Cupa Multinationalelor

Program meciuri
Clasamente

Cupa De Iarna

Program meciuri

Cupa De Vara

Program meciuri

Clasament Golgeteri


ANUNTURI


COMPETITII NATIONALE SI INTERNATIONALE 2019


06.06.2019 20.05


Inca odata tinem sa FELICITAM TOATE ECHIPELE  care au luat parte in acest frumos fenomen numit MINIFOTBAL.

Toti am avut de castigat cate ceva din aceasta colaborare frumoasa si speram sa avem cat mai multe momente frumoase impreuna!

Incep turneele finale organizate de Federatia de MInifotbal unde avem 9 echipe care participa si trebuie sa le tinem pumnii si sa ii urmarim.

Program competitii nationale

7 -9 Iunie- Campionate Regionale

Regiunea Sud Vest -Sibiu

(MAV SPORT, NINIROX, ZOPPAS INDUSTRIES, AS GLISSANDO)

14 -16 Iunie – Campionatul National Firme si Institutii Piatra Neamt

(CONTINENTAL AP,  PEPSICO,  VALEO,  HELLA ELECTRONICS)

28 -30 Iunie - Cupa Romaniei- Bacau

(CONTINENTAL AP, INSIDECOR)

05 -07 Iulie– Turneul Final al Campionatului National

(AS GLISSANDO, MAV SPORTS )

iulie- august -Campionatul National Old Boys 

(MAV SPORTS)

Octombrie-Supercupa Romaniei in cadrul Cupa Magic Iasi

 

Calendar FMR - international

22-26 May  EURO Business Cup Antalya, Firme si Institutii

27 June -14 July EMF Nations Games 4-6 tari, Echipa nationala

5-8 September EMF Champions League Rimini, Italy –echipe campioane nationale

( MAV SPORTS)

EMF Minifootball Masters 40+Rimini, Italy sauTerme Catez

12-15 September EMF EURO CUP Terme Catez, Competitie deschisa echipe si cluburi

01 –11 October  WMF -World Cup Perth, Australia –Echipanationala

 

Pentru a viziona meciurile online va rugam sa urmariti pagina oficiala a Federatiei de Minifotbal din Romania 

www.facebook.com/MinifotbalRomania/ 


PROGAM BARAJE - LIGA I 2019


27.05.2019 22.00


LIGA I - LIGA II      
MARTI 04.06.2019 ORA TEREN SCOR
HELLA ELECTRONICS - VALEO 19 2 3 - 2
JOI 06.06.2019 ORA TEREN SCOR
BIZCAFFE - LEX 18.30 1 1 - 3

FESTIVITATEA DE PREMIERE SEZONUL 2018-2019


22.05.2019 14.58


        Sambata 25.05.2019 ora 12.30 are loc festivitatea de premiere a Campionatului Judetean de Minifotbal sezonul 2018-2019 la care sunt invitate sa participe toate echipele .

Incepand cu ora 13.00 pe terenurile de minifotbal se vor desfasura meciurile din grupe pentru Cupa Firmelor Multinationale.

 


MODIFICARE PROGRAM LIGA I SI CUPA


13.05.2019 18.21


Sambata 18.05.2018 ora 11.00 ASU POLI joaca pe Stiinta, astfel au fost actualizate informatiile meciurilor din Cupa de Vara Turul III in sectiunea Cupa de Vara si programul Ligii I se modifica dupa cum urmeaza :  

Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 LYON ZOPPAS INDUSTRIES - 18.05.2019 13 1
2 HELLA ELECTRONICS MAV SPORTS - 18.05.2019 13 2
3 AUTO EUROPA GRASII - 18.05.2019 14 1
4 RAPID PROFESORII - 18.05.2019 14 2
5 MARACANA BILED ROHO CONSTRUCT - 18.05.2019 15 1
6 NINIROX BIZCAFFE - 18.05.2019 15 2
7 NATIONAL 2006 AS GLISSANDO - 18.05.2019 16 1
8 VOINTA GIROC CONTINENTAL AP - 18.05.2019 16 2

PROGAM BARAJE 2019


09.05.2019 01.24


Tragerea la sorti pentru barajele de promovare/retrogradare Liga IV, III si retrogradare Liga II va avea loc duminica 12.05.2019 ora 21.00 dupa terminarea ultimei etape Liga III seria B .

In urma meciurilor de baraj din liga a IV-a vor promova 3 echipe din 5 echipe de la baraj .In liga a II-a vor ramane 3 echipe din cele 4 participante la baraj , a 3-a echipa fiind cea care castiga meciul dintre cele doua echipe invinse.

