Sanctiuni

SANCTIUNI

Cupa Multinationalelor

Program meciuri
Clasamente

Cupa De Iarna

Program meciuri

Cupa De Vara

Program meciuri

Clasament Golgeteri


ANUNTURI


ETAPA IV MODIFICARI PROGRAM LIGA IV A,B,C


17.09.2019 12.50


Datorita faptului ca Poli joaca pe Stiinta sambata 21.09.2019 ora 16.30 , programul meciurilor pentru Liga a IV-a va suferi modificari dupa cum urmeaza :

    Liga IV B        
1 ARMATA ULTRA MED TEAM - 21.09.2019 13 1
2 ATLETICO MODERN FORTUNA FREIDORF - 21.09.2019 13 2
3 CSM TIM VENUS - 21.09.2019 14 1
4 POKEMONII NO NAME TEAM - 21.09.2019 14 2
5 BANAT SPORT BOSCH - 21.09.2019 19 1
6 TMT A.C. SINANDREI - 21.09.2019 19 2
7 NOKIA INDEPENDIENTE - 21.09.2019 20 1
    Liga IV C        
1 NEUTRINOS TIMISOARA SEVEN CLUB - 21.09.2019 20 2
2 TOP ALUMINO BLAZE - 21.09.2019 21 1
3 ANONIMII SCORPIONII - 21.09.2019 21 2
4 LAHOVARI FC BEST TEAM - 21.09.2019 22 1
5 ATHLETIC ON TIME CONSTRUCT - 21.09.2019 22 2
6 AEK TIMISOARA BARUM AUTOMOTIVE - 21.09.2019 23 1
7            
    Liga IV A        
1 ZF TRW SMARTWOOD ROMANIA - 21.09.2019 23 2
2 PUI DE BEGA YELLOW SUBMARINE - 22.09.2019 21 2
3 AQUA DOLOMIA ATLETICO TEXTILA - 22.09.2019 21 1
4 ATHLETIC TIMISOARA FC SPORTING - 22.09.2019 22 2
5 FULGER DEVA INGINERII FC - 22.09.2019 22 1
6 HELLA CC LEII GREI - 22.09.2019 23 2
7 CODASII EWALS CARGO CARE - 22.09.2019 23 1
             

ETAPA III MODIFICARI LIGA II SI IV


10.09.2019 14.31


           Datorita faptului ca Poli joaca pe Stiinta sambata ora 14.00 , programul meciurilor pentru Liga a II-a si a IV-a va suferi modificari dupa cum urmeaza :

    SAMBATA  LIGA II A        
             
1 ZONE CAFE MAHLE - 14.09.2019 9 1
2 GRILL SARBERSC DURA - 14.09.2019 10 1
3 COMTIM CONTITECH FLUID - 14.09.2019 11 1
4 UNITED BOYS AC ESSENCE - 14.09.2019 12 1
5 NOVUM TRAVEL MESERIASII - 14.09.2019 16 1
6 DINOZAURII B 32 ARMY - 14.09.2019 17 1
7 FOCUS TEAM THE TEAM - 14.09.2019 18 1
8 CIARDA ROSIE JUVENTUS TIMISOARA - 14.09.2019 19 1
    Liga II B        
1 FC MLADOST PETROVASELO CONTINENTAL POWER - 14.09.2019 9 2
2 COLIRA SPORT LA LA LAND - 14.09.2019 10 2
3 GRASII SARBIANCA - 14.09.2019 11 2
4 MEWI IDEAL FC BASMULUI - 14.09.2019 12 2
5 TAO-TIM LINDE GAZ - 14.09.2019 16 2
6 NATIONAL 2006 VIITORUL - 14.09.2019 17 2
7 UMT  WELDERS IT - 14.09.2019 18 2
8 MIA SAN MIA FIN TIM - 14.09.2019 21 2
    Liga IV B        
1 NOKIA ARMATA ULTRA - 14.09.2019 19 2
2 INDEPENDIENTE TMT - 14.09.2019 20 1
3 A.C. SINANDREI BANAT SPORT - 14.09.2019 20 2
4 BOSCH POKEMONII - 14.09.2019 21 1
5 NO NAME TEAM CSM TIM - 14.09.2019 22 1
6 VENUS ATLETICO MODERN - 14.09.2019 22 2
7 FORTUNA FREIDORF MED TEAM - 14.09.2019 23 1
    Liga IV C        
1 BARUM AUTOMOTIVE ATHLETIC - 14.09.2019 23 2
2 ON TIME CONSTRUCT LAHOVARI - 15.09.2019 20 2
3 FC BEST TEAM ANONIMII - 15.09.2019 21 1
4 SCORPIONII TOP ALUMINO - 15.09.2019 21 2
5 BLAZE NEUTRINOS TIMISOARA - 15.09.2019 22 1
6 SEVEN CLUB SNOW KIDS - 15.09.2019 22 2
7            

