GDPR Cookie Consent by Free Privacy Policy

Sanctiuni

SANCTIUNI

Cupa Multinationalelor

Program meciuri
Clasamente

Cupa De Vara

Program meciuri

Clasament Golgeteri

Teqball Timisoara

PROGRAM ETAPE LIGA II-A


Programul poate suferi modificari! Va rugam verificati in fiecare zi de luni programul etapei urmatoare!


Descarca programul in format PDF

Etapa 1
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 JUVENTUS TIMISOARA RED STARS 0 - 2 11.09.2021 9 1
2 GRILL SARBESC GENERALII 3 - 1 11.09.2021 10 1
3 MEWI IDEAL ASCENDRO 4 - 0 11.09.2021 11 1
4 NATIONAL 2006 WELDERS IT 0 - 1 11.09.2021 12 1
5 UNITED BOYS AC ARMY TEAM 4 - 3 11.09.2021 13 1
6 B 32 ARMY GLORIA SINANDREI 1 - 6 11.09.2021 14 1
7 FINTIM DURA 1 - 3 11.09.2021 15 1
8 GRASII F.C. BIZONII 6 - 6 11.09.2021 16 1
Etapa 2
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 GENERALII JUVENTUS TIMISOARA 6 - 1 19.09.2021 9 2
2 ASCENDRO GRILL SARBESC 3 - 1 19.09.2021 10 2
3 WELDERS IT MEWI IDEAL 1 - 2 19.09.2021 11 2
4 ARMY TEAM NATIONAL 2006 1 - 3 19.09.2021 12 2
5 GLORIA SINANDREI UNITED BOYS AC 4 - 2 19.09.2021 13 2
6 DURA B 32 ARMY 0 - 3 19.09.2021 14 2
7 F.C. BIZONII FINTIM 2 - 2 19.09.2021 15 2
8 RED STARS GRASII 5 - 2 19.09.2021 16 2
Etapa 3
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 RED STARS GENERALII 3 - 3 25.09.2021 9 1
2 JUVENTUS TIMISOARA ASCENDRO 1 - 7 25.09.2021 10 1
3 GRILL SARBESC WELDERS IT 3 - 1 25.09.2021 11 1
4 MEWI IDEAL ARMY TEAM 2 - 1 25.09.2021 12 1
5 NATIONAL 2006 GLORIA SINANDREI 3 - 3 25.09.2021 13 1
6 UNITED BOYS AC DURA 3 - 2 25.09.2021 14 1
7 B 32 ARMY F.C. BIZONII 2 - 1 25.09.2021 15 1
8 FINTIM GRASII 1 - 2 25.09.2021 16 1
Etapa 4
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 ASCENDRO GENERALII 3 - 5 03.10.2021 9 2
2 WELDERS IT JUVENTUS TIMISOARA 1 - 1 03.10.2021 10 2
3 ARMY TEAM GRILL SARBESC 6 - 2 03.10.2021 11 2
4 GLORIA SINANDREI MEWI IDEAL 4 - 0 03.10.2021 12 2
5 DURA NATIONAL 2006 1 - 5 03.10.2021 13 2
6 F.C. BIZONII UNITED BOYS AC 1 - 3 03.10.2021 14 2
7 GRASII B 32 ARMY 3 - 2 03.10.2021 15 2
8 FINTIM RED STARS 5 - 2 03.10.2021 16 2
Etapa 5
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 RED STARS ASCENDRO 2 - 1 09.10.2021 9 1
2 GENERALII WELDERS IT 6 - 4 09.10.2021 10 1
3 JUVENTUS TIMISOARA ARMY TEAM 0 - 3 09.10.2021 11 1
4 GRILL SARBESC GLORIA SINANDREI 2 - 1 09.10.2021 12 1
5 MEWI IDEAL DURA 3 - 0 09.10.2021 13 1
6 NATIONAL 2006 F.C. BIZONII 2 - 2 09.10.2021 14 1
7 UNITED BOYS AC GRASII 3 - 4 09.10.2021 15 1
8 B 32 ARMY FINTIM 3 - 4 09.10.2021 16 1
Etapa 6
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 GLORIA SINANDREI JUVENTUS TIMISOARA 2 - 6 17.10.2021 9 2
2 DURA GRILL SARBESC 4 - 7 17.10.2021 10 2
