GDPR Cookie Consent by Free Privacy Policy

Sanctiuni

SANCTIUNI

Cupa Multinationalelor

Program meciuri
Clasamente

Cupa De Vara

Program meciuri

Clasament Golgeteri

Teqball Timisoara

PROGRAM ETAPE LIGA III-A


Programul poate suferi modificari! Va rugam verificati in fiecare zi de luni programul etapei urmatoare!


Descarca programul in format PDF

Etapa 1
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 BANAT SPORT NOKIA 3 - 5 12.09.2021 13 2
2 PLOPI SCORPIONII 4 - 2 12.09.2021 14 2
3 ACS UNITED TIMISOARA TMT 0 - 3 12.09.2021 15 2
4 HUSENII SMARTWOOD ROMANIA 2 - 0 12.09.2021 16 2
5 TLC VENUS 2 - 2 12.09.2021 17 2
6 HERAEUS INDEPENDIENTE 2 - 4 12.09.2021 18 2
7 DEDY-MID AEK TIMISOARA 3 - 2 12.09.2021 19 2
8 ATLETICO TEXTILA LAHOVARI 4 - 1 12.09.2021 20 2
Etapa 2
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 SCORPIONII BANAT SPORT 3 - 4 18.09.2021 14 1
2 TMT PLOPI 5 - 4 18.09.2021 15 1
3 SMARTWOOD ROMANIA ACS UNITED TIMISOARA 3 - 0 18.09.2021 16 1
4 VENUS HUSENII 2 - 2 18.09.2021 17 1
5 INDEPENDIENTE TLC 3 - 0 18.09.2021 18 1
6 AEK TIMISOARA HERAEUS 0 - 3 18.09.2021 19 1
7 LAHOVARI DEDY-MID 1 - 7 18.09.2021 20 1
8 NOKIA ATLETICO TEXTILA 1 - 4 18.09.2021 21 1
Etapa 3
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 NOKIA SCORPIONII 2 - 4 26.09.2021 13 2
2 BANAT SPORT TMT 1 - 7 26.09.2021 14 2
3 PLOPI SMARTWOOD ROMANIA 4 - 2 26.09.2021 15 2
4 ACS UNITED TIMISOARA VENUS 1 - 11 26.09.2021 16 2
5 HUSENII INDEPENDIENTE 0 - 0 26.09.2021 17 2
6 TLC AEK TIMISOARA 2 - 7 26.09.2021 18 2
7 HERAEUS LAHOVARI 3 - 2 26.09.2021 19 2
8 DEDY-MID ATLETICO TEXTILA 4 - 2 26.09.2021 20 2
Etapa 4
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 TMT SCORPIONII 2 - 2 02.10.2021 13 1
2 SMARTWOOD ROMANIA BANAT SPORT 4 - 2 02.10.2021 14 1
3 VENUS PLOPI 3 - 0 02.10.2021 15 1
4 INDEPENDIENTE ACS UNITED TIMISOARA 3 - 4 02.10.2021 16 1
5 AEK TIMISOARA HUSENII 1 - 3 02.10.2021 17 1
6 LAHOVARI TLC 1 - 4 02.10.2021 18 1
7 ATLETICO TEXTILA HERAEUS 2 - 1 02.10.2021 19 1
8 DEDY-MID NOKIA 3 - 0 02.10.2021 20 1
Etapa 5
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 NOKIA TMT 3 - 0 10.10.2021 13 2
2 SCORPIONII SMARTWOOD ROMANIA 2 - 1 10.10.2021 14 2
3 BANAT SPORT VENUS 0 - 9 10.10.2021 15 2
4 PLOPI INDEPENDIENTE 2 - 2 10.10.2021 16 2
5 ACS UNITED TIMISOARA AEK TIMISOARA 3 - 2 10.10.2021 17 2
6 HUSENII LAHOVARI 8 - 1 10.10.2021 18 2
7 TLC ATLETICO TEXTILA 3 - 4 10.10.2021 19 2
8 HERAEUS DEDY-MID 2 - 3 10.10.2021 20 2
Etapa 6
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 INDEPENDIENTE BANAT SPORT 3 - 1 16.10.2021 13 1
2 AEK TIMISOARA PLOPI 6 - 3 16.10.2021 14 1
