GDPR Cookie Consent by Free Privacy Policy

Sanctiuni

SANCTIUNI

Cupa Multinationalelor

Program meciuri
Clasamente

Cupa De Iarna

Program meciuri

Cupa De Vara

Program meciuri

Clasament Golgeteri

Teqball Timisoara

PROGRAM ETAPE LIGA II-B


Programul poate suferi modificari! Va rugam verificati in fiecare zi de luni programul etapei urmatoare!


Descarca programul in format PDF

ETAPA 1
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 COLIRA SPORT FC MLADOST PETROVASELO 7 - 1 31.08.2019 12 2
2 GRASII CONTINENTAL POWER 3 - 2 31.08.2019 13 2
3 MEWI IDEAL LA LA LAND 0 - 0 31.08.2019 14 2
4 TAO-TIM SARBIANCA 8 - 1 31.08.2019 15 2
5 NATIONAL 2006 FC BASMULUI 2 - 4 31.08.2019 16 2
6 UMT LINDE GAZ 1 - 10 31.08.2019 17 2
7 MIA SAN MIA VIITORUL 3 - 0 31.08.2019 18 2
8 FIN TIM WELDERS IT 7 - 5 31.08.2019 19 2
ETAPA 2
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 CONTINENTAL POWER COLIRA SPORT 1 - 0 08.09.2019 13 1
2 LA LA LAND GRASII 1 - 4 08.09.2019 14 1
3 SARBIANCA MEWI IDEAL 1 - 6 08.09.2019 15 1
4 FC BASMULUI TAO-TIM 1 - 1 08.09.2019 16 1
5 LINDE GAZ NATIONAL 2006 1 - 0 08.09.2019 17 1
6 VIITORUL UMT 1 - 1 08.09.2019 18 1
7 WELDERS IT MIA SAN MIA 2 - 5 08.09.2019 19 1
8 FC MLADOST PETROVASELO FIN TIM 1 - 7 08.09.2019 20 1
ETAPA 3
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 FC MLADOST PETROVASELO CONTINENTAL POWER 1 - 4 14.09.2019 9 2
2 COLIRA SPORT LA LA LAND 1 - 0 14.09.2019 10 2
3 GRASII SARBIANCA 5 - 3 14.09.2019 11 2
4 MEWI IDEAL FC BASMULUI 4 - 0 14.09.2019 12 2
5 TAO-TIM LINDE GAZ 3 - 3 14.09.2019 16 2
6 NATIONAL 2006 VIITORUL 6 - 2 14.09.2019 17 2
7 UMT WELDERS IT 2 - 2 14.09.2019 18 2
8 MIA SAN MIA FIN TIM 3 - 2 14.09.2019 21 2
ETAPA 4
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 LA LA LAND CONTINENTAL POWER 3 - 4 22.09.2019 13 1
2 SARBIANCA COLIRA SPORT 4 - 6 22.09.2019 14 1
3 FC BASMULUI GRASII 0 - 5 22.09.2019 15 1
4 LINDE GAZ MEWI IDEAL 2 - 3 22.09.2019 16 1
5 VIITORUL TAO-TIM 1 - 2 22.09.2019 17 1
6 WELDERS IT NATIONAL 2006 1 - 3 22.09.2019 18 1
7 FIN TIM UMT 6 - 5 22.09.2019 19 1
8 MIA SAN MIA FC MLADOST PETROVASELO 7 - 1 22.09.2019 20 1
ETAPA 5
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 FC MLADOST PETROVASELO LA LA LAND 1 - 4 28.09.2019 9 2
2 CONTINENTAL POWER SARBIANCA 3 - 0 28.09.2019 10 2
3 COLIRA SPORT FC BASMULUI 4 - 3 28.09.2019 11 2
4 GRASII LINDE GAZ 3 - 7 28.09.2019 12 2
5 MEWI IDEAL VIITORUL 5 - 5 28.09.2019 13 2
6 TAO-TIM WELDERS IT 3 - 2 28.09.2019 14 2
