM - AUCHAN 19 1 5  -  0
16  WELDERS IT     calificata direct 0 0  
         
  TUR PRELIMINAR III      
  SAMBATA 19-05-2018      
  MECI ORA  TEREN SCOR
1 SFK MLADOST 09 - CODASII 12 2 2  -  0
2 LINDE GAZ - FOCUS TEAM 13 1 2  -  1
3 COMTIM - WELDERS IT 13 2 4  -  5
4 EWALS CARGO CARE - RIPENSIA 14 1 3  -  6
5 AZ BOYS - COLIRA 14 2 4  -  6
6 THE TEAM - JUVENTUS  TIMISOARA 15 1 8  -  2
7 MIA SAN MIA - VENUS 15 2 7  -  4
8 BANATENII - AS INTEGRA 16 1 3  -  0
9 LA LA LAND - DURA 16 2 4  -  3
10 MAGICIENII - DINAMO  17 1 0  -  3
11 ESSENCE - CIARDA ROSIE 17 2 4  -  3
12 PALMEIRAS - HATTRICK MANIACS 18 1 1  - 0
13 CARPAT STICKS - DRACULA 18 2 2  -  8
14 BANAT SPORT - UNITED BOYS AC 19 1 2  -  1
15 BOCA JUNIORS - FC BASMULUI 19 2 0  -  2
  *6 ECHIPE LIGA II SE CALIFICA DIRECT- primele 3 clasate din fiecare serie    

 

  SAISPREZECIMI DE FINALA      
         
  DUMINICA 20,05,2018 ORA TEREN SCOR
1 MAV SPORT - COLIRA 9 1 4  -  1
2 DRACULA -  ESSENCE 9 2 2  -  3
3 BANATENII - BIZ CAFFE 10 1 3  -  4
4 AS GLISSANDO - INSIDECOR 10 2 4  -  1
5 NATIONAL 2006 - RED STARS 11 1 5  -  1
6 MIA SAN MIA - FC BASMULUI 11 2 2 -  3
7 PALMEIRAS - BANAT SPORT 12 1 7  -  0
8  SFK MLADOST - GRASII 12 2 2 -  8
9 LA LA LAND - AUTO EUROPA 13 1 2  - 1
10 NINIROX  - PROFESORII 13 2 0  - 3
11 MARACANA  - WELDERS IT 14 1 7  - 4
12 DINAMO -  LINDE GAZ 14 2 5  - 4
13 TAO TIM - THE TEAM 15 1 6  - 1
14 RIPENSIA - HELLA ELECTRONICS 15 2

4  - 3

15 LYON - VOINTA GIROC 16 1 0  - 2
16  RAPID     calificata direct 0 0  
         
  OPTIMI DE FINALA      
  DUMINICA 20,05,2018      
    ORA TEREN SCOR
A MAV SPORT - ESSENCE 16 2 4  - 2
B BIZ CAFFE - AS GLISSANDO 17 1 2  - 1
C NATIONAL 2006 - FC BASMULUI 17 2 4  - 3
D PALMEIRAS - GRASII 18 1 1  - 4
E LA LA LAND - PROFESORII 18 2 2  - 4
F MARACANA - DINAMO 19 1 8  - 3
G TAO TIM - RIPENSIA 19 2 7  - 8
H VOINTA GIROC - RAPID 20 1 1  - 3
         
  SFERTURI DE FINALA      
  VINERI 25,05,2018 ORA TEREN SCOR
X MAV SPORT - BIZCAFFE 20 1 3  -  5
Y NATIONAL 2006 - GRASII 20 2 3  -  5
Z PROFESORII - MARACANA 21 1 0  -  4
W RIPENSIA - RAPID 21 2 2  -  4
         
  SEMIFINALE      
  SAMBATA 26,05,2018 ORA TEREN SCOR
SM1  BIZCAFFE - GRASII 14 1 0 - 3
SM2   MARACANA BILED - RAPID 14 2 3 - 2
         
  FINALA CUPEI DE VARA      
  SAMBATA 26,05,2018 ORA TEREN SCOR
FIN GRASII - MARACANA BILED 16 1 1 - 3

 

_________________________________

CUPA DE VARA 2017

 

Program meciuri:

*** IN CUPA DE VARA SE VA JUCA DUPA REGULAMENTUL CAMPIONATULUI DE

MINIFOTBAL DACA REZULTATUL ESTE EGAL, SE TRECE LA EXECUTAREA

A 5 LOVITURI DE LA 7 M

  TUR PRELIMINAR 1      
      SAMBATA 06.05.2017                 
  MECI ORA TEREN SCOR
1 ATHLETIC - TMT 20 1 2 - 1
2 BANAT SPORT - ATLETICO TEXTILA 20 2 2 - 6
3 INDEPENDIENTE - ADIENT 21 1 2 - 1
4 AEK TIMISOARA - INGINERII FC 21 2 2 - 4
5 EWALS CARGO - CHIRURGII 22 1 1 - 2
6 RIPENSIA - STREET PLAYERS 22 2 2 - 3
  DUMINICA 07.05.2017      
7 HELLA CC - BLAZE 17 1 2 - 4
8 BOCA JUNIORS - BOSCH 17 2 1 - 5
9 NEW TEAM - MONEY TEAM 18 1 3 - 1
10 DURA - HERAEUS 18 2 5 - 4
11 UMT - LINDE GAZ 19 1 6 - 1
12 VIITORUL - B 32 ARMY 19 2 2 - 4
13 TOTAL 14 - H-INSTAL 20 1 3 - 2
14 LAHOVARI - ARMY TEAM 20 2 6 - 8
         
