GDPR Cookie Consent by Free Privacy Policy

Sanctiuni

SANCTIUNI

Cupa Multinationalelor

Program meciuri
Clasamente

Cupa De Vara

Program meciuri

Clasament Golgeteri

Teqball Timisoara

PROGRAM ETAPE LIGA II-B


Programul poate suferi modificari! Va rugam verificati in fiecare zi de luni programul etapei urmatoare!


Descarca programul in format PDF

Etapa 1
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 RED ARMOUR SCORPIONII 3 - 0 03.09.2022 9 2
2 NATIONAL 2006 GLADIATORII ALBASTRII 3 - 1 03.09.2022 10 2
3 GRASII BALKAN BISTRO 5 - 1 03.09.2022 11 2
4 VIITORUL ARMY TEAM 3 - 3 03.09.2022 12 2
5 ASCENDRO JUVENTUS TIMISOARA 1 - 3 03.09.2022 13 2
6 NOVUM TEAM WELDERS IT 8 - 0 03.09.2022 14 2
7 FINTIM A.C. SINANDREI 1 - 4 03.09.2022 15 2
8 MEWI IDEAL HERAEUS ELECTRONICS 4 - 1 03.09.2022 16 2
Etapa 2
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 SCORPIONII HERAEUS ELECTRONICS 2 - 4 11.09.2022 14 1
2 A.C. SINANDREI MEWI IDEAL 5 - 3 11.09.2022 15 1
3 WELDERS IT FINTIM 4 - 5 11.09.2022 16 1
4 JUVENTUS TIMISOARA NOVUM TEAM 2 - 4 11.09.2022 17 1
5 ARMY TEAM ASCENDRO 2 - 5 11.09.2022 18 1
6 BALKAN BISTRO VIITORUL 3 - 3 11.09.2022 19 1
7 GLADIATORII ALBASTRII GRASII 2 - 5 11.09.2022 20 1
8 RED ARMOUR NATIONAL 2006 1 - 3 11.09.2022 21 1
Etapa 3
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 NATIONAL 2006 SCORPIONII 3 - 3 17.09.2022 9 2
2 GRASII RED ARMOUR 2 - 2 17.09.2022 10 2
3 VIITORUL GLADIATORII ALBASTRII 1 - 2 17.09.2022 11 2
4 ASCENDRO BALKAN BISTRO 5 - 5 17.09.2022 12 2
5 NOVUM TEAM ARMY TEAM 5 - 5 17.09.2022 13 2
6 FINTIM JUVENTUS TIMISOARA 4 - 3 17.09.2022 14 2
7 MEWI IDEAL WELDERS IT 8 - 2 17.09.2022 15 2
8 HERAEUS ELECTRONICS A.C. SINANDREI 3 - 4 17.09.2022 16 2
Etapa 4
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 SCORPIONII A.C. SINANDREI 0 - 6 25.09.2022 14 1
2 WELDERS IT HERAEUS ELECTRONICS 2 - 3 25.09.2022 15 1
3 JUVENTUS TIMISOARA MEWI IDEAL 0 - 4 25.09.2022 16 1
4 ARMY TEAM FINTIM 8 - 5 25.09.2022 17 1
5 BALKAN BISTRO NOVUM TEAM 3 - 3 25.09.2022 18 1
6 GLADIATORII ALBASTRII ASCENDRO 7 - 7 25.09.2022 19 1
7 RED ARMOUR VIITORUL 2 - 4 25.09.2022 20 1
8 NATIONAL 2006 GRASII 4 - 3 25.09.2022 21 1
Etapa 5
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 GRASII SCORPIONII 4 - 1 01.10.2022 9 2
2 VIITORUL NATIONAL 2006 1 - 2 01.10.2022 10 2
3 ASCENDRO RED ARMOUR 4 - 6 01.10.2022 11 2
