Cupa Multinationalelor

Program meciuri
Clasamente

Cupa De Iarna

Program meciuri

Cupa De Vara

Program meciuri

Clasament Golgeteri


PROGRAM ETAPE LIGA III-A


Programul poate suferi modificari! Va rugam verificati in fiecare zi de luni programul etapei urmatoare!


Descarca programul in format PDF

ETAPA 1
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 B 32 ARMY MAHLE 2 - 7 25.08.2017 20 1
2 DINOZAURII FLEX TIM 5 - 2 25.08.2017 20 2
3 ASCENDRO UMT 2 - 3 25.08.2017 21 1
4 SPIRAL INTERNATIONAL TM 3 - 3 25.08.2017 21 2
5 FC BASMULUI MEWI TEAM 4 - 2 25.08.2017 22 1
6 VIITORUL GENERALII 4 - 2 25.08.2017 23 1
7 BANATENII DURA 7 - 4 25.08.2017 23 2
ETAPA 2
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 FLEX TIM B 32 ARMY 5 - 1 03.09.2017 17 1
2 UMT DINOZAURII 1 - 2 03.09.2017 17 2
3 INTERNATIONAL TM ASCENDRO 1 - 2 03.09.2017 18 1
4 MEWI TEAM SPIRAL 3 - 1 03.09.2017 18 2
5 DURA VIITORUL 1 - 2 03.09.2017 20 1
6 MAHLE BANATENII 4 - 2 03.09.2017 20 2
ETAPA 3
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 MAHLE FLEX TIM 2 - 0 08.09.2017 20 1
2 B 32 ARMY UMT 3 - 3 08.09.2017 20 2
3 DINOZAURII INTERNATIONAL TM 3 - 1 08.09.2017 21 1
4 ASCENDRO MEWI TEAM 3 - 1 08.09.2017 21 2
5 FC BASMULUI GENERALII 2 - 3 08.09.2017 22 2
6 VIITORUL BANATENII 3 - 1 08.09.2017 23 2
ETAPA 4
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 UMT FLEX TIM 7 - 5 17.09.2017 16 1
2 INTERNATIONAL TM B 32 ARMY 2 - 3 17.09.2017 17 2
3 MEWI TEAM DINOZAURII 2 - 2 17.09.2017 17 1
4 GENERALII SPIRAL 4 - 2 17.09.2017 18 1
5 DURA FC BASMULUI 2 - 4 17.09.2017 19 2
6 VIITORUL MAHLE 2 - 4 17.09.2017 20 2
ETAPA 5
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 MAHLE UMT 3 - 5 22.09.2017 20 1
2 FLEX TIM INTERNATIONAL TM 3 - 2 22.09.2017 20 2
3 B 32 ARMY MEWI TEAM 5 - 3 22.09.2017 21 1
4 ASCENDRO GENERALII 0 - 2 22.09.2017 22 1
5 SPIRAL DURA 1 - 2 22.09.2017 22 2
6 FC BASMULUI BANATENII 0 - 2 22.09.2017 23 1
ETAPA 6
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 GENERALII DINOZAURII 6 - 3 01.10.2017 17 2
2 DURA ASCENDRO 1 - 2 01.10.2017 18 1
3 BANATENII SPIRAL 4 - 1 01.10.2017 18 2
4 VIITORUL FC BASMULUI 1 - 2 01.10.2017 19 1
5 MEWI TEAM FLEX TIM 2 - 3 01.10.2017 20 1
6 INTERNATIONAL TM UMT 6 - 5 01.10.2017 20 2
ETAPA 7
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 B 32 ARMY GENERALII 1 - 5 06.10.2017 20 1
2 DINOZAURII DURA 4 - 0 06.10.2017 20 2
3 ASCENDRO BANATENII 2 - 3 06.10.2017 21 1
4 SPIRAL VIITORUL 3 - 1 06.10.2017 21 2
5 UMT MEWI TEAM 7 - 4 06.10.2017 22 2
6 MAHLE INTERNATIONAL TM 5 - 1 06.10.2017 23 2
ETAPA 8
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 DURA B 32 ARMY 0 - 1 15.10.2017 17 1
2 BANATENII DINOZAURII 6 - 3 15.10.2017 17 2
3 VIITORUL ASCENDRO 4 - 1 15.10.2017 18 1
4 FC BASMULUI MAHLE 1 - 1 15.10.2017 19 1
5 GENERALII FLEX TIM 4 - 0 15.10.2017 19 2
6 MEWI TEAM INTERNATIONAL TM 2 - 3 15.10.2017 20 2
ETAPA 9
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 B 32 ARMY BANATENII 3 - 5 20.10.2017 20 1
2 DINOZAURII VIITORUL 5 - 1 20.10.2017 20 2
3 SPIRAL FC BASMULUI 1 - 5 20.10.2017 21 2
4 UMT GENERALII 3 - 6 20.10.2017 22 2