3 F.C. BIZONII MEWI IDEAL 2 - 1 17.10.2021 11 2
4 GRASII NATIONAL 2006 4 - 2 17.10.2021 12 2
5 FINTIM UNITED BOYS AC 3 - 2 17.10.2021 13 2
6 B 32 ARMY RED STARS 2 - 6 17.10.2021 14 2
7 ARMY TEAM GENERALII 2 - 4 17.10.2021 15 2
8 WELDERS IT ASCENDRO 4 - 2 17.10.2021 16 2
Etapa 7
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 JUVENTUS TIMISOARA DURA 0 - 2 23.10.2021 9 1
2 GRILL SARBESC F.C. BIZONII 1 - 3 23.10.2021 10 1
3 MEWI IDEAL GRASII 2 - 4 23.10.2021 11 1
4 NATIONAL 2006 FINTIM 10 - 2 23.10.2021 12 1
5 UNITED BOYS AC B 32 ARMY 3 - 1 23.10.2021 13 1
6 ASCENDRO ARMY TEAM 1 - 3 23.10.2021 14 1
7 GENERALII GLORIA SINANDREI 3 - 5 23.10.2021 15 1
8 RED STARS WELDERS IT 2 - 1 23.10.2021 16 1
Etapa 8
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 F.C. BIZONII JUVENTUS TIMISOARA 4 - 2 31.10.2021 9 2
2 GRASII GRILL SARBESC 4 - 2 31.10.2021 10 2
3 FINTIM MEWI IDEAL 2 - 0 31.10.2021 11 2
4 B 32 ARMY NATIONAL 2006 0 - 0 31.10.2021 12 2
5 UNITED BOYS AC RED STARS 4 - 1 31.10.2021 13 2
6 DURA GENERALII 3 - 5 31.10.2021 14 2
7 GLORIA SINANDREI ASCENDRO 4 - 4 31.10.2021 15 2
8 ARMY TEAM WELDERS IT 2 - 0 31.10.2021 16 2
Etapa 9
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 JUVENTUS TIMISOARA GRASII 0 - 3 06.11.2021 9 1
2 GRILL SARBESC FINTIM 1 - 3 06.11.2021 10 1
3 MEWI IDEAL B 32 ARMY 5 - 4 06.11.2021 11 1
4 NATIONAL 2006 UNITED BOYS AC 0 - 2 06.11.2021 12 1
5 WELDERS IT GLORIA SINANDREI 3 - 0 06.11.2021 13 1
6 ASCENDRO DURA 1 - 3 06.11.2021 14 1
7 GENERALII F.C. BIZONII 2 - 4 06.11.2021 15 1
8 RED STARS ARMY TEAM 2 - 1 06.11.2021 16 1
Etapa 10
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 FINTIM JUVENTUS TIMISOARA 3 - 2 14.11.2021 9 2
2 B 32 ARMY GRILL SARBESC 5 - 1 14.11.2021 10 2
3 UNITED BOYS AC MEWI IDEAL 3 - 3 14.11.2021 11 2
4 NATIONAL 2006 RED STARS 3 - 2 14.11.2021 12 2
5 GRASII GENERALII 6 - 2 14.11.2021 13 2
6 F.C. BIZONII ASCENDRO 1 - 4 14.11.2021 14 2
7 DURA WELDERS IT 2 - 3 14.11.2021 15 2
8 GLORIA SINANDREI ARMY TEAM 7 - 2 14.11.2021 16 2
Etapa 11
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 JUVENTUS TIMISOARA B 32 ARMY 4 - 1 20.11.2021 9 1
2 GRILL SARBESC UNITED BOYS AC 5 - 1 20.11.2021 10 1
3 MEWI IDEAL NATIONAL 2006 2 - 3 20.11.2021 11 1
4 RED STARS GLORIA SINANDREI 1 - 6 20.11.2021 12 1
5 GENERALII FINTIM 0 - 3 20.11.2021 13 1
6 ASCENDRO GRASII 4 - 5 20.11.2021 14 1
7 WELDERS IT F.C. BIZONII 2 - 0 20.11.2021 15 1
8 ARMY TEAM DURA 3 - 0 20.11.2021 16 1
Etapa 12
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 MEWI IDEAL RED STARS 1 - 2 28.11.2021 9 2
2 NATIONAL 2006 GRILL SARBESC 4 - 2 28.11.2021 10 2
3 UNITED BOYS AC JUVENTUS TIMISOARA 1 - 1 28.11.2021 11 2