3 LAHOVARI ACS UNITED TIMISOARA 5 - 7 16.10.2021 15 1
4 ATLETICO TEXTILA HUSENII 4 - 0 16.10.2021 16 1
5 DEDY-MID TLC 5 - 3 16.10.2021 17 1
6 HERAEUS NOKIA 3 - 1 16.10.2021 18 1
7 VENUS SCORPIONII 0 - 4 16.10.2021 19 1
8 SMARTWOOD ROMANIA TMT 6 - 3 16.10.2021 20 1
Etapa 7
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 BANAT SPORT AEK TIMISOARA 2 - 6 24.10.2021 13 2
2 PLOPI LAHOVARI 5 - 3 24.10.2021 14 2
3 ACS UNITED TIMISOARA ATLETICO TEXTILA 2 - 4 24.10.2021 15 2
4 HUSENII DEDY-MID 2 - 7 24.10.2021 16 2
5 TLC HERAEUS 0 - 3 24.10.2021 17 2
6 TMT VENUS 2 - 8 24.10.2021 18 2
7 SCORPIONII INDEPENDIENTE 4 - 4 24.10.2021 19 2
8 NOKIA SMARTWOOD ROMANIA 5 - 1 24.10.2021 20 2
Etapa 8
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 LAHOVARI BANAT SPORT 3 - 5 30.10.2021 13 1
2 ATLETICO TEXTILA PLOPI 6 - 0 30.10.2021 14 1
3 DEDY-MID ACS UNITED TIMISOARA 7 - 1 30.10.2021 15 1
4 HERAEUS HUSENII 3 - 3 30.10.2021 16 1
5 TLC NOKIA 1 - 1 30.10.2021 17 1
6 AEK TIMISOARA SCORPIONII 0 - 7 30.10.2021 18 1
7 INDEPENDIENTE TMT 3 - 4 30.10.2021 19 1
8 VENUS SMARTWOOD ROMANIA 1 - 0 30.10.2021 20 1
Etapa 9
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 BANAT SPORT ATLETICO TEXTILA 2 - 6 07.11.2021 13 2
2 PLOPI DEDY-MID 1 - 2 07.11.2021 14 2
3 ACS UNITED TIMISOARA HERAEUS 1 - 5 07.11.2021 15 2
4 HUSENII TLC 3 - 4 07.11.2021 16 2
5 SMARTWOOD ROMANIA INDEPENDIENTE 3 - 2 07.11.2021 17 2
6 TMT AEK TIMISOARA 3 - 3 07.11.2021 18 2
7 SCORPIONII LAHOVARI 9 - 1 07.11.2021 19 2
8 NOKIA VENUS 0 - 4 07.11.2021 20 2
Etapa 10
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 DEDY-MID BANAT SPORT 5 - 2 13.11.2021 13 1
2 HERAEUS PLOPI 1 - 3 13.11.2021 14 1
3 TLC ACS UNITED TIMISOARA 4 - 2 13.11.2021 15 1
4 HUSENII NOKIA 5 - 1 13.11.2021 16 1
5 ATLETICO TEXTILA SCORPIONII 5 - 2 13.11.2021 17 1
6 LAHOVARI TMT 1 - 6 13.11.2021 18 1
7 AEK TIMISOARA SMARTWOOD ROMANIA 3 - 1 13.11.2021 19 1
8 INDEPENDIENTE VENUS 1 - 1 13.11.2021 20 1
Etapa 11
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 BANAT SPORT HERAEUS 1 - 5 21.11.2021 13 2
2 PLOPI TLC 0 - 0 21.11.2021 14 2
3 ACS UNITED TIMISOARA HUSENII 3 - 1 21.11.2021 15 2
4 NOKIA INDEPENDIENTE 2 - 1 21.11.2021 16 2
5 SCORPIONII DEDY-MID 1 - 3 21.11.2021 17 2
6 TMT ATLETICO TEXTILA 0 - 5 21.11.2021 18 2
7 SMARTWOOD ROMANIA LAHOVARI 7 - 6 21.11.2021 19 2
8 VENUS AEK TIMISOARA 1 - 2 21.11.2021 20 2
Etapa 12
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 ACS UNITED TIMISOARA NOKIA 0 - 7 27.11.2021 13 1
2 HUSENII PLOPI 1 - 2 27.11.2021 14 1
3 TLC BANAT SPORT 2 - 2 27.11.2021 15 1
4 HERAEUS SCORPIONII 3 - 3 27.11.2021 16 1