5 FLEX TIM DURA 2 - 3 20.10.2017 23 1
6 MAHLE MEWI TEAM 1 - 1 20.10.2017 23 2
ETAPA 10
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 VIITORUL B 32 ARMY 5 - 1 29.10.2017 17 1
2 FC BASMULUI ASCENDRO 3 - 1 29.10.2017 18 1
3 SPIRAL MAHLE 1 - 4 29.10.2017 18 2
4 BANATENII FLEX TIM 6 - 1 29.10.2017 19 1
5 DURA UMT 3 - 6 29.10.2017 19 2
6 GENERALII INTERNATIONAL TM 5 - 5 29.10.2017 20 1
ETAPA 11
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 DINOZAURII FC BASMULUI 3 - 2 03.11.2017 20 2
2 ASCENDRO SPIRAL 2 - 3 03.11.2017 20 1
3 FLEX TIM VIITORUL 4 - 5 03.11.2017 21 1
4 UMT BANATENII 5 - 2 03.11.2017 21 2
5 INTERNATIONAL TM DURA 4 - 3 03.11.2017 22 1
6 MEWI TEAM GENERALII 1 - 9 03.11.2017 22 2
ETAPA 12
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 ASCENDRO MAHLE 2 - 5 12.11.2017 17 1
2 SPIRAL DINOZAURII 4 - 3 12.11.2017 17 2
3 FC BASMULUI B 32 ARMY 3 - 4 12.11.2017 18 1
4 VIITORUL UMT 2 - 4 12.11.2017 18 2
5 BANATENII INTERNATIONAL TM 5 - 1 12.11.2017 19 1
6 DURA MEWI TEAM 2 - 1 12.11.2017 19 2
ETAPA 13
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 DINOZAURII ASCENDRO 5 - 1 17.11.2017 20 1
2 B 32 ARMY SPIRAL 4 - 2 17.11.2017 20 2
3 FLEX TIM FC BASMULUI 3 - 4 17.11.2017 21 1
4 INTERNATIONAL TM VIITORUL 1 - 6 17.11.2017 21 2
5 MEWI TEAM BANATENII 4 - 3 17.11.2017 22 1
6 MAHLE GENERALII 4 - 4 17.11.2017 22 2
ETAPA 14
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 DINOZAURII MAHLE 2 - 4 26.11.2017 17 1
2 ASCENDRO B 32 ARMY 4 - 3 26.11.2017 17 2
3 SPIRAL FLEX TIM 4 - 0 26.11.2017 18 1
4 FC BASMULUI UMT 2 - 7 26.11.2017 18 2
5 VIITORUL MEWI TEAM 2 - 3 26.11.2017 19 1
6 DURA GENERALII 2 - 4 26.11.2017 19 2
ETAPA 15
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 B 32 ARMY DINOZAURII 0 - 7 08.12.2017 20 1
2 FLEX TIM ASCENDRO 2 - 3 08.12.2017 20 2
3 UMT SPIRAL 3 - 3 08.12.2017 21 1
4 INTERNATIONAL TM FC BASMULUI 4 - 4 08.12.2017 21 2
5 GENERALII BANATENII 4 - 3 08.12.2017 22 1
6 MAHLE DURA 5 - 1 08.12.2017 22 2
ETAPA 16
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 MAHLE B 32 ARMY 4 - 4 26.01.2018 20 1
2 FLEX TIM DINOZAURII 2 - 6 26.01.2018 20 2
3 UMT ASCENDRO 3 - 3 26.01.2018 21 1
4 INTERNATIONAL TM SPIRAL 6 - 3 26.01.2018 21 2
5 MEWI TEAM FC BASMULUI 2 - 2 26.01.2018 22 1
6 GENERALII VIITORUL 6 - 5 26.01.2018 23 1
7 DURA BANATENII 1 - 1 26.01.2018 23 2
ETAPA 17
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 B 32 ARMY FLEX TIM 2 - 1 04.02.2018 16 1
2 DINOZAURII UMT 5 - 4 04.02.2018 17 2
3 ASCENDRO INTERNATIONAL TM 1 - 3 04.02.2018 17 1
4 SPIRAL MEWI TEAM 3 - 1 04.02.2018 18 2
5 VIITORUL DURA 3 - 3 04.02.2018 18 1
6 BANATENII MAHLE 1 - 1 04.02.2018 19 2
ETAPA 18
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 FLEX TIM MAHLE 1 - 2 09.02.2018 20 1
2 UMT B 32 ARMY 1 - 2 09.02.2018 20 2
3 INTERNATIONAL TM DINOZAURII 1 - 4 09.02.2018 21 1
4 MEWI TEAM ASCENDRO 1 - 2 09.02.2018 21 2
5 GENERALII FC BASMULUI 2 - 2 09.02.2018 22 1
6 BANATENII VIITORUL 2 - 2 09.02.2018 22 2
ETAPA 19
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 FLEX TIM UMT 2 - 4 18.02.2018 16 1
2 B 32 ARMY INTERNATIONAL TM 1 - 1 18.02.2018 16 2