4 B 32 ARMY GENERALII 3 - 2 28.11.2021 12 2
5 FINTIM ASCENDRO 4 - 4 28.11.2021 13 2
6 GRASII WELDERS IT 8 - 0 28.11.2021 14 2
7 F.C. BIZONII ARMY TEAM 3 - 3 28.11.2021 15 2
8 DURA GLORIA SINANDREI 2 - 5 28.11.2021 16 2
Etapa 13
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 GRILL SARBESC MEWI IDEAL 2 - 0 04.12.2021 9 1
2 JUVENTUS TIMISOARA NATIONAL 2006 1 - 5 04.12.2021 10 1
3 GENERALII UNITED BOYS AC 6 - 2 04.12.2021 11 1
4 ASCENDRO B 32 ARMY 9 - 3 04.12.2021 12 1
5 WELDERS IT FINTIM 2 - 5 04.12.2021 13 1
6 ARMY TEAM GRASII 1 - 3 04.12.2021 14 1
7 GLORIA SINANDREI F.C. BIZONII 1 - 1 04.12.2021 15 1
8 RED STARS DURA 2 - 0 04.12.2021 16 1
Etapa 14
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 GRILL SARBESC RED STARS 9 - 0 05.02.2022 10 2
2 MEWI IDEAL JUVENTUS TIMISOARA 3 - 0 05.02.2022 11 2
3 NATIONAL 2006 GENERALII 3 - 6 05.02.2022 12 2
4 UNITED BOYS AC ASCENDRO 4 - 8 05.02.2022 13 2
5 B 32 ARMY WELDERS IT 8 - 3 05.02.2022 14 2
6 FINTIM ARMY TEAM 4 - 2 05.02.2022 15 2
7 GRASII GLORIA SINANDREI 8 - 3 05.02.2022 16 2
8 F.C. BIZONII DURA 2 - 0 05.02.2022 17 2
Etapa 15
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 JUVENTUS TIMISOARA GRILL SARBESC 1 - 4 13.02.2022 10 1
2 GENERALII MEWI IDEAL 2 - 6 13.02.2022 11 1
3 ASCENDRO NATIONAL 2006 3 - 2 13.02.2022 12 1
4 WELDERS IT UNITED BOYS AC 3 - 6 13.02.2022 13 1
5 ARMY TEAM B 32 ARMY 2 - 2 13.02.2022 14 1
6 GLORIA SINANDREI FINTIM 1 - 3 13.02.2022 15 1
7 DURA GRASII 1 - 11 13.02.2022 16 1
8 RED STARS F.C. BIZONII 2 - 1 13.02.2022 17 1
Etapa 16
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 RED STARS JUVENTUS TIMISOARA 4 - 2 19.02.2022 9 1
2 GENERALII GRILL SARBESC 5 - 5 19.02.2022 10 1
3 ASCENDRO MEWI IDEAL 1 - 6 19.02.2022 11 1
4 WELDERS IT NATIONAL 2006 1 - 5 19.02.2022 12 1
5 ARMY TEAM UNITED BOYS AC 5 - 5 19.02.2022 13 1
6 GLORIA SINANDREI B 32 ARMY 3 - 2 19.02.2022 14 1
7 DURA FINTIM 3 - 4 19.02.2022 15 1
8 F.C. BIZONII GRASII 2 - 5 19.02.2022 16 1
Etapa 17
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 JUVENTUS TIMISOARA GENERALII 4 - 4 27.02.2022 9 2
2 GRILL SARBESC ASCENDRO 1 - 3 27.02.2022 10 2
3 MEWI IDEAL WELDERS IT 4 - 3 27.02.2022 11 2
4 NATIONAL 2006 ARMY TEAM 2 - 1 27.02.2022 12 2
5 UNITED BOYS AC GLORIA SINANDREI 8 - 8 27.02.2022 13 2
6 B 32 ARMY DURA 4 - 1 27.02.2022 14 2
7 FINTIM F.C. BIZONII 1 - 2 27.02.2022 15 2
8 GRASII RED STARS 4 - 5 27.02.2022 16 2
Etapa 18
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 GENERALII RED STARS 0 - 3 05.03.2022 9 1
2 ASCENDRO JUVENTUS TIMISOARA 2 - 6 05.03.2022 10 1
3 WELDERS IT GRILL SARBESC 4 - 3 05.03.2022 11 1
4 ARMY TEAM MEWI IDEAL 5 - 3 05.03.2022 12 1
5 GLORIA SINANDREI NATIONAL 2006 1 - 2 05.03.2022 13 1