PROGRAM ETAPA A II-A


31.08.2019 20.38


  06.09.2019 VINERI Liga III A   DATA ORA TEREN
1 HALOSII ARSENAL TIMISOARA - 06.09.2019 20 1
2 DEDY MID SAN MARZANO - 06.09.2019 20 2
3 FC BIZONII PLOPI - 06.09.2019 21 1
4 STRANIERII RED STARS - 06.09.2019 21 2
5 SPORT CLUB GRUPPO SELECT - 06.09.2019 22 1
6 HATTRICK MANIACK GLORIA SINANDREI - 06.09.2019 22 2
7 BOCA JUNIORS INTERNATIONAL TM - 06.09.2019 23 1
8 ACS UNITED ARMY TEAM - 06.09.2019 23 2
             
  07.09.2019 SAMBATA Liga III B        
1 ACS RONAT TIM GLADIATORII ALBASTRII - 07.09.2019 9 1
2 ADIENT RIPENSIA - 07.09.2019 9 2
3 FLEX TIM DRACULA - 07.09.2019 10 1
4 ASCENDRO PALMEIRAS - 07.09.2019 10 2
5 HERAEUS HESSE - 07.09.2019 11 1
6 MONEY TEAM BANATENII - 07.09.2019 11 2
7 CS SINANDREI GENERALII - 07.09.2019 12 1
8 HUSENII AS INTEGRA - 07.09.2019 12 2
             
    Liga IV A        
1 ZF TRW YELLOW SUBMARINE   07.09.2019 13 1
2 SMARTWOOD ROMANIA ATLELICO TEXTILA   07.09.2019 13 2
3 PUI DE BEGA FC SPORTING   07.09.2019 14 1
4 AQUA DOLOMNIA INGINERII FC   07.09.2019 14 2
5 ATHLETIC TIMISOARA LEII GREI   07.09.2019 15 1
6 FULGER DEVA EWALS CARGO CARE   07.09.2019 15 2
7 HELLA CC CODASII   07.09.2019 16 1
    Liga IV B        
1 ARMATA ULTRA FORTUNA FREIDORF   07.09.2019 16 2
2 MED TEAM VENUS   07.09.2019 17 1
3 ATHLETICO MODERN NO NAME TEAM   07.09.2019 17 2
4 CSM TIM BOSCH   07.09.2019 18 1
5 POKEMONII AC SINANDREI   07.09.2019 18 2
6 BANAT SPORT INDEPENDIENTE   07.09.2019 19 1
7 TMT NOKIA   07.09.2019 19 2
    Liga IV C        
1 ECHIPA NOUA SEVEN CLUB   07.09.2019 0 1
2 SNOW KIDS BLAZE   07.09.2019 20 1
3 NEUTRINOS TM SCORPIONII   07.09.2019 20 2
4 TOP ALUMINO FC BEST TEAM   07.09.2019 21 1
5 ANONIMII ON TIME CONSTRUCT   07.09.2019 21 2
6 LAHOVARI BARUM   07.09.2019 22 1
7 ATHLETIC AEK TIMISOARA   07.09.2019 22 2
             
             
  08.09.2019 DUMINICA LIGA I        
1 BIZCAFFE LYON - 08.09.2019 9 1
2 AS GLISSANDO ZOPPAS INDUSTRIES - 08.09.2019   0
3 RAPID LEX - 08.09.2019 10 1
4 MARACANA AAP CONCEPT - 08.09.2019   0
5 CONTINENTAL AP UNIREA CERNATEAZ - 08.09.2019 10 2
6 VALEO HELLA ELECTRONICS - 08.09.2019 11 1
7 VOINTA GIROC SFK MLADOST - 08.09.2019 11 2
8 INSIDECOR RO HO CONSTRUCT - 08.09.2019 12 1
9 PROFESORII NINIROX - 08.09.2019 12 2
             
