GDPR Cookie Consent by Free Privacy Policy

Sanctiuni

SANCTIUNI

Cupa Multinationalelor

Program meciuri
Clasamente

Cupa De Iarna

Program meciuri

Cupa De Vara

Program meciuri

Clasament Golgeteri

Teqball Timisoara

CUPA DE IARNA 2019

 

*** IN CUPA DE IARNA SE VA JUCA DUPA REGULAMENTUL CAMPIONATULUI DE MINIFOTBAL
DACA REZULTATUL ESTE EGAL, SE TRECE LA EXECUTAREA A 5 LOVITURI DE LA 7 M
  TUR PRELIMINAR 1 Liga IV      
  SAMBATA 30.11.2019      
  MECI ORA  TEREN SCOR
1 EWALS CARGO CARE - HELLA CC 12 2 3 - 1
2 SNOW KIDS - TOP ALUMINO 13 1 3 - 5
3 ATLETOCO TEXTILA - BEST TEAM 13 2 3 - 0
4 MED TEAM - FC SPORTING 14 1 4 - 7
5 VENUS - SMARTWOOD ROMANIA 14 2 6 - 3
6 BOSCH - BLAZE 15 1 5 - 4
7 INDEPENDIENTE - LEII GREI 15 2 3 - 0
8 AC SINSNDREI - FORTUNA FREIDORF 16 1 7 - 2
9 NOKIA - ANONIMII 16 2 2 - 0
10 CODASII - AQUA DOLOMIA 17 1 5 - 2
11 TMT - SCORPIONII 17 2 10 - 9
12 ATHLETIC - YELLOW SUBMARINE 18 1 2 - 6
13 AEK TIMISOARA - ZF TRW 18 2 0 - 3
14 POKEMONII - BANAT SPORT 19 1 1 - 6
15 CSM TIM - SEVEN CLUB 19 2 2 - 3
16 ATLETICO MODERN              calificata direct     
  TUR PRELIMINAR 2 Liga IV si III      
  VINERI 06.12.2019 ORA  TEREN SCOR
  MECI      
1 STRANIERII - BANAT SPORT 23 2 5-4
  SAMBATA 07.12.2019      
16 BOCA JUNIORS - GLORIA SINANDREI 20 1 1 - 5
3 NOKIA - PLOPI 20 2 7 - 8
4 SEVEN CLUB - HALOSII 21 1 3 - 0
5 PALMEIRAS - ZF TRW 21 2 2 - 4
6 ATLETICO MODERN - DRACULA 22 1 0 - 3
7 HERAEUS - HATTRICK MANIACS 22 2 6 - 8
8 BANATENII - SPORT CLUB 23 1 0 - 3
9 TOP ALUMINO - MONEY TEAM 23 2 1 - 7
         
         
  DUMINICA 08.12.2019      
10 TMT - ATLETICO TEXTILA 13 1 5 - 8
11 EWALS CARGO CARE  - RIPENSIA 13 2 0 - 6
12 CODASII - AC SINANDREI 14 1 1 - 10
13 BOSCH - HUSENII 14 2 0 - 5
14 VENUS - FC SPORTING 15 1 3 - 2
15 ACS RONAT - YELLOW SUBMARINE 15 2 5 - 3
2 ADIENT - INDEPENDIENTE 16 1 3 - 2
17 SAN MARZANO              calificata direct     
         
  TUR PRELIMINAR 3 Liga IV , III si II      
  SAMBATA 14.12.2019      
  MECI ORA TR SCOR
A B 32 ARMY - RIPENSIA 9 1 8 - 6
B HATTRICK MANIACS - SAN MARZANO 9 2 1 - 6
C FC MLADOST - VIITORUL 10 1 3 - 6
D MEWI IDEAL - NATIONAL 2006 10 2 4 - 3
E VENUS - TAO TIM 11 1 7 - 8
F GRILL SARBESC - AC SINANDREI 11 2 1 - 5
G ZF TRW - DRACULA 12 1 2 - 4
H SEVEN CLUB - STRANIERII 12 2 1 - 2
I MONEY TEAM - ACS RONAT 13 1 2 - 5
J NOVUM TRAVEL - UMT 13 2 3 - 1
K DURA - ZONE CAFE 14 1 0 - 3
L PLOPI - WELDERS IT 14 2 4 - 1
M LA LA LAND - CONTI POWER 15 1 5 - 4
N SPORT CLUB - GLORIA SINANDREI 15 2 0 - 3
O DINOZAURII - JUVENTUS TIMISOARA 16 1 3 - 1
P HUSENII - ADIENT 16 2 3 - 5
R ATLETICO TEXTILA - LINDE GAZ 17 1 2 - 5
         
  DUMINICA 15.12.2019      
  SAISPREZECIMI DE FINALA      
  MECI ORA TR SCOR
1 VOINTA GIROC - SAN MARZANO 9 1 3 - 5
2 LA LA LAND - MIA SAN MIA 9 2 4 - 3
3 MARACANA BILED - VIITORUL 10 1 1 - 0
4 B 32 ARMY - MEWI IDEAL 10 2 1 - 4
5 HELLA ELECTRONICS - GLORIA SINANDREI 11 1 4 - 2
6 NINIROX - CIARDA ROSIE 11 2 4 - 1
7 LYON - ZOPPAS INDUSTRIES 12 1 0 - 3
8 AC SINANDREI - ZONE CAFE 12 2 3 - 2
9 RAPID - SFK MLADOST  13 1 1 - 2
10 NOVUM TRAVEL - LINDE GAZ 13 2 9 - 10
11 PROFESORII - FOCUS TEAM 14 1 5 - 7
12 ACS RONAT - PLOPI 14 2 3 - 2
13 UNIREA CERNATEAZ - ADIENT 15 1 7 - 2
14 DRACULA - STRANIERII 15 2 2 - 3
15 COLIRA SPORT - AS GLISSANDO 16 1 2 - 3
16 DINOZAURII - TAO TIM 16 2 2 - 1
         
  DUMINICA 15.12.2019      
  OPTIMI DE FINALA       
  MECI      
A SAN MARZANO - LA LA LAND 17 1 6 - 5
B MARACANA BILED - MEWI IDEAL 17 2 3 - 4
C HELLA ELECTRONICS - NINIROX 18 1 1 - 3
D ZOPPAS INDUSTRIES - AC SINANDREI 18 2 3 - 1
E SFK MLADOST - LINDE GAZ 19 1 2 - 1
F FOCUS TEAM - ACS RONAT 19 2 6 - 8
G UNIREA CERNATEAZ - STRANIERII 20 1 2 - 1
H AS GLISSANDO - DINOZAURII 20 2  6 - 2 
         
  SAMBATA 21.12.2019      
  SFERTURI DE FINALA      
  MECI      
X SAN MARZANO - MEWI IDEAL 9 1 4 - 3
Y NINIROX - ZOPPAS INDUSTRIES 9 2 1 - 3
Z SFK MLADOST - ACS RONAT 10 1 3 - 1
W UNIREA CERNATEAZ -  AS GLISSANDO  10 2 1 - 3
         
  SAMBATA 21.12.2019      
  SEMIFINALE      
  SAN MARZANO- ZOPPAS INDUSTRIES 12 1 0 - 4
  SFK MLADOST -AS GLISSANDO  12 2 2 - 4
         
  FINALA MICA       
  SAN MARZANO - SFK MLADOST 13.45 1

7 - 8

  FINALA MARE       
  ZOPPAS INDUSTRIES - AS GLISSANDO 14.30 1 10 - 9