GDPR Cookie Consent by Free Privacy Policy

Sanctiuni

SANCTIUNI

Cupa Multinationalelor

Program meciuri
Clasamente

Cupa De Vara

Program meciuri

Clasament Golgeteri

Teqball Timisoara

PROGRAM ETAPE LIGA III-B


Programul poate suferi modificari! Va rugam verificati in fiecare zi de luni programul etapei urmatoare!


Descarca programul in format PDF

Etapa 1
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 GLADIATORII ALBASTRII PUI DE BEGA 9 - 0 12.09.2021 14 1
2 FC SPORTING LEII GREI 0 - 3 12.09.2021 15 1
3 GRUPPO SELECT SEVEN CLUB 2 - 2 12.09.2021 16 1
4 HATTRICK MANIACS ATHLETIC TIMISOARA 6 - 1 12.09.2021 17 1
5 SPORT CLUB TM CSM TIM 3 - 6 12.09.2021 18 1
6 A.C. SINANDREI ATHLETIC 3 - 0 12.09.2021 19 1
7 INTERNATIONAL TM INGINERII FC 3 - 2 12.09.2021 20 1
8 FLEX TIM TOP ALUMINO 2 - 2 12.09.2021 21 1
Etapa 2
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 LEII GREI GLADIATORII ALBASTRII 3 - 3 18.09.2021 13 2
2 SEVEN CLUB FC SPORTING 0 - 3 18.09.2021 14 2
3 ATHLETIC TIMISOARA GRUPPO SELECT 3 - 0 18.09.2021 15 2
4 CSM TIM HATTRICK MANIACS 1 - 5 18.09.2021 16 2
5 ATHLETIC SPORT CLUB TM 0 - 8 18.09.2021 17 2
6 INGINERII FC A.C. SINANDREI 0 - 10 18.09.2021 18 2
7 TOP ALUMINO INTERNATIONAL TM 3 - 3 18.09.2021 19 2
8 PUI DE BEGA FLEX TIM 4 - 0 18.09.2021 20 2
Etapa 3
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 PUI DE BEGA LEII GREI 6 - 1 26.09.2021 13 1
2 GLADIATORII ALBASTRII SEVEN CLUB 2 - 1 26.09.2021 14 1
3 FC SPORTING ATHLETIC TIMISOARA 6 - 1 26.09.2021 15 1
4 GRUPPO SELECT CSM TIM 2 - 6 26.09.2021 16 1
5 HATTRICK MANIACS ATHLETIC 5 - 3 26.09.2021 17 1
6 SPORT CLUB TM INGINERII FC 6 - 3 26.09.2021 18 1
7 A.C. SINANDREI TOP ALUMINO 4 - 1 26.09.2021 19 1
8 INTERNATIONAL TM FLEX TIM 6 - 1 26.09.2021 20 1
Etapa 4
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 SEVEN CLUB LEII GREI 2 - 2 02.10.2021 13 2
2 ATHLETIC TIMISOARA GLADIATORII ALBASTRII 2 - 5 02.10.2021 14 2
3 CSM TIM FC SPORTING 3 - 4 02.10.2021 15 2
4 ATHLETIC GRUPPO SELECT 0 - 3 02.10.2021 16 2
5 INGINERII FC HATTRICK MANIACS 3 - 4 02.10.2021 17 2
6 TOP ALUMINO SPORT CLUB TM 6 - 3 02.10.2021 18 2
7 FLEX TIM A.C. SINANDREI 1 - 4 02.10.2021 19 2
8 INTERNATIONAL TM PUI DE BEGA 3 - 0 02.10.2021 20 2
Etapa 5
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 PUI DE BEGA SEVEN CLUB 3 - 6 10.10.2021 13 1
2 LEII GREI ATHLETIC TIMISOARA 5 - 1 10.10.2021 14 1