4 NOVUM TEAM GLADIATORII ALBASTRII 1 - 5 01.10.2022 12 2
5 FINTIM BALKAN BISTRO 2 - 5 01.10.2022 13 2
6 MEWI IDEAL ARMY TEAM 1 - 0 01.10.2022 14 2
7 HERAEUS ELECTRONICS JUVENTUS TIMISOARA 3 - 4 01.10.2022 15 2
8 A.C. SINANDREI WELDERS IT 3 - 0 01.10.2022 16 2
Etapa 6
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 SCORPIONII WELDERS IT 5 - 4 09.10.2022 14 1
2 JUVENTUS TIMISOARA A.C. SINANDREI 0 - 6 09.10.2022 15 1
3 ARMY TEAM HERAEUS ELECTRONICS 0 - 3 09.10.2022 16 1
4 BALKAN BISTRO MEWI IDEAL 6 - 2 09.10.2022 17 1
5 GLADIATORII ALBASTRII FINTIM 4 - 3 09.10.2022 18 1
6 RED ARMOUR NOVUM TEAM 0 - 3 09.10.2022 19 1
7 NATIONAL 2006 ASCENDRO 1 - 3 09.10.2022 20 1
8 GRASII VIITORUL 4 - 3 09.10.2022 21 1
Etapa 7
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 VIITORUL SCORPIONII 5 - 3 15.10.2022 9 2
2 ASCENDRO GRASII 1 - 2 15.10.2022 10 2
3 NOVUM TEAM NATIONAL 2006 3 - 8 15.10.2022 11 2
4 FINTIM RED ARMOUR 4 - 2 15.10.2022 12 2
5 MEWI IDEAL GLADIATORII ALBASTRII 2 - 1 15.10.2022 13 2
6 HERAEUS ELECTRONICS BALKAN BISTRO 3 - 1 15.10.2022 14 2
7 A.C. SINANDREI ARMY TEAM 3 - 2 15.10.2022 15 2
8 WELDERS IT JUVENTUS TIMISOARA 2 - 3 15.10.2022 16 2
Etapa 8
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 SCORPIONII JUVENTUS TIMISOARA 4 - 4 23.10.2022 14 1
2 ARMY TEAM WELDERS IT 2 - 5 23.10.2022 15 1
3 BALKAN BISTRO A.C. SINANDREI 4 - 1 23.10.2022 16 1
4 GLADIATORII ALBASTRII HERAEUS ELECTRONICS 6 - 1 23.10.2022 17 1
5 RED ARMOUR MEWI IDEAL 5 - 6 23.10.2022 18 1
6 NATIONAL 2006 FINTIM 2 - 2 23.10.2022 19 1
7 GRASII NOVUM TEAM 3 - 0 23.10.2022 20 1
8 VIITORUL ASCENDRO 8 - 6 23.10.2022 21 1
Etapa 9
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 ASCENDRO SCORPIONII 1 - 5 29.10.2022 9 2
2 NOVUM TEAM VIITORUL 3 - 4 29.10.2022 10 2
3 FINTIM GRASII 1 - 5 29.10.2022 11 2
4 MEWI IDEAL NATIONAL 2006 2 - 2 29.10.2022 12 2
5 HERAEUS ELECTRONICS RED ARMOUR 2 - 1 29.10.2022 13 2
6 A.C. SINANDREI GLADIATORII ALBASTRII 1 - 3 29.10.2022 14 2
7 WELDERS IT BALKAN BISTRO 1 - 5 29.10.2022 15 2
8 JUVENTUS TIMISOARA ARMY TEAM 5 - 1 29.10.2022 16 2
Etapa 10
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 SCORPIONII ARMY TEAM 1 - 3 06.11.2022 14 1
2 BALKAN BISTRO JUVENTUS TIMISOARA 2 - 0 06.11.2022 15 1
3 GLADIATORII ALBASTRII WELDERS IT 6 - 2 06.11.2022 16 1
4 RED ARMOUR A.C. SINANDREI 3 - 7 06.11.2022 17 1