         
  TUR PRELIMINAR 2      
  SAMBATA 13.05.2017      
  MECI ORA TEREN SCOR
1 ATHLETIC - ATLETICO TEXTILA 13 2 3 - 5
2 INDEPENDIENTE  - INGINERII 14 1 1 - 7
3 CHIRURGII - STREET PLAYERS 14 2 2 - 4
4 BLAZE - BOSCH 15 1 3 - 2
5 NEW TEAM - DURA 15 2 0 - 4
6 UMT - B 32 ARMY 16 1 2 - 1
7 TOTAL 14 - ARMY TEAM 16 2     7 - 6
  TUR PRELIMINAR 3      
Nr.meci  SAMBATA 20.05.2017 ORA TEREN SCOR
1 TOTAL 14 - UMT 14 1   9 - 8
2 FC BASMULUI - INSIDECOR 14 2   4 - 6
3 GLORIA SINANDREI - DINOZAURII 15 1   2 - 4
4 FC BEST TEAM - COLIRA SPORT 15 2   3 - 0
5 MIA SAN MIA - HATTRICK MANIACS 16 1   6 - 3
6 INTERNATIONAL TM - HALOSII 16 2   3 - 5
7 ACS UNITED TIMISOARA - DRACULA 17 1   1 - 5
8 VOINTA GIROC - MEWI TEAM 17 2   7 - 5
9 DURA - ATLETICO TEXTILA 18 1   3 - 5
10 ESSENCE - THE TEAM 18 2   7 - 4
11 NOKIA - VICTORIA 19 1   6 - 1
12 WELDERS IT - LA LA LAND 19 2   4 - 6
13 JUVENTUS TIMISOARA - GENERALII 20 1     1 - 4
14 SFK MLADOST 09 - STREET PLAYERS 20 2     1 - 2
15 GRUPPO SELECT - BLAZE 21 1     0 - 3
16 AZ BOYS - TAO TIM 21 2     3 - 8
17 UNITED BOYS AC - INGINERII FC 22 1 6 - 3
18 PLOPI - VENUS 22 2 3 - 0
19 AGROLAND - LYON 23 1 0 - 3
20 AGMA TIUCA - HUSENII 23 2 NEP
         
         

 SAISPREZECIMI DE FINALA - joaca castigatoarele turului preliminar III , echipele inscrise din Liga I si primele 2 clasate din cele 2 serii de Liga a II-a care s-au incris in Cupa de vara.

  DUMINICA 21.05.2017 ORA TEREN SCOR
A ESSENCE - NOKIA 13 2   5 - 2
B INSIDECOR - DINOZAURII 14 1   5 - 1
C UNIREA CERNATEAZ - MAV SPORTS 14 2   0 - 3
D LA LA LAND - RED STARS 15 1   4 - 3
E BIZ CAFFE - RAPID 15 2   3 - 5
F VOINTA GIROC - HALOSII 16 1   5 - 3
G PLOPI - AUTO EUROPA 16 2   2 - 7
H HELLA ELECTRONICS - GENERALII 17 1   3 - 5
I LYON - NINIROX 17 2   2 - 4
J MIA SAN MIA - AS GLISSANDO 18 1   4 - 5
K TOTAL 14 - BLAZE 18 2   5 - 6
L NATIONAL 2006 - HYPERION IPA 19 1   1 - 3
M ATLETICO TEXTILA - FC BEST TEAM 19 2   8 - 3
N STREET PLAYERS - DRACULA 20 1   6 - 8
O MARACANA BILED - UNITED BOYS AC 20 2   8 - 0
P CASTIG MECI 20 - TAO TIM 21 1   0 - 3

 

  OPTIMI DE FINALA      
  SAMBATA 17.06.2017      
    ORA TR SCOR
A ESSENCE - INSIDECOR 9 1 6 - 5
B MAV SPORTS - LA LA LAND 9 2 3 - 1
C RAPID - VOINTA GIROC 10 1 1 - 2
D AUTO EUROPA - GENERALII 10 2 2 - 1
E NINIROX - AS GLISSANDO 11 1 0 - 2
F BLAZE - HYPERYON IPA 11 2 2 - 4
G ATLETICO TEXTILA - DRACULA 12 1 1 - 5
H MARACANA BILED - TAO TIM 12 2 9 - 8
         
  SFERTURI DE FINALA      
  SAMBATA 17.06.2017 ORA TR SCOR
X ESSENCE - MAV SPORTS 13 1 1 - 7
Y VOINTA GIROC - AUTO EUROPA 13 2 7 - 6
Z AS GLISSANDO - HYPERION IPA 14 1 6 - 2
W DRACULA - MARACANA BILED 14 2 7 - 6
         
  SEMIFINALE      
  DUMINICA 18.06.2017 ORA TR SCOR
SM1 MAV SPORTS - VOINTA GIROC 9 1   3 - 1
SM2 AS GLISSANDO - DRACULA 9 2   3 - 0
         
  FINALA CUPEI DE VARA      
  DUMINICA 18.06.2017 ORA TR SCOR
FIN MAV SPORT - AS GLISSANDO 11 1

    8 - 6        (4 - 4)