3 GLADIATORII ALBASTRII CSM TIM 4 - 7 10.10.2021 15 1
4 FC SPORTING ATHLETIC 6 - 1 10.10.2021 16 1
5 GRUPPO SELECT INGINERII FC 1 - 1 10.10.2021 17 1
6 HATTRICK MANIACS TOP ALUMINO 5 - 0 10.10.2021 18 1
7 SPORT CLUB TM FLEX TIM 8 - 1 10.10.2021 19 1
8 A.C. SINANDREI INTERNATIONAL TM 6 - 2 10.10.2021 20 1
Etapa 6
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 ATHLETIC GLADIATORII ALBASTRII 3 - 7 16.10.2021 13 2
2 INGINERII FC FC SPORTING 3 - 1 16.10.2021 14 2
3 TOP ALUMINO GRUPPO SELECT 6 - 5 16.10.2021 15 2
4 FLEX TIM HATTRICK MANIACS 1 - 1 16.10.2021 16 2
5 INTERNATIONAL TM SPORT CLUB TM 3 - 3 16.10.2021 17 2
6 A.C. SINANDREI PUI DE BEGA 7 - 0 16.10.2021 18 2
7 CSM TIM LEII GREI 7 - 1 16.10.2021 19 2
8 ATHLETIC TIMISOARA SEVEN CLUB 5 - 4 16.10.2021 20 2
Etapa 7
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 GLADIATORII ALBASTRII INGINERII FC 6 - 0 24.10.2021 13 1
2 FC SPORTING TOP ALUMINO 2 - 5 24.10.2021 14 1
3 GRUPPO SELECT FLEX TIM 2 - 0 24.10.2021 15 1
4 HATTRICK MANIACS INTERNATIONAL TM 5 - 0 24.10.2021 16 1
5 SPORT CLUB TM A.C. SINANDREI 0 - 4 24.10.2021 17 1
6 SEVEN CLUB CSM TIM 5 - 4 24.10.2021 18 1
7 LEII GREI ATHLETIC 2 - 2 24.10.2021 19 1
8 PUI DE BEGA ATHLETIC TIMISOARA 1 - 0 24.10.2021 20 1
Etapa 8
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 TOP ALUMINO GLADIATORII ALBASTRII 3 - 0 30.10.2021 13 2
2 FLEX TIM FC SPORTING 0 - 4 30.10.2021 14 2
3 INTERNATIONAL TM GRUPPO SELECT 2 - 0 30.10.2021 15 2
4 A.C. SINANDREI HATTRICK MANIACS 6 - 0 30.10.2021 16 2
5 SPORT CLUB TM PUI DE BEGA 3 - 6 30.10.2021 17 2
6 INGINERII FC LEII GREI 3 - 1 30.10.2021 18 2
7 ATHLETIC SEVEN CLUB 6 - 6 30.10.2021 19 2
8 CSM TIM ATHLETIC TIMISOARA 6 - 4 30.10.2021 20 2
Etapa 9
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 GLADIATORII ALBASTRII FLEX TIM 3 - 2 07.11.2021 13 1
2 FC SPORTING INTERNATIONAL TM 3 - 4 07.11.2021 14 1
3 GRUPPO SELECT A.C. SINANDREI 0 - 3 07.11.2021 15 1
4 HATTRICK MANIACS SPORT CLUB TM 4 - 1 07.11.2021 16 1
5 ATHLETIC TIMISOARA ATHLETIC 0 - 3 07.11.2021 17 1
6 SEVEN CLUB INGINERII FC 3 - 3 07.11.2021 18 1
7 LEII GREI TOP ALUMINO 0 - 2 07.11.2021 19 1
8 PUI DE BEGA CSM TIM 0 - 2 07.11.2021 20 1
Etapa 10
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 INTERNATIONAL TM GLADIATORII ALBASTRII 4 - 2 13.11.2021 13 2
2 A.C. SINANDREI FC SPORTING 3 - 0 13.11.2021 14 2
3 SPORT CLUB TM GRUPPO SELECT 0 - 1 13.11.2021 15 2
