GDPR Cookie Consent by Free Privacy Policy

Sanctiuni

SANCTIUNI

Cupa Multinationalelor

Program meciuri
Clasamente

Cupa De Vara

Program meciuri

Clasament Golgeteri

Teqball Timisoara

PROGRAM ETAPE LIGA II-B


Programul poate suferi modificari! Va rugam verificati in fiecare zi de luni programul etapei urmatoare!


Descarca programul in format PDF

Etapa 1
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 RED ARMOUR SCORPIONII 3 - 0 03.09.2022 9 2
2 NATIONAL 2006 GLADIATORII ALBASTRII 3 - 1 03.09.2022 10 2
3 GRASII BALKAN BISTRO 5 - 1 03.09.2022 11 2
4 VIITORUL ARMY TEAM 3 - 3 03.09.2022 12 2
5 ASCENDRO JUVENTUS TIMISOARA 1 - 3 03.09.2022 13 2
6 MOVUM TEAM WELDERS IT 8 - 0 03.09.2022 14 2
7 FINTIM A.C. SINANDREI 1 - 4 03.09.2022 15 2
8 MEWI IDEAL HERAEUS ELECTRONICS 4 - 1 03.09.2022 16 2
Etapa 2
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 SCORPIONII HERAEUS ELECTRONICS 2 - 4 11.09.2022 14 1
2 A.C. SINANDREI MEWI IDEAL 5 - 3 11.09.2022 15 1
3 WELDERS IT FINTIM 4 - 5 11.09.2022 16 1
4 JUVENTUS TIMISOARA MOVUM TEAM 2 - 4 11.09.2022 17 1
5 ARMY TEAM ASCENDRO 2 - 5 11.09.2022 18 1
6 BALKAN BISTRO VIITORUL 3 - 3 11.09.2022 19 1
7 GLADIATORII ALBASTRII GRASII 2 - 5 11.09.2022 20 1
8 RED ARMOUR NATIONAL 2006 1 - 3 11.09.2022 21 1
Etapa 3
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 NATIONAL 2006 SCORPIONII 3 - 3 17.09.2022 9 2
2 GRASII RED ARMOUR 2 - 2 17.09.2022 10 2
3 VIITORUL GLADIATORII ALBASTRII 1 - 2 17.09.2022 11 2
4 ASCENDRO BALKAN BISTRO 5 - 5 17.09.2022 12 2
5 MOVUM TEAM ARMY TEAM 5 - 5 17.09.2022 13 2
6 FINTIM JUVENTUS TIMISOARA 4 - 3 17.09.2022 14 2
7 MEWI IDEAL WELDERS IT 8 - 2 17.09.2022 15 2
8 HERAEUS ELECTRONICS A.C. SINANDREI 3 - 4 17.09.2022 16 2
Etapa 4
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 SCORPIONII A.C. SINANDREI 0 - 6 25.09.2022 14 1
2 WELDERS IT HERAEUS ELECTRONICS 2 - 3 25.09.2022 15 1
3 JUVENTUS TIMISOARA MEWI IDEAL 0 - 4 25.09.2022 16 1
4 ARMY TEAM FINTIM 8 - 5 25.09.2022 17 1
5 BALKAN BISTRO MOVUM TEAM 3 - 3 25.09.2022 18 1
6 GLADIATORII ALBASTRII ASCENDRO 7 - 7 25.09.2022 19 1
7 RED ARMOUR VIITORUL 2 - 4 25.09.2022 20 1
8 NATIONAL 2006 GRASII 4 - 3 25.09.2022 21 1
Etapa 5
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 GRASII SCORPIONII 4 - 1 01.10.2022 9 2
2 VIITORUL NATIONAL 2006 1 - 2 01.10.2022 10 2
3 ASCENDRO RED ARMOUR 4 - 6 01.10.2022 11 2
4 MOVUM TEAM GLADIATORII ALBASTRII 1 - 5 01.10.2022 12 2
5 FINTIM BALKAN BISTRO 2 - 5 01.10.2022 13 2
6 MEWI IDEAL ARMY TEAM 1 - 0 01.10.2022 14 2
7 HERAEUS ELECTRONICS JUVENTUS TIMISOARA 3 - 4 01.10.2022 15 2
8 A.C. SINANDREI WELDERS IT 3 - 0 01.10.2022 16 2
Etapa 6
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 SCORPIONII WELDERS IT - 09.10.2022 14 1
2 JUVENTUS TIMISOARA A.C. SINANDREI - 09.10.2022 15 1
3 ARMY TEAM HERAEUS ELECTRONICS - 09.10.2022 16 1
4 BALKAN BISTRO MEWI IDEAL - 09.10.2022 17 1
5 GLADIATORII ALBASTRII FINTIM - 09.10.2022 18 1
6 RED ARMOUR MOVUM TEAM - 09.10.2022 19 1
7 NATIONAL 2006 ASCENDRO - 09.10.2022 20 1
8 GRASII VIITORUL - 09.10.2022 21 1
Etapa 7
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 VIITORUL SCORPIONII - 15.10.2022 9 2
2 ASCENDRO GRASII - 15.10.2022 10 2
3 MOVUM TEAM NATIONAL 2006 - 15.10.2022 11 2
4 FINTIM RED ARMOUR - 15.10.2022 12 2
5 MEWI IDEAL GLADIATORII ALBASTRII - 15.10.2022 13 2
6 HERAEUS ELECTRONICS BALKAN BISTRO - 15.10.2022 14 2
7 A.C. SINANDREI ARMY TEAM - 15.10.2022 15 2