3 DINOZAURII MEWI TEAM 2 - 4 18.02.2018 17 1
4 SPIRAL GENERALII 2 - 3 18.02.2018 17 2
5 FC BASMULUI DURA 1 - 7 18.02.2018 18 1
6 MAHLE VIITORUL 4 - 3 18.02.2018 18 2
ETAPA 20
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 UMT MAHLE 5 - 2 23.02.2018 19 2
2 INTERNATIONAL TM FLEX TIM 3 - 2 23.02.2018 20 2
3 MEWI TEAM B 32 ARMY 1 - 2 23.02.2018 20 1
4 GENERALII ASCENDRO 1 - 2 23.02.2018 21 1
5 DURA SPIRAL 1 - 0 23.02.2018 21 2
6 BANATENII FC BASMULUI 6 - 3 23.02.2018 22 1
ETAPA 21
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 DINOZAURII GENERALII 4 - 1 04.03.2018 16 2
2 ASCENDRO DURA 3 - 2 04.03.2018 16 1
3 SPIRAL BANATENII 2 - 3 04.03.2018 17 2
4 FC BASMULUI VIITORUL 4 - 1 04.03.2018 18 1
5 FLEX TIM MEWI TEAM 2 - 3 04.03.2018 17 1
6 UMT INTERNATIONAL TM 2 - 1 04.03.2018 18 2
ETAPA 22
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 GENERALII B 32 ARMY 6 - 3 09.03.2018 20 1
2 DURA DINOZAURII 2 - 3 09.03.2018 20 2
3 BANATENII ASCENDRO 3 - 4 09.03.2018 21 1
4 VIITORUL SPIRAL 3 - 4 09.03.2018 21 2
5 MEWI TEAM UMT 1 - 5 09.03.2018 22 1
6 INTERNATIONAL TM MAHLE 5 - 3 09.03.2018 22 2
ETAPA 23
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 B 32 ARMY DURA 0 - 5 18.03.2018 16 1
2 DINOZAURII BANATENII 4 - 5 18.03.2018 16 2
3 ASCENDRO VIITORUL 6 - 1 18.03.2018 17 1
4 MAHLE FC BASMULUI 0 - 3 18.03.2018 17 2
5 FLEX TIM GENERALII 3 - 11 18.03.2018 18 1
6 INTERNATIONAL TM MEWI TEAM 3 - 1 18.03.2018 18 2
ETAPA 24
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 BANATENII B 32 ARMY 1 - 2 23.03.2018 20 1
2 VIITORUL DINOZAURII 1 - 2 23.03.2018 20 2
3 FC BASMULUI SPIRAL 2 - 2 23.03.2018 21 1
4 GENERALII UMT 2 - 3 23.03.2018 21 2
5 DURA FLEX TIM 1 - 0 23.03.2018 22 1
6 MEWI TEAM MAHLE 2 - 1 23.03.2018 22 2
ETAPA 25
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 B 32 ARMY VIITORUL 1 - 4 01.04.2018 16 1
2 ASCENDRO FC BASMULUI 1 - 0 01.04.2018 17 1
3 MAHLE SPIRAL 2 - 3 01.04.2018 17 2
4 FLEX TIM BANATENII 0 - 2 01.04.2018 18 1
5 UMT DURA 2 - 0 01.04.2018 18 2
6 INTERNATIONAL TM GENERALII 1 - 2 01.04.2018 19 1
ETAPA 26
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 FC BASMULUI DINOZAURII 2 - 2 13.04.2018 20 2
2 SPIRAL ASCENDRO 1 - 2 13.04.2018 20 1
3 VIITORUL FLEX TIM 9 - 3 13.04.2018 21 1
4 BANATENII UMT 0 - 6 13.04.2018 21 2
5 DURA INTERNATIONAL TM 2 - 3 13.04.2018 22 1
6 GENERALII MEWI TEAM 3 - 3 13.04.2018 22 2
ETAPA 27
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 MAHLE ASCENDRO 3 - 0 22.04.2018 17 1
2 DINOZAURII SPIRAL 2 - 2 22.04.2018 17 2
3 B 32 ARMY FC BASMULUI 3 - 3 22.04.2018 18 1
4 UMT VIITORUL 4 - 4 22.04.2018 18 2
5 INTERNATIONAL TM BANATENII 1 - 3 22.04.2018 19 1
6 MEWI TEAM DURA 1 - 2 22.04.2018 16 1
ETAPA 28
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 ASCENDRO DINOZAURII - 27.04.2018 20 1
2 SPIRAL B 32 ARMY - 27.04.2018 20 2
3 FC BASMULUI FLEX TIM - 27.04.2018 21 1
4 VIITORUL INTERNATIONAL TM - 27.04.2018 21 2
5 BANATENII MEWI TEAM - 27.04.2018 22 1
6 GENERALII MAHLE - 27.04.2018 22 2
ETAPA 29
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
ETAPA 30
Nr Meciul   Scor Data Ora TR