4 HATTRICK MANIACS PUI DE BEGA 4 - 0 13.11.2021 16 2
5 FLEX TIM LEII GREI 2 - 2 13.11.2021 17 2
6 TOP ALUMINO SEVEN CLUB 6 - 1 13.11.2021 18 2
7 INGINERII FC ATHLETIC TIMISOARA 4 - 0 13.11.2021 19 2
8 ATHLETIC CSM TIM 3 - 6 13.11.2021 20 2
Etapa 11
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 GLADIATORII ALBASTRII A.C. SINANDREI 0 - 5 21.11.2021 13 1
2 FC SPORTING SPORT CLUB TM 2 - 6 21.11.2021 14 1
3 GRUPPO SELECT HATTRICK MANIACS 2 - 5 21.11.2021 15 1
4 PUI DE BEGA ATHLETIC 1 - 5 21.11.2021 16 1
5 LEII GREI INTERNATIONAL TM 2 - 7 21.11.2021 17 1
6 SEVEN CLUB FLEX TIM 1 - 2 21.11.2021 18 1
7 ATHLETIC TIMISOARA TOP ALUMINO 0 - 5 21.11.2021 19 1
8 CSM TIM INGINERII FC 4 - 2 21.11.2021 20 1
Etapa 12
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 GRUPPO SELECT PUI DE BEGA 3 - 2 27.11.2021 13 2
2 HATTRICK MANIACS FC SPORTING 2 - 6 27.11.2021 14 2
3 SPORT CLUB TM GLADIATORII ALBASTRII 3 - 0 27.11.2021 15 2
4 A.C. SINANDREI LEII GREI 3 - 0 27.11.2021 16 2
5 INTERNATIONAL TM SEVEN CLUB 3 - 0 27.11.2021 17 2
6 FLEX TIM ATHLETIC TIMISOARA 3 - 0 27.11.2021 18 2
7 TOP ALUMINO CSM TIM 4 - 0 27.11.2021 19 2
8 INGINERII FC ATHLETIC 2 - 1 27.11.2021 20 2
Etapa 13
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 GLADIATORII ALBASTRII HATTRICK MANIACS 3 - 1 05.12.2021 13 1
2 FC SPORTING GRUPPO SELECT 1 - 4 05.12.2021 13 2
3 SEVEN CLUB A.C. SINANDREI 0 - 3 05.12.2021 14 1
4 LEII GREI SPORT CLUB TM 4 - 4 05.12.2021 14 2
5 CSM TIM FLEX TIM 4 - 2 05.12.2021 15 1
6 ATHLETIC TIMISOARA INTERNATIONAL TM 3 - 5 05.12.2021 15 2
7 PUI DE BEGA INGINERII FC 1 - 4 05.12.2021 16 1
8 ATHLETIC TOP ALUMINO 0 - 3 05.12.2021 16 2
Etapa 14
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 FC SPORTING PUI DE BEGA 4 - 2 06.02.2022 14 2
2 GRUPPO SELECT GLADIATORII ALBASTRII 3 - 5 06.02.2022 15 2
3 HATTRICK MANIACS LEII GREI 2 - 0 06.02.2022 16 2
4 SPORT CLUB TM SEVEN CLUB 1 - 5 06.02.2022 17 2
5 A.C. SINANDREI ATHLETIC TIMISOARA 5 - 3 06.02.2022 18 2
6 INTERNATIONAL TM CSM TIM 4 - 2 06.02.2022 19 2
7 FLEX TIM ATHLETIC 1 - 1 06.02.2022 20 2
8 TOP ALUMINO INGINERII FC 5 - 3 06.02.2022 21 2
Etapa 15
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 GLADIATORII ALBASTRII FC SPORTING 4 - 0 12.02.2022 14 1
2 LEII GREI GRUPPO SELECT 2 - 3 12.02.2022 15 1
3 SEVEN CLUB HATTRICK MANIACS 6 - 1 12.02.2022 16 1
4 ATHLETIC TIMISOARA SPORT CLUB TM 4 - 5 12.02.2022 17 1