5 DEDY-MID TMT 2 - 1 27.11.2021 17 1
6 ATLETICO TEXTILA SMARTWOOD ROMANIA 3 - 0 27.11.2021 18 1
7 LAHOVARI VENUS 0 - 1 27.11.2021 19 1
8 AEK TIMISOARA INDEPENDIENTE 2 - 6 27.11.2021 20 1
Etapa 13
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 PLOPI ACS UNITED TIMISOARA 7 - 3 04.12.2021 17 1
2 BANAT SPORT HUSENII 3 - 0 04.12.2021 17 2
3 SCORPIONII TLC 4 - 3 04.12.2021 18 1
4 TMT HERAEUS 1 - 6 04.12.2021 18 2
5 SMARTWOOD ROMANIA DEDY-MID 1 - 4 04.12.2021 19 1
6 VENUS ATLETICO TEXTILA 5 - 3 04.12.2021 19 2
7 INDEPENDIENTE LAHOVARI 3 - 3 04.12.2021 20 1
8 NOKIA AEK TIMISOARA 3 - 2 04.12.2021 20 2
Etapa 14
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 PLOPI NOKIA 4 - 0 06.02.2022 14 1
2 ACS UNITED TIMISOARA BANAT SPORT 2 - 4 06.02.2022 15 1
3 HUSENII SCORPIONII 5 - 6 06.02.2022 16 1
4 TLC TMT 5 - 3 06.02.2022 17 1
5 HERAEUS SMARTWOOD ROMANIA 6 - 2 06.02.2022 18 1
6 DEDY-MID VENUS 3 - 2 06.02.2022 19 1
7 ATLETICO TEXTILA INDEPENDIENTE 1 - 2 06.02.2022 20 1
8 LAHOVARI AEK TIMISOARA 5 - 7 06.02.2022 21 1
Etapa 15
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 BANAT SPORT PLOPI 6 - 0 12.02.2022 14 2
2 SCORPIONII ACS UNITED TIMISOARA 1 - 0 12.02.2022 15 2
3 TMT HUSENII 2 - 4 12.02.2022 16 2
4 SMARTWOOD ROMANIA TLC 2 - 4 12.02.2022 17 2
5 VENUS HERAEUS 2 - 6 12.02.2022 18 2
6 INDEPENDIENTE DEDY-MID 2 - 7 12.02.2022 19 2
7 AEK TIMISOARA ATLETICO TEXTILA 2 - 1 12.02.2022 20 2
8 NOKIA LAHOVARI 6 - 2 12.02.2022 21 2
Etapa 16
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 NOKIA BANAT SPORT 4 - 5 20.02.2022 13 2
2 SCORPIONII PLOPI 2 - 5 20.02.2022 14 2
3 TMT ACS UNITED TIMISOARA 3 - 1 20.02.2022 15 2
4 SMARTWOOD ROMANIA HUSENII 4 - 4 20.02.2022 16 2
5 VENUS TLC 4 - 4 20.02.2022 17 2
6 INDEPENDIENTE HERAEUS 2 - 3 20.02.2022 18 2
7 AEK TIMISOARA DEDY-MID 2 - 6 20.02.2022 19 2
8 LAHOVARI ATLETICO TEXTILA 5 - 3 20.02.2022 20 2
Etapa 17
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 BANAT SPORT SCORPIONII 3 - 0 26.02.2022 13 1
2 PLOPI TMT 7 - 1 26.02.2022 14 1
3 ACS UNITED TIMISOARA SMARTWOOD ROMANIA 2 - 6 26.02.2022 15 1
4 HUSENII VENUS 2 - 6 26.02.2022 16 1
5 TLC INDEPENDIENTE 9 - 1 26.02.2022 17 1
6 HERAEUS AEK TIMISOARA 5 - 2 26.02.2022 18 1
7 DEDY-MID LAHOVARI 5 - 2 26.02.2022 19 1
8 ATLETICO TEXTILA NOKIA 3 - 3 26.02.2022 20 1
Etapa 18
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 SCORPIONII NOKIA 1 - 2 06.03.2022 13 2
2 TMT BANAT SPORT 3 - 4 06.03.2022 14 2
3 SMARTWOOD ROMANIA PLOPI 1 - 5 06.03.2022 15 2
4 VENUS ACS UNITED TIMISOARA 7 - 2 06.03.2022 16 2
5 INDEPENDIENTE HUSENII 2 - 10 06.03.2022 17 2
