GDPR Cookie Consent by Free Privacy Policy

Sanctiuni

SANCTIUNI

Cupa Multinationalelor

Program meciuri
Clasamente

Cupa De Vara

Program meciuri

Clasament Golgeteri

Teqball Timisoara

PROGRAM ETAPE LIGA II-A


Programul poate suferi modificari! Va rugam verificati in fiecare zi de luni programul etapei urmatoare!


Descarca programul in format PDF

Etapa 1
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 BIZCAFFE TOP ALUMINO 5 - 0 03.09.2022 9 1
2 F.C. BIZONII LA LA LAND 2 - 1 03.09.2022 10 1
3 DRACULA ATLETICO TEXTILA 2 - 1 03.09.2022 11 1
4 GLORIA SINANDREI DEDY-MID 3 - 9 03.09.2022 12 1
5 TAO-TIM INTERNATIONAL TM 2 - 3 03.09.2022 13 1
6 UNITED BOYS AC THE TEAM 1 - 1 03.09.2022 14 1
7 RIPENSIA B 32 ARMY 3 - 3 03.09.2022 15 1
8 STRANIERII FC MLADOST PETROVASELO 5 - 1 03.09.2022 16 1
Etapa 2
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 TOP ALUMINO FC MLADOST PETROVASELO 1 - 2 11.09.2022 13 2
2 B 32 ARMY STRANIERII 6 - 7 11.09.2022 14 2
3 THE TEAM RIPENSIA 4 - 6 11.09.2022 15 2
4 INTERNATIONAL TM UNITED BOYS AC 1 - 4 11.09.2022 16 2
5 DEDY-MID TAO-TIM 5 - 5 11.09.2022 17 2
6 ATLETICO TEXTILA GLORIA SINANDREI 1 - 4 11.09.2022 18 2
7 LA LA LAND DRACULA 1 - 1 11.09.2022 19 2
8 BIZCAFFE F.C. BIZONII 7 - 5 11.09.2022 20 2
Etapa 3
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 F.C. BIZONII TOP ALUMINO 2 - 2 17.09.2022 9 1
2 DRACULA BIZCAFFE 3 - 5 17.09.2022 10 1
3 GLORIA SINANDREI LA LA LAND 2 - 2 17.09.2022 11 1
4 TAO-TIM ATLETICO TEXTILA 1 - 4 17.09.2022 12 1
5 UNITED BOYS AC DEDY-MID 2 - 2 17.09.2022 13 1
6 RIPENSIA INTERNATIONAL TM 6 - 5 17.09.2022 14 1
7 STRANIERII THE TEAM 7 - 3 17.09.2022 15 1
8 FC MLADOST PETROVASELO B 32 ARMY 6 - 2 17.09.2022 16 1
Etapa 4
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 TOP ALUMINO B 32 ARMY 4 - 3 25.09.2022 13 2
2 THE TEAM FC MLADOST PETROVASELO 9 - 4 25.09.2022 14 2
3 INTERNATIONAL TM STRANIERII 1 - 8 25.09.2022 15 2
4 DEDY-MID RIPENSIA 4 - 2 25.09.2022 16 2
5 ATLETICO TEXTILA UNITED BOYS AC 5 - 3 25.09.2022 17 2
6 LA LA LAND TAO-TIM 3 - 6 25.09.2022 18 2
7 BIZCAFFE GLORIA SINANDREI 6 - 3 25.09.2022 19 2
8 F.C. BIZONII DRACULA 5 - 1 25.09.2022 20 2
Etapa 5
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 DRACULA TOP ALUMINO 2 - 1 01.10.2022 9 1
2 GLORIA SINANDREI F.C. BIZONII 2 - 4 01.10.2022 10 1
3 TAO-TIM BIZCAFFE 3 - 3 01.10.2022 11 1