5 CSM TIM A.C. SINANDREI 3 - 8 12.02.2022 18 1
6 ATHLETIC INTERNATIONAL TM 3 - 8 12.02.2022 19 1
7 INGINERII FC FLEX TIM 8 - 3 12.02.2022 20 1
8 PUI DE BEGA TOP ALUMINO 1 - 4 12.02.2022 21 1
Etapa 16
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 PUI DE BEGA GLADIATORII ALBASTRII 0 - 9 20.02.2022 13 1
2 LEII GREI FC SPORTING 3 - 6 20.02.2022 14 1
3 SEVEN CLUB GRUPPO SELECT 0 - 3 20.02.2022 15 1
4 CSM TIM SPORT CLUB TM 8 - 3 20.02.2022 16 1
5 ATHLETIC A.C. SINANDREI 1 - 2 20.02.2022 17 1
6 INGINERII FC INTERNATIONAL TM 2 - 5 20.02.2022 18 1
7 TOP ALUMINO FLEX TIM 8 - 3 20.02.2022 19 1
8 ATHLETIC TIMISOARA HATTRICK MANIACS 0 - 3 20.02.2022 20 1
Etapa 17
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 HATTRICK MANIACS CSM TIM 3 - 1 26.02.2022 13 2
2 FC SPORTING SEVEN CLUB 3 - 0 26.02.2022 14 2
3 GRUPPO SELECT ATHLETIC TIMISOARA 3 - 3 26.02.2022 15 2
4 GLADIATORII ALBASTRII LEII GREI 6 - 0 26.02.2022 16 2
5 SPORT CLUB TM ATHLETIC 4 - 3 26.02.2022 17 2
6 A.C. SINANDREI INGINERII FC 7 - 3 26.02.2022 18 2
7 INTERNATIONAL TM TOP ALUMINO 4 - 5 26.02.2022 19 2
8 FLEX TIM PUI DE BEGA 5 - 5 26.02.2022 20 2
Etapa 18
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 LEII GREI PUI DE BEGA 6 - 2 06.03.2022 13 1
2 SEVEN CLUB GLADIATORII ALBASTRII 1 - 11 06.03.2022 14 1
3 ATHLETIC TIMISOARA FC SPORTING 4 - 3 06.03.2022 15 1
4 CSM TIM GRUPPO SELECT 7 - 3 06.03.2022 16 1
5 FLEX TIM INTERNATIONAL TM 5 - 3 06.03.2022 17 1
6 INGINERII FC SPORT CLUB TM 7 - 2 06.03.2022 18 1
7 TOP ALUMINO A.C. SINANDREI 2 - 6 06.03.2022 19 1
8 ATHLETIC HATTRICK MANIACS 3 - 5 06.03.2022 20 1
Etapa 19
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 HATTRICK MANIACS INGINERII FC 4 - 3 12.03.2022 13 2
2 GLADIATORII ALBASTRII ATHLETIC TIMISOARA 11 - 1 12.03.2022 14 2
3 FC SPORTING CSM TIM 3 - 4 12.03.2022 15 2
4 GRUPPO SELECT ATHLETIC 6 - 5 12.03.2022 16 2
5 LEII GREI SEVEN CLUB 3 - 0 12.03.2022 17 2
6 SPORT CLUB TM TOP ALUMINO 1 - 5 12.03.2022 18 2
7 A.C. SINANDREI FLEX TIM 4 - 2 12.03.2022 19 2
8 PUI DE BEGA INTERNATIONAL TM 2 - 7 12.03.2022 20 2
Etapa 20
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 SEVEN CLUB PUI DE BEGA 0 - 3 20.03.2022 13 1
2 ATHLETIC TIMISOARA LEII GREI 1 - 4 20.03.2022 14 1
3 CSM TIM GLADIATORII ALBASTRII 2 - 3 20.03.2022 15 1
4 ATHLETIC FC SPORTING 1 - 4 20.03.2022 16 1
5 INGINERII FC GRUPPO SELECT 4 - 4 20.03.2022 17 1
6 INTERNATIONAL TM A.C. SINANDREI 1 - 4 20.03.2022 18 1