  08.09.2019 DUMINICA  LIGA II A        
             
1 MAHLE GRILL SARBESC - 08.09.2019 13 2
2 DURA COMTIM - 08.09.2019 14 2
3 CONTITECH FLUID UNITED BOYS AC - 08.09.2019 15 2
4 ESSENCE NOVUM TRAVEL - 08.09.2019 16 2
5 MESERIASII DINOZAURII - 08.09.2019 17 2
6 B 32 ARMY FOCUS TEAM - 08.09.2019 18 2
7 THE TEAM CIARDA ROSIE - 08.09.2019 19 2
8 ZONE CAFE JUVENTUS TM - 08.09.2019 20 2
    Liga II B        
1 CONTI POWER COLIRA SPORT - 08.09.2019 13 1
2 LA LA LAND GRASII - 08.09.2019 14 1
3 SARBIANCA MEWI IDEAL - 08.09.2019 15 1
4 FC BASMULUI TAO TIM - 08.09.2019 16 1
5 LINDE GAZ NATIONAL 2006 - 08.09.2019 17 1
6 VIITORUL UMT - 08.09.2019 18 1
7 WELDERS IT MIA SAN MIA - 08.09.2019 19 1
8 FC MLADOST PETROVASELO FIN TIM - 08.09.2019 20 1

IMPORTANT


30.08.2019 16.46


Rugam toate echipele sa inceapa sa isi verifice loturile daca sunt conform modificarilor, inca se lucreaza pe site la modificari, din cauza faptului ca s-a lucrat la schimbarea serverului toate echipele au fost lucrate doar in backup si nu am avut posibilitatea sa confruntam loturile. Va rugam sa trimiteti mesaje cu neregulile constatate pentru a le putea modifica conform tabelului, la numarul de telefon 0742086905 (whatts app sau sms). Multumim pentru intelegere. Bafta in cupa si in campionat!!!

Rugamintea este ca toti delegatii sa verifice carnetele jucatorilor sa fie complete cu poza, copie CI actuala cu data de expirare vizibila, viza medicala! Toti cei care nu vor avea carnetele conform cerintelor vor fi in imposibilitatea de a juca! 

Cei ce au transferuri nationale trebuie sa aduca transferurile si cererile semnate, iar cei ce au jucatori minori sa aduca toate actele necesare.


ATENTIE - MODIFICARE PROGRAM ETAPA 1!


26.08.2019 21.55


   Mai jos aveti programul modificat cu intreruperea meciurilor in intervalul 10.00-13.00 sambata 31.08.2019 din cauza meciului POLI pe Stiinta :

  30.08.2019 VINERI Liga III A   DATA ORA TEREN
1 ARSENAL ACS UNITED  - 30.08.2019 20 1
2 SAN MARZANO HALOSII - 30.08.2019 20 2
3 PLOPI DEDY MID - 30.08.2019 21 1
4 RED STAR FC BIZONII - 30.08.2019 21 2
5 GRUPPO SELECT STRANIERII - 30.08.2019 22 1
6 GLORIA SINANDREI SPORT CLUB - 30.08.2019 22 2
7 INTERNATIONAL  HATTRICK MANIACS - 30.08.2019 23 1
8 ARMY TEAM BOCA JUNIORS - 30.08.2019 23 2
             