7 NATIONAL 2006 FIN TIM 3 - 0 28.09.2019 15 2
8 UMT MIA SAN MIA 3 - 5 28.09.2019 16 2
ETAPA 6
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 LINDE GAZ COLIRA SPORT 3 - 2 06.10.2019 13 1
2 VIITORUL GRASII 5 - 2 06.10.2019 14 1
3 WELDERS IT MEWI IDEAL 1 - 4 06.10.2019 15 1
4 FIN TIM TAO-TIM 3 - 2 06.10.2019 16 1
5 MIA SAN MIA NATIONAL 2006 3 - 1 06.10.2019 17 1
6 UMT FC MLADOST PETROVASELO 4 - 2 06.10.2019 18 1
7 FC BASMULUI CONTINENTAL POWER 4 - 1 06.10.2019 19 1
8 SARBIANCA LA LA LAND 2 - 3 06.10.2019 20 1
ETAPA 7
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 COLIRA SPORT VIITORUL 2 - 0 12.10.2019 9 2
2 GRASII WELDERS IT 8 - 0 12.10.2019 10 2
3 FC MLADOST PETROVASELO SARBIANCA 0 - 5 12.10.2019 11 2
4 TAO-TIM MIA SAN MIA 2 - 0 12.10.2019 12 2
5 NATIONAL 2006 UMT 0 - 1 12.10.2019 13 2
6 LA LA LAND FC BASMULUI 1 - 2 12.10.2019 14 2
7 CONTINENTAL POWER LINDE GAZ 4 - 4 12.10.2019 15 2
8 MEWI IDEAL FIN TIM 3 - 2 12.10.2019 16 2
ETAPA 8
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 WELDERS IT COLIRA SPORT 2 - 5 20.10.2019 13 1
2 FIN TIM GRASII 3 - 4 20.10.2019 14 1
3 MIA SAN MIA MEWI IDEAL 4 - 1 20.10.2019 15 1
4 UMT TAO-TIM 2 - 3 20.10.2019 16 1
5 NATIONAL 2006 FC MLADOST PETROVASELO 2 - 5 20.10.2019 17 1
6 VIITORUL CONTINENTAL POWER 1 - 2 20.10.2019 18 1
7 LINDE GAZ LA LA LAND 3 - 4 20.10.2019 19 1
8 FC BASMULUI SARBIANCA 3 - 0 20.10.2019 20 1
ETAPA 9
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 FC MLADOST PETROVASELO FC BASMULUI 2 - 4 26.10.2019 9 2
2 GRASII MIA SAN MIA 1 - 3 26.10.2019 10 2
3 MEWI IDEAL UMT 0 - 2 26.10.2019 11 2
4 TAO-TIM NATIONAL 2006 0 - 5 26.10.2019 12 2
5 SARBIANCA LINDE GAZ 6 - 4 26.10.2019 16 2
6 LA LA LAND VIITORUL 3 - 3 26.10.2019 17 2
7 CONTINENTAL POWER WELDERS IT 1 - 0 26.10.2019 18 2
8 COLIRA SPORT FIN TIM 4 - 2 26.10.2019 19 2
ETAPA 10
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 MIA SAN MIA COLIRA SPORT 0 - 2 03.11.2019 13 1
2 UMT GRASII 3 - 5 03.11.2019 14 1
3 NATIONAL 2006 MEWI IDEAL 1 - 1 03.11.2019 15 1
4 TAO-TIM FC MLADOST PETROVASELO 3 - 1 03.11.2019 16 1
5 FIN TIM CONTINENTAL POWER 3 - 1 03.11.2019 17 1
6 WELDERS IT LA LA LAND 1 - 3 03.11.2019 18 1
7 VIITORUL SARBIANCA 1 - 4 03.11.2019 19 1
8 LINDE GAZ FC BASMULUI 0 - 1 03.11.2019 20 1
ETAPA 11
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 COLIRA SPORT UMT 2 - 2 09.11.2019 9 2
2 GRASII NATIONAL 2006 3 - 2 09.11.2019 10 2
3 MEWI IDEAL TAO-TIM 3 - 3 09.11.2019 11 2
4 FC MLADOST PETROVASELO LINDE GAZ 0 - 5 09.11.2019 12 2