6 DURA UNITED BOYS AC 0 - 3 05.03.2022 14 1
7 F.C. BIZONII B 32 ARMY 2 - 6 05.03.2022 15 1
8 GRASII FINTIM 2 - 3 05.03.2022 16 1
Etapa 19
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 GENERALII ASCENDRO 3 - 6 13.03.2022 9 2
2 JUVENTUS TIMISOARA WELDERS IT 1 - 0 13.03.2022 10 2
3 GRILL SARBESC ARMY TEAM 2 - 3 13.03.2022 11 2
4 MEWI IDEAL GLORIA SINANDREI 3 - 2 13.03.2022 12 2
5 NATIONAL 2006 DURA 8 - 0 13.03.2022 13 2
6 UNITED BOYS AC F.C. BIZONII 7 - 4 13.03.2022 14 2
7 B 32 ARMY GRASII 4 - 5 13.03.2022 15 2
8 RED STARS FINTIM 3 - 4 13.03.2022 16 2
Etapa 20
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 ASCENDRO RED STARS 2 - 4 19.03.2022 9 1
2 WELDERS IT GENERALII 3 - 8 19.03.2022 10 1
3 ARMY TEAM JUVENTUS TIMISOARA 0 - 6 19.03.2022 11 1
4 GLORIA SINANDREI GRILL SARBESC 4 - 5 19.03.2022 12 1
5 DURA MEWI IDEAL 0 - 3 19.03.2022 13 1
6 F.C. BIZONII NATIONAL 2006 1 - 1 19.03.2022 14 1
7 GRASII UNITED BOYS AC 5 - 5 19.03.2022 15 1
8 FINTIM B 32 ARMY 6 - 3 19.03.2022 16 1
Etapa 21
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 JUVENTUS TIMISOARA GLORIA SINANDREI 2 - 1 27.03.2022 9 2
2 GRILL SARBESC DURA 7 - 2 27.03.2022 10 2
3 MEWI IDEAL F.C. BIZONII 2 - 1 27.03.2022 11 2
4 NATIONAL 2006 GRASII 4 - 3 27.03.2022 12 2
5 UNITED BOYS AC FINTIM 6 - 1 27.03.2022 13 2
6 RED STARS B 32 ARMY 1 - 3 27.03.2022 14 2
7 GENERALII ARMY TEAM 3 - 3 27.03.2022 15 2
8 ASCENDRO WELDERS IT 5 - 4 27.03.2022 16 2
Etapa 22
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 DURA JUVENTUS TIMISOARA 0 - 3 02.04.2022 9 1
2 F.C. BIZONII GRILL SARBESC 3 - 3 02.04.2022 10 1
3 GRASII MEWI IDEAL 4 - 1 02.04.2022 11 1
4 FINTIM NATIONAL 2006 5 - 2 02.04.2022 12 1
5 B 32 ARMY UNITED BOYS AC 4 - 4 02.04.2022 13 1
6 ARMY TEAM ASCENDRO 4 - 5 02.04.2022 14 1
7 GLORIA SINANDREI GENERALII 6 - 3 02.04.2022 15 1
8 WELDERS IT RED STARS 1 - 6 02.04.2022 16 1
Etapa 23
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 JUVENTUS TIMISOARA F.C. BIZONII 2 - 1 10.04.2022 9 2
2 GRILL SARBESC GRASII 2 - 5 10.04.2022 10 2
3 MEWI IDEAL FINTIM 3 - 6 10.04.2022 11 2
4 NATIONAL 2006 B 32 ARMY 1 - 2 10.04.2022 12 2
5 RED STARS UNITED BOYS AC 4 - 3 10.04.2022 13 2
6 GENERALII DURA 9 - 2 10.04.2022 14 2
7 ASCENDRO GLORIA SINANDREI 7 - 5 10.04.2022 15 2
8 WELDERS IT ARMY TEAM 0 - 2 10.04.2022 16 2
Etapa 24
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 GRASII JUVENTUS TIMISOARA 1 - 2 16.04.2022 9 1
2 FINTIM GRILL SARBESC 5 - 1 16.04.2022 10 1
3 B 32 ARMY MEWI IDEAL 2 - 0 16.04.2022 11 1
4 UNITED BOYS AC NATIONAL 2006 3 - 1 16.04.2022 12 1
5 GLORIA SINANDREI WELDERS IT 9 - 3 16.04.2022 13 1
6 DURA ASCENDRO 2 - 9 16.04.2022 14 1