5 NATIONAL 2006 HERAEUS ELECTRONICS 2 - 3 06.11.2022 18 1
6 GRASII MEWI IDEAL 2 - 2 06.11.2022 19 1
7 VIITORUL FINTIM 4 - 6 06.11.2022 20 1
8 ASCENDRO NOVUM TEAM 5 - 2 06.11.2022 21 1
Etapa 11
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 NOVUM TEAM SCORPIONII 2 - 3 12.11.2022 9 2
2 FINTIM ASCENDRO 5 - 2 12.11.2022 10 2
3 MEWI IDEAL VIITORUL 0 - 3 12.11.2022 11 2
4 HERAEUS ELECTRONICS GRASII 3 - 4 12.11.2022 12 2
5 A.C. SINANDREI NATIONAL 2006 1 - 4 12.11.2022 13 2
6 WELDERS IT RED ARMOUR 5 - 8 12.11.2022 14 2
7 JUVENTUS TIMISOARA GLADIATORII ALBASTRII 4 - 8 12.11.2022 15 2
8 ARMY TEAM BALKAN BISTRO 6 - 5 12.11.2022 16 2
Etapa 12
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 SCORPIONII BALKAN BISTRO 2 - 4 20.11.2022 14 1
2 GLADIATORII ALBASTRII ARMY TEAM 1 - 1 20.11.2022 15 1
3 RED ARMOUR JUVENTUS TIMISOARA 3 - 7 20.11.2022 16 1
4 NATIONAL 2006 WELDERS IT 1 - 0 20.11.2022 17 1
5 GRASII A.C. SINANDREI 3 - 0 20.11.2022 18 1
6 VIITORUL HERAEUS ELECTRONICS 6 - 2 20.11.2022 19 1
7 ASCENDRO MEWI IDEAL 3 - 3 20.11.2022 20 1
8 NOVUM TEAM FINTIM 4 - 3 20.11.2022 21 1
Etapa 13
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 FINTIM SCORPIONII 0 - 6 26.11.2022 9 2
2 MEWI IDEAL NOVUM TEAM 2 - 4 26.11.2022 10 2
3 HERAEUS ELECTRONICS ASCENDRO 4 - 3 26.11.2022 11 2
4 A.C. SINANDREI VIITORUL 6 - 2 26.11.2022 12 2
5 WELDERS IT GRASII 2 - 6 26.11.2022 13 2
6 JUVENTUS TIMISOARA NATIONAL 2006 1 - 5 26.11.2022 14 2
7 ARMY TEAM RED ARMOUR 3 - 2 26.11.2022 15 2
8 BALKAN BISTRO GLADIATORII ALBASTRII 3 - 7 26.11.2022 16 2
Etapa 14
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 SCORPIONII GLADIATORII ALBASTRII - 04.12.2022 14 1
2 RED ARMOUR BALKAN BISTRO - 04.12.2022 15 1
3 NATIONAL 2006 ARMY TEAM - 04.12.2022 16 1
4 GRASII JUVENTUS TIMISOARA - 04.12.2022 17 1
5 VIITORUL WELDERS IT - 04.12.2022 18 1
6 ASCENDRO A.C. SINANDREI - 04.12.2022 19 1
7 NOVUM TEAM HERAEUS ELECTRONICS - 04.12.2022 20 1
8 FINTIM MEWI IDEAL - 04.12.2022 21 1
Etapa 15
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 MEWI IDEAL SCORPIONII - 10.12.2022 9 2
2 HERAEUS ELECTRONICS FINTIM - 10.12.2022 10 2
3 A.C. SINANDREI NOVUM TEAM - 10.12.2022 11 2
4 WELDERS IT ASCENDRO - 10.12.2022 12 2
5 JUVENTUS TIMISOARA VIITORUL - 10.12.2022 13 2
6 ARMY TEAM GRASII - 10.12.2022 14 2
7 BALKAN BISTRO NATIONAL 2006 - 10.12.2022 15 2
8 GLADIATORII ALBASTRII RED ARMOUR - 10.12.2022 16 2