5 CONTINENTAL POWER MIA SAN MIA 2 - 3 09.11.2019 16 2
6 FC BASMULUI VIITORUL 2 - 3 09.11.2019 17 2
7 SARBIANCA WELDERS IT 8 - 2 09.11.2019 18 2
8 LA LA LAND FIN TIM 3 - 4 09.11.2019 19 2
ETAPA 12
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 MEWI IDEAL FC MLADOST PETROVASELO 1 - 0 17.11.2019 13 1
2 TAO-TIM GRASII 2 - 3 17.11.2019 14 1
3 NATIONAL 2006 COLIRA SPORT 5 - 1 17.11.2019 15 1
4 UMT CONTINENTAL POWER 3 - 3 17.11.2019 16 1
5 MIA SAN MIA LA LA LAND 4 - 1 17.11.2019 17 1
6 FIN TIM SARBIANCA 3 - 0 17.11.2019 18 1
7 WELDERS IT FC BASMULUI 3 - 2 17.11.2019 19 1
8 VIITORUL LINDE GAZ 2 - 3 17.11.2019 20 1
ETAPA 13
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 GRASII MEWI IDEAL 3 - 5 23.11.2019 9 2
2 COLIRA SPORT TAO-TIM 2 - 3 23.11.2019 10 2
3 CONTINENTAL POWER NATIONAL 2006 3 - 4 23.11.2019 11 2
4 LA LA LAND UMT 2 - 3 23.11.2019 12 2
5 SARBIANCA MIA SAN MIA 0 - 3 23.11.2019 13 2
6 FC MLADOST PETROVASELO VIITORUL 0 - 2 23.11.2019 14 2
7 LINDE GAZ WELDERS IT 2 - 0 23.11.2019 15 2
8 FC BASMULUI FIN TIM 1 - 0 23.11.2019 16 2
ETAPA 14
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 GRASII FC MLADOST PETROVASELO 2 - 4 01.12.2019 13 1
2 MEWI IDEAL COLIRA SPORT 2 - 4 01.12.2019 14 1
3 TAO-TIM CONTINENTAL POWER 2 - 0 01.12.2019 15 1
4 NATIONAL 2006 LA LA LAND 1 - 3 01.12.2019 16 1
5 UMT SARBIANCA 2 - 1 01.12.2019 17 1
6 MIA SAN MIA FC BASMULUI 3 - 1 01.12.2019 18 1
7 FIN TIM LINDE GAZ 4 - 4 01.12.2019 19 1
8 WELDERS IT VIITORUL 3 - 7 01.12.2019 20 1
ETAPA 15
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 COLIRA SPORT GRASII 5 - 5 07.12.2019 9 2
2 CONTINENTAL POWER MEWI IDEAL 0 - 3 07.12.2019 10 2
3 LA LA LAND TAO-TIM 3 - 1 07.12.2019 11 2
4 SARBIANCA NATIONAL 2006 0 - 3 07.12.2019 12 2
5 FC BASMULUI UMT 2 - 3 07.12.2019 16 2
6 LINDE GAZ MIA SAN MIA 2 - 1 07.12.2019 17 2
7 VIITORUL FIN TIM 1 - 2 07.12.2019 18 2
8 FC MLADOST PETROVASELO WELDERS IT 5 - 3 07.12.2019 19 2
ETAPA 16
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 FC MLADOST PETROVASELO COLIRA SPORT 3 - 7 25.01.2020 9 2
2 CONTINENTAL POWER GRASII 2 - 2 25.01.2020 10 2
3 LA LA LAND MEWI IDEAL 3 - 2 25.01.2020 11 2
4 SARBIANCA TAO-TIM 1 - 6 25.01.2020 12 2
5 FC BASMULUI NATIONAL 2006 2 - 1 25.01.2020 13 2
6 LINDE GAZ UMT 4 - 0 25.01.2020 14 2
7 VIITORUL MIA SAN MIA 0 - 3 25.01.2020 15 2
8 WELDERS IT FIN TIM 5 - 6 25.01.2020 16 2
ETAPA 17
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 COLIRA SPORT CONTINENTAL POWER 2 - 1 02.02.2020 13 1
2 GRASII LA LA LAND 2 - 2 02.02.2020 14 1
