GDPR Cookie Consent by Free Privacy Policy

Sanctiuni

SANCTIUNI

Cupa Multinationalelor

Program meciuri
Clasamente

Cupa De Vara

Program meciuri

Clasament Golgeteri

Teqball Timisoara

PROGRAM ETAPE LIGA III-B


Programul poate suferi modificari! Va rugam verificati in fiecare zi de luni programul etapei urmatoare!


Descarca programul in format PDF

Etapa 1
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 GRUPPO SELECT ATHLETIC 7 - 6 04.09.2022 14 1
2 PLOPI ACS UNITED TIMISOARA 5 - 1 04.09.2022 15 1
3 INGINERII FC PUI DE BEGA 5 - 3 04.09.2022 16 1
4 VENUS SPORT CLUB TM 6 - 1 04.09.2022 17 1
5 FC SPORTING TERASA OANA 0 - 3 04.09.2022 18 1
6 SMARTWOOD ROMANIA SUPERBET UNITED 3 - 3 04.09.2022 19 1
7 COMTIM HAMILTON 2 - 3 04.09.2022 20 1
8 TMT FAIR PLAY TIMISOARA 3 - 0 04.09.2022 21 1
Etapa 2
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 ATHLETIC FAIR PLAY TIMISOARA 3 - 1 10.09.2022 9 2
2 HAMILTON TMT 3 - 3 10.09.2022 10 2
3 SUPERBET UNITED COMTIM 2 - 3 10.09.2022 11 2
4 TERASA OANA SMARTWOOD ROMANIA 5 - 3 10.09.2022 12 2
5 SPORT CLUB TM FC SPORTING 0 - 3 10.09.2022 13 2
6 PUI DE BEGA VENUS 3 - 1 10.09.2022 14 2
7 ACS UNITED TIMISOARA INGINERII FC 1 - 3 10.09.2022 15 2
8 GRUPPO SELECT PLOPI 2 - 4 10.09.2022 16 2
Etapa 3
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 PLOPI ATHLETIC 3 - 3 18.09.2022 13 2
2 INGINERII FC GRUPPO SELECT 5 - 2 18.09.2022 14 2
3 VENUS ACS UNITED TIMISOARA 7 - 5 18.09.2022 15 2
4 FC SPORTING PUI DE BEGA 1 - 4 18.09.2022 16 2
5 SMARTWOOD ROMANIA SPORT CLUB TM 8 - 2 18.09.2022 17 2
6 COMTIM TERASA OANA 1 - 5 18.09.2022 18 2
7 TMT SUPERBET UNITED 8 - 4 18.09.2022 19 2
8 FAIR PLAY TIMISOARA HAMILTON 2 - 2 18.09.2022 20 2
Etapa 4
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 ATHLETIC HAMILTON 3 - 3 24.09.2022 9 1
2 SUPERBET UNITED FAIR PLAY TIMISOARA 4 - 5 24.09.2022 10 1
3 TERASA OANA TMT 4 - 4 24.09.2022 11 1
4 SPORT CLUB TM COMTIM 2 - 6 24.09.2022 12 1
5 PUI DE BEGA SMARTWOOD ROMANIA 1 - 4 24.09.2022 13 1
6 ACS UNITED TIMISOARA FC SPORTING 3 - 0 24.09.2022 14 1
7 GRUPPO SELECT VENUS 4 - 5 24.09.2022 15 1
8 PLOPI INGINERII FC 1 - 4 24.09.2022 16 1
Etapa 5
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 INGINERII FC ATHLETIC 3 - 5 02.10.2022 13 2
2 VENUS PLOPI 0 - 5 02.10.2022 14 2
3 FC SPORTING GRUPPO SELECT 7 - 4 02.10.2022 15 2
4 SMARTWOOD ROMANIA ACS UNITED TIMISOARA 5 - 3 02.10.2022 16 2
5 COMTIM PUI DE BEGA 3 - 2 02.10.2022 17 2