7 FLEX TIM SPORT CLUB TM 2 - 3 20.03.2022 19 1
8 TOP ALUMINO HATTRICK MANIACS 1 - 1 20.03.2022 20 1
Etapa 21
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 HATTRICK MANIACS FLEX TIM 3 - 4 26.03.2022 13 2
2 FC SPORTING INGINERII FC 5 - 2 26.03.2022 14 2
3 GRUPPO SELECT TOP ALUMINO 0 - 3 26.03.2022 15 2
4 GLADIATORII ALBASTRII ATHLETIC 10 - 4 26.03.2022 16 2
5 SPORT CLUB TM INTERNATIONAL TM 0 - 3 26.03.2022 17 2
6 PUI DE BEGA A.C. SINANDREI 4 - 3 26.03.2022 18 2
7 LEII GREI CSM TIM 3 - 3 26.03.2022 19 2
8 SEVEN CLUB ATHLETIC TIMISOARA 4 - 5 26.03.2022 20 2
Etapa 22
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 INGINERII FC GLADIATORII ALBASTRII 2 - 3 03.04.2022 13 1
2 TOP ALUMINO FC SPORTING 4 - 3 03.04.2022 14 1
3 FLEX TIM GRUPPO SELECT 1 - 5 03.04.2022 15 1
4 ATHLETIC TIMISOARA PUI DE BEGA 4 - 0 03.04.2022 16 1
5 A.C. SINANDREI SPORT CLUB TM 1 - 0 03.04.2022 17 1
6 CSM TIM SEVEN CLUB 4 - 5 03.04.2022 18 1
7 ATHLETIC LEII GREI 2 - 2 03.04.2022 19 1
8 INTERNATIONAL TM HATTRICK MANIACS 3 - 0 03.04.2022 20 1
Etapa 23
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 HATTRICK MANIACS A.C. SINANDREI 6 - 11 09.04.2022 13 2
2 FC SPORTING FLEX TIM 6 - 5 09.04.2022 14 2
3 GRUPPO SELECT INTERNATIONAL TM 0 - 3 09.04.2022 15 2
4 GLADIATORII ALBASTRII TOP ALUMINO 6 - 1 09.04.2022 16 2
5 PUI DE BEGA SPORT CLUB TM 5 - 4 09.04.2022 17 2
6 LEII GREI INGINERII FC 7 - 3 09.04.2022 18 2
7 SEVEN CLUB ATHLETIC 5 - 3 09.04.2022 19 2
8 ATHLETIC TIMISOARA CSM TIM 5 - 2 09.04.2022 20 2
Etapa 24
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 FLEX TIM GLADIATORII ALBASTRII 0 - 6 17.04.2022 13 1
2 INTERNATIONAL TM FC SPORTING 5 - 3 17.04.2022 14 1
3 A.C. SINANDREI GRUPPO SELECT 3 - 0 17.04.2022 15 1
4 CSM TIM PUI DE BEGA 5 - 3 17.04.2022 16 1
5 ATHLETIC ATHLETIC TIMISOARA 3 - 2 17.04.2022 17 1
6 INGINERII FC SEVEN CLUB 8 - 2 17.04.2022 18 1
7 TOP ALUMINO LEII GREI 3 - 2 17.04.2022 19 1
8 SPORT CLUB TM HATTRICK MANIACS 3 - 0 17.04.2022 20 1
Etapa 25
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 PUI DE BEGA HATTRICK MANIACS 1 - 3 30.04.2022 13 2
2 FC SPORTING A.C. SINANDREI 4 - 4 30.04.2022 14 2
3 GRUPPO SELECT SPORT CLUB TM 5 - 3 30.04.2022 15 2
4 GLADIATORII ALBASTRII INTERNATIONAL TM 3 - 0 30.04.2022 16 2
5 LEII GREI FLEX TIM 5 - 2 30.04.2022 17 2
6 SEVEN CLUB TOP ALUMINO 4 - 5 30.04.2022 18 2
7 ATHLETIC TIMISOARA INGINERII FC 2 - 3 30.04.2022 19 2