  31.08.2019 SAMBATA  LIGA II A        
             
1 GRILL SARBESC (NESTLE) ZONE CAFE - 31.08.2019 9 1
2 COMTIM MAHLE - 31.08.2019 13 1
3 UNITED BOYS AC DURA - 31.08.2019 14 1
4 NOVUM TRAVEL CONTITECH FLUID - 31.08.2019 15 1
5 DINOZAURII ESSENCE - 31.08.2019 16 1
6 FOCUS TEAM MESERIASII - 31.08.2019 17 1
7 CIARDA ROSIE B 32 ARMY - 31.08.2019 18 1
8 JUVENTUS TIMISOARA THE TEAM - 31.08.2019 19 1
    Liga II B        
1 COLIRA SPORT FC MLADOST PETROVASELO (MAGICIENII) - 31.08.2019 9 2
2 GRASII CONTI POWER - 31.08.2019 13 2
3 MEWI IDEAL LA LA LAND - 31.08.2019 14 2
4 TAO TIM SARBIANCA (ARENA VIOLA) - 31.08.2019 15 2
5 NATIONAL 2006 FC BASMULUI - 31.08.2019 16 2
6 UMT LINDE GAZ - 31.08.2019 17 2
7 MIA SAN MIA VIITORUL - 31.08.2019 18 2
8 FIN TIM WELDERS IT - 31.08.2019 19 2
    Liga IV A        
1 HELLA CC ZF TRW - 31.08.2019 20 1
2 CODASII FULGER DEVA - 31.08.2019 20 2
3 EWALS CARGO CARE ATHLETICO TIMISOARA - 31.08.2019 21 1
4 LEII GREI AQUA DOLOMIA - 31.08.2019 21 2
5 INGINERII FC PUI DE BEGA - 31.08.2019 22 1
6 FC SPORTING (STREET PLAYERS) SMARTWOOD - 31.08.2019 22 2
7 ATLETICO TEXTILA YELLOW SUBMARINE - 31.08.2019 23 1
    Liga IV B        
1 TMT ARMATA ULTRA - 31.08.2019 23 2
2 NOKIA BANAT SPORT - 01.09.2019 20 2
3 INDEPENDIENTE POKEMONII - 01.09.2019 21 1
4 AC SINANDREI CSM TEAM - 01.09.2019 21 2
5 BOSCH ATHLETICO MODERN - 01.09.2019 22 1
6 NO NAME TEAM (MEWI TEAM) MED TEAM - 01.09.2019 22 2
7 VENUS FORTUNA FREIDORF - 01.09.2019 23 1
             
  01.09.2019 DUMINICA LIGA I        
1 HELLA ELECTRONICS NINIROX - 01.09.2019 9 1
2 UNIREA CERNATEAZ RO HO CONSTRUCT - 01.09.2019 9 2
3 SFK MLADOST RAPID - 01.09.2019 10 1
4 BIZCAFFE MARACANA - 01.09.2019 10 2
5 LEX CONTINENTAL AP - 01.09.2019 11 1
6 AS GLISSANDO VALEO - 01.09.2019 11 2
7 ZOPPAS VOINTA GIROC - 01.09.2019 12 1
8 LYON INSIDECOR - 01.09.2019 12 2
9 AAP CONCEPT PROFESORII -   0 0
    Liga IV C        
1 ATHLETIC ECHIPA NOUA - 01.09.2019 13 1
2 AEK TIMISOARA LAHOVARI - 01.09.2019 13 2
3 BARUM ANONIMII - 01.09.2019 14 1
4 ON TIME CONSTRUCT (DEDEMAN) TOP ALUMINO - 01.09.2019 14 2
5 FC BEST TEAM NEUTRINOS (HONEYWELL) - 01.09.2019 15 1
6 SCORPIONII SNOW KIDS - 01.09.2019 15 2
7 BLAZE SEVEN CLUB - 01.09.2019 16 1
    Liga III B        
1 GLADIATORII ALBASTRI (HYPERION) HUSENII - 01.09.2019 16 2
2 RIPENSIA ACS RONAT - 01.09.2019 17 1
3 DRACULA ADIENT - 01.09.2019 17 2
4 PALMEIRAS FLEX TIM - 01.09.2019 18 1
5 HESSE ASCENDRO - 01.09.2019 18 2
6 BANATENII HERAEUS - 01.09.2019 19 1
7 GENERALII MONEY TEAM - 01.09.2019 19 2
8 AS INTEGRA CS SINANDREI - 01.09.2019 20 1

ATENTIE - MODIFICARE PROGRAM !


25.08.2019 19.59


      AVAND IN VEDERE CA POLI NE-A COMUNICAT CA SAMBATA VA JUCA PE STADIONUL STIINTA , VOM DECALA MECIURILE DE SAMBATA DIMINEATA CU 3 ORE , IAR LIGA A IV-A CARE VA JUCA SAMBATA DELA ORA 21.00 SE VA MUTA DUMINICA DE LA ORA 21.00.