Meciurile vor fi jucate dupa urmatorul program :

LIGA III - LIGA IV      
VINERI 17,05,2019 ORA TEREN SCOR
DRAXLMAIER (1 cu 5) HATTRICK  20 1 3 - 2
FLEX (2 cu 4) C.S.SINANDREI 20 2 4 - 1
SAMBATA 18,05,2019       
FLEX (2 cu 3) HALOSII 17 1 2 - 2
DRAXLMAIER (1 cu 4) C.S.SINANDREI 17 2 3 - 5
DUMINICA 19,05,2019      
C.S.SINANDREI (4 cu 5) HATTRICK 16 1 6 - 2
HALOSII (3 cu 1) DRAXLMAIER  16 2 4 - 1
VINERI 24.05.2019      
DRAXLMAIER (1 cu 2) FLEX  19 1 0 - 3
HATTRICK (5 cu 3) HALOSII 19 2 6 - 2
VINERI 31,05,2019      
HALOSII (3 cu 4) C.S.SINANDREI 20 1 3 - 3
FLEX ( 2 cu 5) HATTRICK 20 2 0 - 3

 

NR. REZULTATE BARAJE M V E I GM GP PCT LOCUL
1 DRAXLMAIER 4 1 0 3 7 14 3 5
2 FLEX TEAM 4 2 1 1 9 6 7 1
3 HALOSII 4 1 1 1 11 12 5 4
4 C.S.SINANDREI 4 2 1 1 15 12 7 2
5 HATTRICK MANIACS 4 2 0 2 13 11 6 3

 

LIGA II-LIGA III ORA TEREN SCOR
SAMBATA 18.05.2019      
THE TEAM - LINDE GAZ 18 1 5 - 3
LA LA LAND - CONTI POWER 18 2 4 - 3
DUMINICA 19.05.2019      
LINDE GAZ - CONTI POWER 17 1 0 - 1
       
LIGA I - LIGA II ORA  TEREN SCOR
MARTI 04.06.2019      
HELLA ELECTRONICS - VALEO 19 2  
JOI 06.06.2019 ORA TEREN SCOR
BIZCAFFE - LEX 18.30 1  

 


PROGRAM MECIURI - MODIFICARI


06.05.2019 19.15


 

Sambata 11.05.2019 ora 13.00 Poli joaca pe Stiinta , astfel au fost actualizate informatiile meciurilor din Cupa de vara Turul II in sectiunea Cupa de Vara si programul Ligii I se modifica dupa cum urmeaza :

ETAPA 32            
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 BIZCAFFE NATIONAL 2006 - 11.05.2019 15 1
2 CONTINENTAL AP LYON - 11.05.2019 15 2
3 ZOPPAS INDUSTRIES MAV SPORTS - 11.05.2019 16 1
4 AS GLISSANDO VOINTA GIROC - 11.05.2019 16 2
5 GRASII MARACANA BILED - 11.05.2019 17 1
6 INSIDECOR AUTO EUROPA - 11.05.2019 17 2
7 PROFESORII NINIROX - 11.05.2019 18 1
8 ROHO CONSTRUCT RAPID - 11.05.2019 18 2

Sarbatori fericite!


28.04.2019 00.16


Iartă Tot! Caută să vezi Lumina din Om! Iubește Pământul! Zâmbește Cerului! Bucură-te din tot sufletul! Totul este clădit pentru ca Tu să evoluezi! Inimă deschisă spre a primi Lumina Sfântă! Sărbători pascale linistite va dorim!

PROGRAM MECIURI - MODIFICARI


20.03.2019 21.30


Liga I , Liga III A si Liga IV A,B,C au suferit modificari privind orele de jucare a meciului in urma excluderii celor doua echipe !

Momentan este actualizata doar etapa urmatoare .


PROGRAM ETAPE LIGA IV-A 9-10 martie 2019


05.03.2019 12.27


              Datorita faptului ca in data de 9 martie 2019 ora 15.00 ACS ASU Politehnica Timișoara joaca pe Stiinta , Campionatul va fi intrerupt in intervalul orar 14.00-17.00 , iar meciurile 2 - 4 Liga IV A se vor juca duminica 10 martie de la ora 21.00 dupa cum urmeaza :

Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 BLAZE HATTRICK MANIACS - 09.03.2019 13 2
2 BOSCH A.C. SINANDREI - 10.03.2019 21 1
3 BANAT SPORT ATHLETIC - 10.03.2019 21 2
4 AUCHAN NOKIA - 10.03.2019 22 1
5 HONEYWELL TIMISOARA BOCA JUNIORS - 10.03.2019 22 2
6 SAN MARZANO MED TEAM - 10.03.2019 23 1
7 SCORPIONII DEDY-MID - 10.03.2019 23 2

REPROGRAMARE MECI


04.03.2019 13.32


Tinand cont de convocarea jucatorilor Amarinei Cosmin, Plopeanu Razvan si Paulevici Dragan Robert, componenti al echipei MAV Sports Timisoara, in lotul de 12 jucatori al echipei nationale, care fac deplasarea si participa la Continental Cup 2019, desfasurat in Tunisia, localitatea Tunis in perioada 13-17 martie 2019 :

Meciul  MAV SPORT - INSIDECOR  se va juca joi in data de 07.03.2019 la ora 20.30 pe terenul 2 


Click aici pentru

Arhiva stiri