8 WELDERS IT JUVENTUS TIMISOARA - 15.10.2022 16 2
Etapa 8
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 SCORPIONII JUVENTUS TIMISOARA - 23.10.2022 14 1
2 ARMY TEAM WELDERS IT - 23.10.2022 15 1
3 BALKAN BISTRO A.C. SINANDREI - 23.10.2022 16 1
4 GLADIATORII ALBASTRII HERAEUS ELECTRONICS - 23.10.2022 17 1
5 RED ARMOUR MEWI IDEAL - 23.10.2022 18 1
6 NATIONAL 2006 FINTIM - 23.10.2022 19 1
7 GRASII MOVUM TEAM - 23.10.2022 20 1
8 VIITORUL ASCENDRO - 23.10.2022 21 1
Etapa 9
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 ASCENDRO SCORPIONII - 29.10.2022 9 2
2 MOVUM TEAM VIITORUL - 29.10.2022 10 2
3 FINTIM GRASII - 29.10.2022 11 2
4 MEWI IDEAL NATIONAL 2006 - 29.10.2022 12 2
5 HERAEUS ELECTRONICS RED ARMOUR - 29.10.2022 13 2
6 A.C. SINANDREI GLADIATORII ALBASTRII - 29.10.2022 14 2
7 WELDERS IT BALKAN BISTRO - 29.10.2022 15 2
8 JUVENTUS TIMISOARA ARMY TEAM - 29.10.2022 16 2
Etapa 10
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 SCORPIONII ARMY TEAM - 06.11.2022 14 1
2 BALKAN BISTRO JUVENTUS TIMISOARA - 06.11.2022 15 1
3 GLADIATORII ALBASTRII WELDERS IT - 06.11.2022 16 1
4 RED ARMOUR A.C. SINANDREI - 06.11.2022 17 1
5 NATIONAL 2006 HERAEUS ELECTRONICS - 06.11.2022 18 1
6 GRASII MEWI IDEAL - 06.11.2022 19 1
7 VIITORUL FINTIM - 06.11.2022 20 1
8 ASCENDRO MOVUM TEAM - 06.11.2022 21 1
Etapa 11
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 MOVUM TEAM SCORPIONII - 12.11.2022 9 2
2 FINTIM ASCENDRO - 12.11.2022 10 2
3 MEWI IDEAL VIITORUL - 12.11.2022 11 2
4 HERAEUS ELECTRONICS GRASII - 12.11.2022 12 2
5 A.C. SINANDREI NATIONAL 2006 - 12.11.2022 13 2
6 WELDERS IT RED ARMOUR - 12.11.2022 14 2
7 JUVENTUS TIMISOARA GLADIATORII ALBASTRII - 12.11.2022 15 2
8 ARMY TEAM BALKAN BISTRO - 12.11.2022 16 2
Etapa 12
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 SCORPIONII BALKAN BISTRO - 20.11.2022 14 1
2 GLADIATORII ALBASTRII ARMY TEAM - 20.11.2022 15 1
3 RED ARMOUR JUVENTUS TIMISOARA - 20.11.2022 16 1
4 NATIONAL 2006 WELDERS IT - 20.11.2022 17 1
5 GRASII A.C. SINANDREI - 20.11.2022 18 1
6 VIITORUL HERAEUS ELECTRONICS - 20.11.2022 19 1
7 ASCENDRO MEWI IDEAL - 20.11.2022 20 1
8 MOVUM TEAM FINTIM - 20.11.2022 21 1
Etapa 13
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 FINTIM SCORPIONII - 26.11.2022 9 2
2 MEWI IDEAL MOVUM TEAM - 26.11.2022 10 2
3 HERAEUS ELECTRONICS ASCENDRO - 26.11.2022 11 2
4 A.C. SINANDREI VIITORUL - 26.11.2022 12 2
5 WELDERS IT GRASII - 26.11.2022 13 2
6 JUVENTUS TIMISOARA NATIONAL 2006 - 26.11.2022 14 2
7 ARMY TEAM RED ARMOUR - 26.11.2022 15 2
8 BALKAN BISTRO GLADIATORII ALBASTRII - 26.11.2022 16 2
Etapa 14
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 SCORPIONII GLADIATORII ALBASTRII - 04.12.2022 14 1
2 RED ARMOUR BALKAN BISTRO - 04.12.2022 15 1
3 NATIONAL 2006 ARMY TEAM - 04.12.2022 16 1
4 GRASII JUVENTUS TIMISOARA - 04.12.2022 17 1
5 VIITORUL WELDERS IT - 04.12.2022 18 1
6 ASCENDRO A.C. SINANDREI - 04.12.2022 19 1
7 MOVUM TEAM HERAEUS ELECTRONICS - 04.12.2022 20 1
8 FINTIM MEWI IDEAL - 04.12.2022 21 1
Etapa 15
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 MEWI IDEAL SCORPIONII - 10.12.2022 9 2
2 HERAEUS ELECTRONICS FINTIM - 10.12.2022 10 2
3 A.C. SINANDREI MOVUM TEAM - 10.12.2022 11 2
4 WELDERS IT ASCENDRO - 10.12.2022 12 2
5 JUVENTUS TIMISOARA VIITORUL - 10.12.2022 13 2
6 ARMY TEAM GRASII - 10.12.2022 14 2
7 BALKAN BISTRO NATIONAL 2006 - 10.12.2022 15 2
8 GLADIATORII ALBASTRII RED ARMOUR - 10.12.2022 16 2