3 MEWI IDEAL SARBIANCA 1 - 2 02.02.2020 15 1
4 TAO-TIM FC BASMULUI 2 - 1 02.02.2020 16 1
5 NATIONAL 2006 LINDE GAZ 4 - 2 02.02.2020 17 1
6 UMT VIITORUL 5 - 0 02.02.2020 18 1
7 MIA SAN MIA WELDERS IT 3 - 0 02.02.2020 19 1
8 FIN TIM FC MLADOST PETROVASELO 6 - 4 02.02.2020 20 1
ETAPA 18
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 CONTINENTAL POWER FC MLADOST PETROVASELO 2 - 4 08.02.2020 9 2
2 LA LA LAND COLIRA SPORT 1 - 2 08.02.2020 10 2
3 SARBIANCA GRASII 4 - 3 08.02.2020 11 2
4 FC BASMULUI MEWI IDEAL 1 - 2 08.02.2020 12 2
5 LINDE GAZ TAO-TIM 4 - 2 08.02.2020 13 2
6 VIITORUL NATIONAL 2006 3 - 5 08.02.2020 14 2
7 WELDERS IT UMT 1 - 3 08.02.2020 15 2
8 FIN TIM MIA SAN MIA 0 - 3 08.02.2020 16 2
ETAPA 19
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 CONTINENTAL POWER LA LA LAND 1 - 0 16.02.2020 13 1
2 COLIRA SPORT SARBIANCA 1 - 0 16.02.2020 14 1
3 GRASII FC BASMULUI 2 - 3 16.02.2020 15 1
4 MEWI IDEAL LINDE GAZ 1 - 3 16.02.2020 16 1
5 TAO-TIM VIITORUL 2 - 3 16.02.2020 17 1
6 NATIONAL 2006 WELDERS IT 5 - 3 16.02.2020 18 1
7 UMT FIN TIM 3 - 1 16.02.2020 19 1
8 FC MLADOST PETROVASELO MIA SAN MIA 2 - 5 16.02.2020 20 1
ETAPA 20
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 SARBIANCA CONTINENTAL POWER 5 - 2 22.02.2020 9 2
2 FC BASMULUI COLIRA SPORT 4 - 1 22.02.2020 10 2
3 LINDE GAZ GRASII 2 - 4 22.02.2020 11 2
4 VIITORUL MEWI IDEAL 2 - 2 22.02.2020 12 2
5 WELDERS IT TAO-TIM 2 - 4 22.02.2020 13 2
6 FIN TIM NATIONAL 2006 2 - 6 22.02.2020 14 2
7 MIA SAN MIA UMT 2 - 6 22.02.2020 15 2
8 LA LA LAND FC MLADOST PETROVASELO 1 - 5 22.02.2020 16 1
ETAPA 21
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 COLIRA SPORT LINDE GAZ 2 - 3 01.03.2020 13 1
2 GRASII VIITORUL 1 - 1 01.03.2020 14 1
3 MEWI IDEAL WELDERS IT 7 - 6 01.03.2020 15 1
4 TAO-TIM FIN TIM 0 - 1 01.03.2020 16 1
5 NATIONAL 2006 MIA SAN MIA 2 - 5 01.03.2020 17 1
6 FC MLADOST PETROVASELO UMT 1 - 9 01.03.2020 18 1
7 CONTINENTAL POWER FC BASMULUI 0 - 4 01.03.2020 19 1
8 LA LA LAND SARBIANCA 2 - 3 01.03.2020 20 1
ETAPA 22
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 VIITORUL COLIRA SPORT 4 - 1 07.03.2020 9 2
2 WELDERS IT GRASII 1 - 7 07.03.2020 10 2
3 SARBIANCA FC MLADOST PETROVASELO 2 - 3 07.03.2020 11 2
4 MIA SAN MIA TAO-TIM 3 - 3 07.03.2020 12 2
5 UMT NATIONAL 2006 8 - 1 07.03.2020 13 2
6 FC BASMULUI LA LA LAND 2 - 0 07.03.2020 14 2
7 LINDE GAZ CONTINENTAL POWER 10 - 0 07.03.2020 15 2
8 FIN TIM MEWI IDEAL 3 - 6 07.03.2020 16 2
ETAPA 23