6 AEK TIMISOARA TLC 2 - 9 06.03.2022 18 2
7 LAHOVARI HERAEUS 1 - 5 06.03.2022 19 2
8 ATLETICO TEXTILA DEDY-MID 2 - 3 06.03.2022 20 2
Etapa 19
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 SCORPIONII TMT 3 - 0 12.03.2022 13 1
2 BANAT SPORT SMARTWOOD ROMANIA 2 - 4 12.03.2022 14 1
3 PLOPI VENUS 4 - 0 12.03.2022 15 1
4 ACS UNITED TIMISOARA INDEPENDIENTE 1 - 2 12.03.2022 16 1
5 HUSENII AEK TIMISOARA 2 - 3 12.03.2022 17 1
6 TLC LAHOVARI 3 - 4 12.03.2022 18 1
7 HERAEUS ATLETICO TEXTILA 1 - 2 12.03.2022 19 1
8 NOKIA DEDY-MID 1 - 7 12.03.2022 20 1
Etapa 20
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 TMT NOKIA 2 - 1 20.03.2022 13 2
2 SMARTWOOD ROMANIA SCORPIONII 3 - 3 20.03.2022 14 2
3 VENUS BANAT SPORT 4 - 5 20.03.2022 15 2
4 INDEPENDIENTE PLOPI 1 - 6 20.03.2022 16 2
5 AEK TIMISOARA ACS UNITED TIMISOARA 10 - 6 20.03.2022 17 2
6 LAHOVARI HUSENII 6 - 5 20.03.2022 18 2
7 ATLETICO TEXTILA TLC 4 - 1 20.03.2022 19 2
8 DEDY-MID HERAEUS 6 - 2 20.03.2022 20 2
Etapa 21
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 BANAT SPORT INDEPENDIENTE 5 - 3 26.03.2022 13 1
2 PLOPI AEK TIMISOARA 0 - 1 26.03.2022 14 1
3 ACS UNITED TIMISOARA LAHOVARI 5 - 2 26.03.2022 15 1
4 HUSENII ATLETICO TEXTILA 1 - 9 26.03.2022 16 1
5 TLC DEDY-MID 4 - 1 26.03.2022 17 1
6 NOKIA HERAEUS 3 - 2 26.03.2022 18 1
7 SCORPIONII VENUS 6 - 4 26.03.2022 19 1
8 TMT SMARTWOOD ROMANIA 3 - 4 26.03.2022 20 1
Etapa 22
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 AEK TIMISOARA BANAT SPORT 4 - 2 03.04.2022 13 2
2 LAHOVARI PLOPI 2 - 4 03.04.2022 14 2
3 ATLETICO TEXTILA ACS UNITED TIMISOARA 8 - 4 03.04.2022 15 2
4 DEDY-MID HUSENII 4 - 7 03.04.2022 16 2
5 HERAEUS TLC 1 - 1 03.04.2022 17 2
6 VENUS TMT 4 - 0 03.04.2022 18 2
7 INDEPENDIENTE SCORPIONII 3 - 6 03.04.2022 19 2
8 SMARTWOOD ROMANIA NOKIA 5 - 3 03.04.2022 20 2
Etapa 23
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 BANAT SPORT LAHOVARI 5 - 4 09.04.2022 13 1
2 PLOPI ATLETICO TEXTILA 2 - 4 09.04.2022 14 1
3 ACS UNITED TIMISOARA DEDY-MID 1 - 5 09.04.2022 15 1
4 HUSENII HERAEUS 1 - 4 09.04.2022 16 1
5 NOKIA TLC 3 - 0 09.04.2022 17 1
6 SCORPIONII AEK TIMISOARA 4 - 1 09.04.2022 18 1
7 TMT INDEPENDIENTE 0 - 3 09.04.2022 19 1
8 SMARTWOOD ROMANIA VENUS 2 - 0 09.04.2022 20 1
Etapa 24
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 ATLETICO TEXTILA BANAT SPORT 1 - 2 17.04.2022 13 2
2 DEDY-MID PLOPI 5 - 4 17.04.2022 14 2
3 HERAEUS ACS UNITED TIMISOARA 5 - 1 17.04.2022 15 2
4 TLC HUSENII 0 - 3 17.04.2022 16 2
5 INDEPENDIENTE SMARTWOOD ROMANIA 1 - 3 17.04.2022 17 2
6 AEK TIMISOARA TMT 2 - 5 17.04.2022 18 2