8 CSM TIM ATHLETIC 3 - 4 30.04.2022 20 2
Etapa 26
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 A.C. SINANDREI GLADIATORII ALBASTRII 1 - 4 08.05.2022 13 1
2 SPORT CLUB TM FC SPORTING 0 - 3 08.05.2022 14 1
3 INGINERII FC CSM TIM 8 - 5 08.05.2022 15 1
4 ATHLETIC PUI DE BEGA 1 - 4 08.05.2022 16 1
5 INTERNATIONAL TM LEII GREI 4 - 1 08.05.2022 17 1
6 FLEX TIM SEVEN CLUB 3 - 0 08.05.2022 18 1
7 TOP ALUMINO ATHLETIC TIMISOARA 4 - 0 08.05.2022 19 1
8 HATTRICK MANIACS GRUPPO SELECT 2 - 7 08.05.2022 20 1
Etapa 27
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 FC SPORTING HATTRICK MANIACS 7 - 4 14.05.2022 13 2
2 PUI DE BEGA GRUPPO SELECT 3 - 6 14.05.2022 14 2
3 GLADIATORII ALBASTRII SPORT CLUB TM 3 - 0 14.05.2022 15 2
4 LEII GREI A.C. SINANDREI 2 - 9 14.05.2022 16 2
5 SEVEN CLUB INTERNATIONAL TM 4 - 6 14.05.2022 17 2
6 ATHLETIC TIMISOARA FLEX TIM 3 - 1 14.05.2022 18 2
7 CSM TIM TOP ALUMINO 4 - 4 14.05.2022 19 2
8 ATHLETIC INGINERII FC 3 - 2 14.05.2022 20 2
Etapa 28
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 GRUPPO SELECT FC SPORTING 7 - 6 22.05.2022 13 1
2 A.C. SINANDREI SEVEN CLUB 3 - 5 22.05.2022 14 1
3 FLEX TIM CSM TIM 4 - 2 22.05.2022 15 1
4 INGINERII FC PUI DE BEGA 1 - 0 22.05.2022 16 1
5 SPORT CLUB TM LEII GREI 3 - 4 22.05.2022 17 1
6 INTERNATIONAL TM ATHLETIC TIMISOARA 7 - 1 22.05.2022 18 1
7 TOP ALUMINO ATHLETIC 4 - 2 22.05.2022 19 1
8 HATTRICK MANIACS GLADIATORII ALBASTRII 0 - 3 22.05.2022 20 1
Etapa 29
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 LEII GREI HATTRICK MANIACS 2 - 6 28.05.2022 13 2
2 GLADIATORII ALBASTRII GRUPPO SELECT 3 - 0 28.05.2022 14 2
3 PUI DE BEGA FC SPORTING 0 - 4 28.05.2022 15 2
4 SEVEN CLUB SPORT CLUB TM 3 - 0 28.05.2022 16 2
5 ATHLETIC TIMISOARA A.C. SINANDREI 0 - 6 28.05.2022 17 2
6 CSM TIM INTERNATIONAL TM 4 - 3 28.05.2022 18 2
7 ATHLETIC FLEX TIM 1 - 3 28.05.2022 19 2
8 INGINERII FC TOP ALUMINO 0 - 3 28.05.2022 20 2
Etapa 30
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 FC SPORTING GLADIATORII ALBASTRII 3 - 3 04.06.2022 13 1
2 GRUPPO SELECT LEII GREI 1 - 2 04.06.2022 14 1
3 TOP ALUMINO PUI DE BEGA 3 - 7 04.06.2022 15 1
4 SPORT CLUB TM ATHLETIC TIMISOARA 0 - 3 04.06.2022 16 1
5 A.C. SINANDREI CSM TIM 6 - 5 04.06.2022 17 1
6 INTERNATIONAL TM ATHLETIC 0 - 3 04.06.2022 18 1
7 FLEX TIM INGINERII FC 6 - 2 04.06.2022 19 1
8 HATTRICK MANIACS SEVEN CLUB 0 - 3 04.06.2022 20 1