      REVENIM CU PROGRAMUL DEFINITIV IN MOMENTUL IN CARE POLI VA CONFIRMA ORA MECIULUI .

      VA MULTUMIM PENTRU INTELEGERE !
 


REZULTATE BARAJ


25.08.2019 14.04


NR. REZULTATE BARAJE M V E I GM GP PCT LOCUL
1 BOCA JUNIORS 2 1 1 0 8 2 4 1
2 ADIENT 2 1 1 0 6 4 4 2
3 CODASII 2 0 0 2 2 10 0 3

PROGRAM PRIMA ETAPA


24.08.2019 10.42


    LIGA I - avand in vedere ca echipa AAP Concept a anuntat doar in aceste zile imposibilitatea participarii in acest sezon , echipele care vor avea programat meci vor sta in etapa respectiva.

    Etapele pentru Liga I au fost programate doar in zilele de duminica conform discutiilor purtate la sedinta de tragere la sorti , celelalte ligi jucand prin alternanta : liga a II-a sambata / duminica, liga a III-a vineri / duminica / sambata , liga a IV-a sambata / duminica.

  30.08.2019 VINERI Liga III A   DATA ORA TEREN
1 ARSENAL ACS UNITED  - 30.08.2019 20 1
2 SAN MARZANO HALOSII - 30.08.2019 20 2
3 PLOPI DEDY MID - 30.08.2019 21 1
4 RED STAR FC BIZONII - 30.08.2019 21 2
5 GRUPPO SELECT STRANIERII - 30.08.2019 22 1
6 GLORIA SINANDREI SPORT CLUB - 30.08.2019 22 2
7 INTERNATIONAL  HATTRICK MANIACS - 30.08.2019 23 1
8 ARMY TEAM BOCA JUNIORS - 30.08.2019 23 2
             
  31.08.2019 SAMBATA  LIGA II A        
             
1 NESTLE ZONE CAFE - 31.08.2019 9 1
2 COMTIM MAHLE - 31.08.2019 10 1
3 UNITED BOYS AC DURA - 31.08.2019 11 1
4 NOVUM TRAVEL CONTITECH FLUID - 31.08.2019 12 1
5 DINOZAURII ESSENCE - 31.08.2019 13 1
6 FOCUS TEAM MESERIASII - 31.08.2019 14 1
7 CIARDA ROSIE B 32 ARMY - 31.08.2019 15 1
8 JUVENTUS TIMISOARA THE TEAM - 31.08.2019 16 1
    Liga II B        
1 COLIRA SPORT FC MLADOST PETROVASELO - 31.08.2019 9 2
2 GRASII CONTI POWER - 31.08.2019 10 2
3 MEWI IDEAL LA LA LAND - 31.08.2019 11 2
4 TAO TIM ARENA VIOLA - 31.08.2019 12 2
5 NATIONAL 2006 FC BASMULUI - 31.08.2019 13 2
6 UMT LINDE GAZ - 31.08.2019 14 2
7 MIA SAN MIA VIITORUL - 31.08.2019 15 2
8 FIN TIM WELDERS IT - 31.08.2019 16 2
    Liga IV A        
1 HELLA CC ZF TRW - 31.08.2019 17 1
2 CODASII FULGER DEVA - 31.08.2019 17 2
3 EWALS CARGO CARE ATHLETICO TIMISOARA - 31.08.2019 18 1
4 LEII GREI AQUA DOLOMIA - 31.08.2019 18 2
5 INGINERII FC PUI DE BEGA - 31.08.2019 19 1
6 FC SPORTING SMARTWOOD - 31.08.2019 19 2
7 ATLETICO TEXTILA YELLOW SUBMARINE - 31.08.2019 20 1
    Liga IV B        
1 TMT ARMATA ULTRA - 31.08.2019 20 2
2 NOKIA BANAT SPORT - 31.08.2019 21 1
3 INDEPENDIENTE POKEMONII - 31.08.2019 21 2
4 AC SINANDREI CSM TEAM - 31.08.2019 22 1
5 BOSCH ATHLETICO MODERN - 31.08.2019 22 2
6 MEWI TEAM MED TEAM - 31.08.2019 23 1
7 VENUS FORTUNA FREIDORF - 31.08.2019 23 2
             