4 UNITED BOYS AC LA LA LAND 3 - 1 01.10.2022 12 1
5 RIPENSIA ATLETICO TEXTILA 2 - 4 01.10.2022 13 1
6 STRANIERII DEDY-MID 3 - 4 01.10.2022 14 1
7 FC MLADOST PETROVASELO INTERNATIONAL TM 2 - 4 01.10.2022 15 1
8 B 32 ARMY THE TEAM 2 - 5 01.10.2022 16 1
Etapa 6
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 TOP ALUMINO THE TEAM 3 - 5 09.10.2022 13 2
2 INTERNATIONAL TM B 32 ARMY 1 - 3 09.10.2022 14 2
3 DEDY-MID FC MLADOST PETROVASELO 13 - 1 09.10.2022 15 2
4 ATLETICO TEXTILA STRANIERII 4 - 4 09.10.2022 16 2
5 LA LA LAND RIPENSIA 1 - 8 09.10.2022 17 2
6 BIZCAFFE UNITED BOYS AC 1 - 5 09.10.2022 18 2
7 F.C. BIZONII TAO-TIM 3 - 3 09.10.2022 19 2
8 DRACULA GLORIA SINANDREI 3 - 2 09.10.2022 20 2
Etapa 7
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 GLORIA SINANDREI TOP ALUMINO 0 - 4 15.10.2022 9 1
2 TAO-TIM DRACULA 3 - 3 15.10.2022 10 1
3 UNITED BOYS AC F.C. BIZONII 2 - 2 15.10.2022 11 1
4 RIPENSIA BIZCAFFE 3 - 3 15.10.2022 12 1
5 STRANIERII LA LA LAND 5 - 2 15.10.2022 13 1
6 FC MLADOST PETROVASELO ATLETICO TEXTILA 4 - 4 15.10.2022 14 1
7 B 32 ARMY DEDY-MID 0 - 9 15.10.2022 15 1
8 THE TEAM INTERNATIONAL TM 2 - 3 15.10.2022 16 1
Etapa 8
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 TOP ALUMINO INTERNATIONAL TM 5 - 2 23.10.2022 13 2
2 DEDY-MID THE TEAM 3 - 0 23.10.2022 14 2
3 ATLETICO TEXTILA B 32 ARMY 3 - 6 23.10.2022 15 2
4 LA LA LAND FC MLADOST PETROVASELO 3 - 3 23.10.2022 16 2
5 BIZCAFFE STRANIERII 4 - 3 23.10.2022 17 2
6 F.C. BIZONII RIPENSIA 2 - 3 23.10.2022 18 2
7 DRACULA UNITED BOYS AC 2 - 3 23.10.2022 19 2
8 GLORIA SINANDREI TAO-TIM 3 - 1 23.10.2022 20 2
Etapa 9
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 TAO-TIM TOP ALUMINO 3 - 3 29.10.2022 9 1
2 UNITED BOYS AC GLORIA SINANDREI 6 - 2 29.10.2022 10 1
3 RIPENSIA DRACULA 1 - 5 29.10.2022 11 1
4 STRANIERII F.C. BIZONII 2 - 3 29.10.2022 12 1
5 FC MLADOST PETROVASELO BIZCAFFE 1 - 5 29.10.2022 13 1
6 B 32 ARMY LA LA LAND 1 - 2 29.10.2022 14 1
7 THE TEAM ATLETICO TEXTILA 2 - 1 29.10.2022 15 1
8 INTERNATIONAL TM DEDY-MID 1 - 12 29.10.2022 16 1
Etapa 10
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 TOP ALUMINO DEDY-MID 2 - 4 06.11.2022 13 2
2 ATLETICO TEXTILA INTERNATIONAL TM 2 - 3 06.11.2022 14 2
3 LA LA LAND THE TEAM 6 - 4 06.11.2022 15 2
4 BIZCAFFE B 32 ARMY 7 - 4 06.11.2022 16 2
5 F.C. BIZONII FC MLADOST PETROVASELO 6 - 5 06.11.2022 17 2
6 DRACULA STRANIERII 2 - 2 06.11.2022 18 2