7 F.C. BIZONII GENERALII 5 - 6 16.04.2022 15 1
8 ARMY TEAM RED STARS 3 - 4 16.04.2022 16 1
Etapa 25
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 JUVENTUS TIMISOARA FINTIM 1 - 3 01.05.2022 9 2
2 GRILL SARBESC B 32 ARMY 3 - 2 01.05.2022 10 2
3 MEWI IDEAL UNITED BOYS AC 6 - 3 01.05.2022 11 2
4 RED STARS NATIONAL 2006 3 - 0 01.05.2022 12 2
5 GENERALII GRASII 1 - 5 01.05.2022 13 2
6 ASCENDRO F.C. BIZONII 1 - 2 01.05.2022 14 2
7 WELDERS IT DURA 3 - 0 01.05.2022 15 2
8 ARMY TEAM GLORIA SINANDREI 1 - 3 01.05.2022 16 2
Etapa 26
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 B 32 ARMY JUVENTUS TIMISOARA 3 - 2 07.05.2022 9 1
2 UNITED BOYS AC GRILL SARBESC 2 - 2 07.05.2022 10 1
3 NATIONAL 2006 MEWI IDEAL 4 - 3 07.05.2022 11 1
4 GLORIA SINANDREI RED STARS 0 - 3 07.05.2022 12 1
5 FINTIM GENERALII 8 - 6 07.05.2022 13 1
6 GRASII ASCENDRO 2 - 1 07.05.2022 14 1
7 F.C. BIZONII WELDERS IT 5 - 1 07.05.2022 15 1
8 DURA ARMY TEAM 0 - 3 07.05.2022 16 1
Etapa 27
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 RED STARS MEWI IDEAL 4 - 1 15.05.2022 9 2
2 GRILL SARBESC NATIONAL 2006 3 - 9 15.05.2022 10 2
3 JUVENTUS TIMISOARA UNITED BOYS AC 3 - 5 15.05.2022 11 2
4 GENERALII B 32 ARMY 5 - 1 15.05.2022 12 2
5 ASCENDRO FINTIM 7 - 8 15.05.2022 13 2
6 WELDERS IT GRASII 0 - 3 15.05.2022 14 2
7 ARMY TEAM F.C. BIZONII 2 - 3 15.05.2022 15 2
8 GLORIA SINANDREI DURA 3 - 0 15.05.2022 16 2
Etapa 28
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 MEWI IDEAL GRILL SARBESC 2 - 1 21.05.2022 9 1
2 NATIONAL 2006 JUVENTUS TIMISOARA 3 - 1 21.05.2022 10 1
3 UNITED BOYS AC GENERALII 3 - 0 21.05.2022 11 1
4 B 32 ARMY ASCENDRO 2 - 4 21.05.2022 12 1
5 FINTIM WELDERS IT 8 - 3 21.05.2022 13 1
6 GRASII ARMY TEAM 2 - 4 21.05.2022 14 1
7 F.C. BIZONII GLORIA SINANDREI 3 - 0 21.05.2022 15 1
8 DURA RED STARS 0 - 3 21.05.2022 16 1
Etapa 29
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 DURA F.C. BIZONII 0 - 3 29.05.2022 9 2
2 RED STARS GRILL SARBESC 2 - 3 29.05.2022 10 2
3 JUVENTUS TIMISOARA MEWI IDEAL 3 - 2 29.05.2022 11 2
4 GENERALII NATIONAL 2006 1 - 5 29.05.2022 12 2
5 ASCENDRO UNITED BOYS AC 6 - 1 29.05.2022 13 2
6 WELDERS IT B 32 ARMY 1 - 10 29.05.2022 14 2
7 ARMY TEAM FINTIM 2 - 6 29.05.2022 15 2
8 GLORIA SINANDREI GRASII 1 - 5 29.05.2022 16 2
Etapa 30
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 GRILL SARBESC JUVENTUS TIMISOARA 3 - 6 05.06.2022 9 1
2 MEWI IDEAL GENERALII 7 - 2 05.06.2022 10 1
3 NATIONAL 2006 ASCENDRO 6 - 4 05.06.2022 11 1
4 UNITED BOYS AC WELDERS IT 10 - 0 05.06.2022 12 1
5 B 32 ARMY ARMY TEAM 2 - 6 05.06.2022 13 1
6 FINTIM GLORIA SINANDREI 5 - 2 05.06.2022 14 1
7 GRASII DURA 3 - 0 05.06.2022 15 1
8 F.C. BIZONII RED STARS 3 - 1 05.06.2022 16 1