  01.09.2019 DUMINICA LIGA I        
1 HELLA ELECTRONICS NINIROX - 01.09.2019 9 1
2 UNIREA CERNATEAZ RO HO CONSTRUCT - 01.09.2019 9 2
3 SFK MLADOST RAPID - 01.09.2019 10 1
4 BIZCAFFE MARACANA - 01.09.2019 10 2
5 LEX CONTINENTAL AP - 01.09.2019 11 1
6 AS GLISSANDO VALEO - 01.09.2019 11 2
7 ZOPPAS VOINTA GIROC - 01.09.2019 12 1
8 LYON INSIDECOR - 01.09.2019 12 2
9 AAP CONCEPT PROFESORII -   0 0
    Liga IV C        
1 ATHLETIC ECHIPA NOUA - 01.09.2019 13 1
2 AEK TIMISOARA LAHOVARI - 01.09.2019 13 2
3 BARUM ANONIMII - 01.09.2019 14 1
4 ON TIME CONSTRUCT TOP ALUMINO - 01.09.2019 14 2
5 FC BEST TEAM HONEYWELL - 01.09.2019 15 1
6 SCORPIONII SNOW KIDS - 01.09.2019 15 2
7 BLAZE SEVEN CLUB - 01.09.2019 16 1
    Liga III B        
1 GLADIATORII ALBASTRI HUSENII - 01.09.2019 16 2
2 RIPENSIA ACS RONAT - 01.09.2019 17 1
3 DRACULA ADIENT - 01.09.2019 17 2
4 PALMEIRAS FLEX TIM - 01.09.2019 18 1
5 HESSE ASCENDRO - 01.09.2019 18 2
6 BANATENII HERAEUS - 01.09.2019 19 1
7 GENERALII MONEY TEAM - 01.09.2019 19 2
8 AS INTEGRA CS SINANDREI - 01.09.2019 20 1

TINTARUL


24.08.2019 02.42


     LIGA I - avand in vedere ca echipa AAP Concept a anuntat doar in aceste zile imposibilitatea participarii in acest sezon , echipele care vor avea programat meci vor sta in etapa respectiva.

    Etapele pentru Liga I au fost programate doar in zilele de duminica conform discutiilor purtate la sedinta de tragere la sorti , celelalte ligi jucand prin alternanta : liga a II-a sambata / duminica, liga a III-a vineri / duminica / sambata , liga a IV-a sambata / duminica

  

  PROGRAM LIGA II      
ETAPA  DATA  ORA TEREN SERIA
I 31,08,2019 9-17 T1 A
    9-17 T2 B
II 08,09,2019 13-21 T1 B
    13-21 T2 A
III 14,09,2019 9-17 T1 A
    9-17 T2 B
IV 22,09,2019 13-21 T1 B
    13-21 T2 A
V 28,09,2019 9-17 T1 A
    9-17 T2 B
VI 06,10,2019 13-21 T1 B
    13-21 T2 A
VII 12,10,2019 9-17 T1 A
    9-17 T2 B
VIII 20,10,2019 13-21 T1 B
    13-21 T2 A
IX 26,10,2019 9-17 T1 A
    9-17 T2 B
X 03,11,2019 13-21 T1 B
    13-21 T2 A
XI 09,11,2019 9-17 T1 A
    9-17 T2 B
XII 17,11,2019 13-21 T1 B
    13-21 T2 A
XIII 23,11,2019 9-17 T1 A
    9-17 T2 B
XIV 01,12,2019 13-21 T1 B
    13-21 T2 A
XV 07,12,2019 9-17 T1 A
    9-17 T2 B
  PROGRAM LIGA III      
ETAPA  DATA  ORA TEREN SERIA
I 30,08,2019 20-24 T1 A
    20-24 T2  
  01,09,2019 17-21 T1 B
    16-20 T2  
II 06,09,2019 20-24 T1 A
    20-24 T2  
  07,09,2019 09-13 T1 B
    09-13 T2  
III 13,09,2019 20-24 T1 B
    20-24 T2  
  15,09,2019 17-21 T1 A
    16-20 T2  
IV 20,09,2019 20-24 T1 B
    20-24 T2  
  21,09,2019 09-13 T1 A
    09-13 T2  
V 27,09,2019 20-24 T1 A
    20-24 T2  
  29,09,2019 17-21 T1 B
    16-20 T2  
VI 04,10,2019 20-24 T1 A
    20-24 T2  
  05,10,2019 09-13 T1 B
    09-13 T2  
VII 11,10,2019 20-24 T1 B
    20-24 T2  
  13,10,2019 17-21 T1 A
    16-20 T2  
VIII 18,10,2019 20-24 T1 B
    20-24 T2  
  19,10,2019 09-13 T1 A
    09-13 T2  
IX 25,10,2019 20-24 T1 A
    20-24 T2  
  27,10,2019 17-21 T1 B
    16-20 T2  
X 01,11,2019 20-24 T1 A
    20-24 T2  
  02,11,2019 09-13 T1 B
    09-13 T2  
XI 08,11,2019 20-24 T1 B
    20-24 T2  
  10,11,2019 17-21 T1 A
    16-20 T2  
XII 15,11,2019 20-24 T1 B
    20-24 T2  
  16,11,2019 09-13 T1 A
    09-13 T2  
XIII 22,11,2019 20-24 T1 A
    20-24 T2  
  24,11,2019 17-21 T1 B
    16-20 T2  
XIV 29,11,2019 20-24 T1 A
    20-24 T2  
  30,11,2019 09-13 T1 B
    09-13 T2  
XV 06,12,2019 20-24 T1 B
    20-24 T2  
  08,12,2019 17-21 T1 A
    17-21 T2  