7 LAHOVARI SCORPIONII 3 - 5 17.04.2022 19 2
8 VENUS NOKIA 2 - 3 17.04.2022 20 2
Etapa 25
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 BANAT SPORT DEDY-MID 5 - 11 30.04.2022 13 1
2 PLOPI HERAEUS 1 - 3 30.04.2022 14 1
3 ACS UNITED TIMISOARA TLC 4 - 5 30.04.2022 15 1
4 NOKIA HUSENII 8 - 1 30.04.2022 16 1
5 SCORPIONII ATLETICO TEXTILA 2 - 3 30.04.2022 17 1
6 TMT LAHOVARI 0 - 4 30.04.2022 18 1
7 SMARTWOOD ROMANIA AEK TIMISOARA 6 - 0 30.04.2022 19 1
8 VENUS INDEPENDIENTE 6 - 0 30.04.2022 20 1
Etapa 26
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 HERAEUS BANAT SPORT 4 - 1 08.05.2022 13 2
2 TLC PLOPI 2 - 0 08.05.2022 14 2
3 HUSENII ACS UNITED TIMISOARA 3 - 0 08.05.2022 15 2
4 INDEPENDIENTE NOKIA 3 - 4 08.05.2022 16 2
5 DEDY-MID SCORPIONII 0 - 3 08.05.2022 17 2
6 ATLETICO TEXTILA TMT 6 - 3 08.05.2022 18 2
7 LAHOVARI SMARTWOOD ROMANIA 0 - 3 08.05.2022 19 2
8 AEK TIMISOARA VENUS 3 - 6 08.05.2022 20 2
Etapa 27
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 NOKIA ACS UNITED TIMISOARA 9 - 2 14.05.2022 13 1
2 PLOPI HUSENII 5 - 1 14.05.2022 14 1
3 BANAT SPORT TLC 0 - 3 14.05.2022 15 1
4 SCORPIONII HERAEUS 0 - 1 14.05.2022 16 1
5 TMT DEDY-MID 3 - 0 14.05.2022 17 1
6 SMARTWOOD ROMANIA ATLETICO TEXTILA 3 - 4 14.05.2022 18 1
7 VENUS LAHOVARI 5 - 4 14.05.2022 19 1
8 INDEPENDIENTE AEK TIMISOARA 1 - 1 14.05.2022 20 1
Etapa 28
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 ACS UNITED TIMISOARA PLOPI 0 - 3 22.05.2022 13 2
2 HUSENII BANAT SPORT 6 - 2 22.05.2022 14 2
3 TLC SCORPIONII 4 - 5 22.05.2022 15 2
4 HERAEUS TMT 6 - 2 22.05.2022 16 2
5 DEDY-MID SMARTWOOD ROMANIA 5 - 3 22.05.2022 17 2
6 ATLETICO TEXTILA VENUS 2 - 5 22.05.2022 18 2
7 LAHOVARI INDEPENDIENTE 4 - 3 22.05.2022 19 2
8 AEK TIMISOARA NOKIA 6 - 6 22.05.2022 20 2
Etapa 29
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 NOKIA PLOPI 0 - 1 28.05.2022 13 1
2 BANAT SPORT ACS UNITED TIMISOARA 0 - 3 28.05.2022 14 1
3 SCORPIONII HUSENII 3 - 0 28.05.2022 15 1
4 TMT TLC 3 - 4 28.05.2022 16 1
5 SMARTWOOD ROMANIA HERAEUS 5 - 2 28.05.2022 17 1
6 VENUS DEDY-MID 4 - 9 28.05.2022 18 1
7 INDEPENDIENTE ATLETICO TEXTILA 6 - 7 28.05.2022 19 1
8 AEK TIMISOARA LAHOVARI 0 - 3 28.05.2022 20 1
Etapa 30
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 PLOPI BANAT SPORT 3 - 0 04.06.2022 13 2
2 ACS UNITED TIMISOARA SCORPIONII 4 - 5 04.06.2022 14 2
3 HUSENII TMT 0 - 3 04.06.2022 15 2
4 TLC SMARTWOOD ROMANIA 1 - 5 04.06.2022 16 2
5 HERAEUS VENUS 3 - 5 04.06.2022 17 2
6 DEDY-MID INDEPENDIENTE 15 - 1 04.06.2022 18 2
7 ATLETICO TEXTILA AEK TIMISOARA 4 - 3 04.06.2022 19 2
8 LAHOVARI NOKIA 1 - 4 04.06.2022 20 2