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 COLIRA SPORT WELDERS IT - 15.03.2020 13 1
2 GRASII FIN TIM - 15.03.2020 14 1
3 MEWI IDEAL MIA SAN MIA - 15.03.2020 15 1
4 TAO-TIM UMT - 15.03.2020 16 1
5 FC MLADOST PETROVASELO NATIONAL 2006 - 15.03.2020 17 1
6 CONTINENTAL POWER VIITORUL - 15.03.2020 18 1
7 LA LA LAND LINDE GAZ - 15.03.2020 19 1
8 SARBIANCA FC BASMULUI - 15.03.2020 20 1
ETAPA 24
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 FC BASMULUI FC MLADOST PETROVASELO - 21.03.2020 9 2
2 MIA SAN MIA GRASII - 21.03.2020 10 2
3 UMT MEWI IDEAL - 21.03.2020 11 2
4 NATIONAL 2006 TAO-TIM - 21.03.2020 12 2
5 LINDE GAZ SARBIANCA - 21.03.2020 13 2
6 VIITORUL LA LA LAND - 21.03.2020 14 2
7 WELDERS IT CONTINENTAL POWER - 21.03.2020 15 2
8 FIN TIM COLIRA SPORT - 21.03.2020 16 2
ETAPA 25
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 COLIRA SPORT MIA SAN MIA - 29.03.2020 13 1
2 GRASII UMT - 29.03.2020 14 1
3 MEWI IDEAL NATIONAL 2006 - 29.03.2020 15 1
4 FC MLADOST PETROVASELO TAO-TIM - 29.03.2020 16 1
5 CONTINENTAL POWER FIN TIM - 29.03.2020 17 1
6 LA LA LAND WELDERS IT - 29.03.2020 18 1
7 SARBIANCA VIITORUL - 29.03.2020 19 1
8 FC BASMULUI LINDE GAZ - 29.03.2020 20 1
ETAPA 26
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 UMT COLIRA SPORT - 04.04.2020 9 2
2 NATIONAL 2006 GRASII - 04.04.2020 10 2
3 TAO-TIM MEWI IDEAL - 04.04.2020 11 2
4 LINDE GAZ FC MLADOST PETROVASELO - 04.04.2020 12 2
5 MIA SAN MIA CONTINENTAL POWER - 04.04.2020 13 2
6 VIITORUL FC BASMULUI - 04.04.2020 14 2
7 WELDERS IT SARBIANCA - 04.04.2020 15 2
8 FIN TIM LA LA LAND - 04.04.2020 16 2
ETAPA 27
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 FC MLADOST PETROVASELO MEWI IDEAL - 12.04.2020 13 1
2 GRASII TAO-TIM - 12.04.2020 14 1
3 COLIRA SPORT NATIONAL 2006 - 12.04.2020 15 1
4 CONTINENTAL POWER UMT - 12.04.2020 16 1
5 LA LA LAND MIA SAN MIA - 12.04.2020 17 1
6 SARBIANCA FIN TIM - 12.04.2020 18 1
7 FC BASMULUI WELDERS IT - 12.04.2020 19 1
8 LINDE GAZ VIITORUL - 12.04.2020 20 1
ETAPA 28
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 MEWI IDEAL GRASII - 25.04.2020 9 2
2 TAO-TIM COLIRA SPORT - 25.04.2020 10 2
3 NATIONAL 2006 CONTINENTAL POWER - 25.04.2020 11 2
4 UMT LA LA LAND - 25.04.2020 12 2
5 MIA SAN MIA SARBIANCA - 25.04.2020 13 2
6 VIITORUL FC MLADOST PETROVASELO - 25.04.2020 14 2
7 WELDERS IT LINDE GAZ - 25.04.2020 15 2
8 FIN TIM FC BASMULUI - 25.04.2020 16 2
ETAPA 29
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
ETAPA 30
Nr Meciul   Scor Data Ora TR