 

  PROGRAM LIGA IV      
ETAPA  DATA  ORA TEREN SERIA
I 31,08,2019 17-21 T1 A
    17-20 T2  
    21-24 T1 B
    20-24 T2  
  01,09,2019 13-17 T1 C
    13-16 T2  
II 07,09,2019 13-17 T1 A
    13-16 T2  
    17-20 T1 B
    16-20 T2  
    20-24 T1 C
    20-23 T2  
III 14,09,2019 17-21 T1 B
    17-20 T2  
    21-24 T1 C
    20-24 T2  
  15,09,2019 13-17 T1 A
    13-16 T2  
IV 21,09,2019 13-17 T1 B
    13-16 T2  
    17-20 T1 C
    16-20 T2  
    20-24 T1 A
    20-23 T2  
V 28,09,2019 17-21 T1 C
    17-20 T2  
    21-24 T1 A
    20-24 T2  
  28,09,2019 13-17 T1 B
    13-16 T2  
VI 05,10,2019 13-17 T1 C
    13-16 T2  
    17-20 T1 A
    16-20 T2  
    20-24 T1 B
    20-23 T2  
VII 12,10,2019 17-21 T1 A
    17-20 T2  
    21-24 T1 B
    20-24 T2  
  13,10,2019 13-17 T1 C
    13-16 T2  
VIII 19,10,2019 13-17 T1 A
    13-16 T2  
    17-20 T1 B
    16-20 T2  
    20-24 T1 C
    20-23 T2  
IX 26,10,2019 17-21 T1 B
    17-20 T2  
    21-24 T1 C
    20-24 T2  
  27,10,2019 13-17 T1 A
    13-16 T2  
X 02,11,2019 13-17 T1 B
    13-16 T2  
    17-20 T1 C
    16-20 T2  
    20-24 T1 A
    20-23 T2  
XI 09,11,2019 17-21 T1 C
    17-20 T2  
    21-24 T1 A
    20-24 T2  
  10,11,2019 13-17 T1 B
    13-16 T2  
XII 16,11,2019 13-17 T1 C
    13-16 T2  
    17-20 T1 A
    16-20 T2  
    20-24 T1 B
    20-23 T2  
XIII 23,11,2019 17-21 T1 A
    17-20 T2  
    21-24 T1 B
    20-24 T2  
  24,11,2019 13-17 T1 C
    13-16 T2  

 

 


ANUNT - baraje liga a IV-a


22.08.2019 11.17


             Duminica 25 august 2019 se vor desfasura meciurile de baraj dupa cum urmeaza :

ora  9.00 Teren 1 BOCA JUNIORS - ADIENT

ora  11.00 Teren 1 BOCA JUNIORS - CODASII

ora  13.00 Teren 1  ADIENT - CODASII

 


Click aici pentru

Arhiva stiri