7 GLORIA SINANDREI RIPENSIA 4 - 5 06.11.2022 19 2
8 TAO-TIM UNITED BOYS AC 2 - 3 06.11.2022 20 2
Etapa 11
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 UNITED BOYS AC TOP ALUMINO 2 - 0 12.11.2022 9 1
2 RIPENSIA TAO-TIM 6 - 1 12.11.2022 10 1
3 STRANIERII GLORIA SINANDREI 3 - 0 12.11.2022 11 1
4 FC MLADOST PETROVASELO DRACULA 6 - 7 12.11.2022 12 1
5 B 32 ARMY F.C. BIZONII 3 - 2 12.11.2022 13 1
6 THE TEAM BIZCAFFE 3 - 2 12.11.2022 14 1
7 INTERNATIONAL TM LA LA LAND 3 - 6 12.11.2022 15 1
8 DEDY-MID ATLETICO TEXTILA 4 - 0 12.11.2022 16 1
Etapa 12
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 TOP ALUMINO ATLETICO TEXTILA 2 - 2 20.11.2022 13 2
2 LA LA LAND DEDY-MID 2 - 7 20.11.2022 14 2
3 BIZCAFFE INTERNATIONAL TM 1 - 1 20.11.2022 15 2
4 F.C. BIZONII THE TEAM 2 - 2 20.11.2022 16 2
5 DRACULA B 32 ARMY 2 - 3 20.11.2022 17 2
6 GLORIA SINANDREI FC MLADOST PETROVASELO 6 - 4 20.11.2022 18 2
7 TAO-TIM STRANIERII 1 - 2 20.11.2022 19 2
8 UNITED BOYS AC RIPENSIA 5 - 1 20.11.2022 20 2
Etapa 13
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 RIPENSIA TOP ALUMINO 6 - 1 26.11.2022 9 1
2 STRANIERII UNITED BOYS AC 2 - 3 26.11.2022 10 1
3 FC MLADOST PETROVASELO TAO-TIM 0 - 3 26.11.2022 11 1
4 B 32 ARMY GLORIA SINANDREI 3 - 6 26.11.2022 12 1
5 THE TEAM DRACULA 4 - 3 26.11.2022 13 1
6 INTERNATIONAL TM F.C. BIZONII 5 - 1 26.11.2022 14 1
7 DEDY-MID BIZCAFFE 5 - 0 26.11.2022 15 1
8 ATLETICO TEXTILA LA LA LAND 2 - 1 26.11.2022 16 1
Etapa 14
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 TOP ALUMINO LA LA LAND 2 - 1 04.12.2022 13 2
2 BIZCAFFE ATLETICO TEXTILA 3 - 2 04.12.2022 14 2
3 F.C. BIZONII DEDY-MID 5 - 7 04.12.2022 15 2
4 DRACULA INTERNATIONAL TM 3 - 1 04.12.2022 16 2
5 GLORIA SINANDREI THE TEAM 5 - 4 04.12.2022 17 2
6 TAO-TIM B 32 ARMY 4 - 1 04.12.2022 18 2
7 UNITED BOYS AC FC MLADOST PETROVASELO 5 - 3 04.12.2022 19 2
8 RIPENSIA STRANIERII 5 - 3 04.12.2022 20 2
Etapa 15
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 STRANIERII TOP ALUMINO 1 - 3 10.12.2022 9 1
2 FC MLADOST PETROVASELO RIPENSIA 1 - 3 10.12.2022 10 1
3 B 32 ARMY UNITED BOYS AC 1 - 4 10.12.2022 11 1
4 THE TEAM TAO-TIM 1 - 4 10.12.2022 12 1
5 INTERNATIONAL TM GLORIA SINANDREI 5 - 2 10.12.2022 13 1
6 DEDY-MID DRACULA 4 - 6 10.12.2022 14 1
7 ATLETICO TEXTILA F.C. BIZONII 2 - 3 10.12.2022 15 1
8 LA LA LAND BIZCAFFE 0 - 3 10.12.2022 16 1