6 TMT SPORT CLUB TM 7 - 6 02.10.2022 18 2
7 FAIR PLAY TIMISOARA TERASA OANA 2 - 2 02.10.2022 19 2
8 HAMILTON SUPERBET UNITED 4 - 4 02.10.2022 20 2
Etapa 6
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 ATHLETIC SUPERBET UNITED - 08.10.2022 9 1
2 TERASA OANA HAMILTON - 08.10.2022 10 1
3 SPORT CLUB TM FAIR PLAY TIMISOARA - 08.10.2022 11 1
4 PUI DE BEGA TMT - 08.10.2022 12 1
5 ACS UNITED TIMISOARA COMTIM - 08.10.2022 13 1
6 GRUPPO SELECT SMARTWOOD ROMANIA - 08.10.2022 14 1
7 PLOPI FC SPORTING - 08.10.2022 15 1
8 INGINERII FC VENUS - 08.10.2022 16 1
Etapa 7
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 VENUS ATHLETIC - 16.10.2022 13 2
2 FC SPORTING INGINERII FC - 16.10.2022 14 2
3 SMARTWOOD ROMANIA PLOPI - 16.10.2022 15 2
4 COMTIM GRUPPO SELECT - 16.10.2022 16 2
5 TMT ACS UNITED TIMISOARA - 16.10.2022 17 2
6 FAIR PLAY TIMISOARA PUI DE BEGA - 16.10.2022 18 2
7 HAMILTON SPORT CLUB TM - 16.10.2022 19 2
8 SUPERBET UNITED TERASA OANA - 16.10.2022 20 2
Etapa 8
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 ATHLETIC TERASA OANA - 22.10.2022 9 1
2 SPORT CLUB TM SUPERBET UNITED - 22.10.2022 10 1
3 PUI DE BEGA HAMILTON - 22.10.2022 11 1
4 ACS UNITED TIMISOARA FAIR PLAY TIMISOARA - 22.10.2022 12 1
5 GRUPPO SELECT TMT - 22.10.2022 13 1
6 PLOPI COMTIM - 22.10.2022 14 1
7 INGINERII FC SMARTWOOD ROMANIA - 22.10.2022 15 1
8 VENUS FC SPORTING - 22.10.2022 16 1
Etapa 9
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 FC SPORTING ATHLETIC - 30.10.2022 13 2
2 SMARTWOOD ROMANIA VENUS - 30.10.2022 14 2
3 COMTIM INGINERII FC - 30.10.2022 15 2
4 TMT PLOPI - 30.10.2022 16 2
5 FAIR PLAY TIMISOARA GRUPPO SELECT - 30.10.2022 17 2
6 HAMILTON ACS UNITED TIMISOARA - 30.10.2022 18 2
7 SUPERBET UNITED PUI DE BEGA - 30.10.2022 19 2
8 TERASA OANA SPORT CLUB TM - 30.10.2022 20 2
Etapa 10
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 ATHLETIC SPORT CLUB TM - 05.11.2022 9 1
2 PUI DE BEGA TERASA OANA - 05.11.2022 10 1
3 ACS UNITED TIMISOARA SUPERBET UNITED - 05.11.2022 11 1
4 GRUPPO SELECT HAMILTON - 05.11.2022 12 1
5 PLOPI FAIR PLAY TIMISOARA - 05.11.2022 13 1
6 INGINERII FC TMT - 05.11.2022 14 1
7 VENUS COMTIM - 05.11.2022 15 1
8 FC SPORTING SMARTWOOD ROMANIA - 05.11.2022 16 1
Etapa 11
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 SMARTWOOD ROMANIA ATHLETIC - 13.11.2022 13 2
2 COMTIM FC SPORTING - 13.11.2022 14 2
3 TMT VENUS - 13.11.2022 15 2
4 FAIR PLAY TIMISOARA INGINERII FC - 13.11.2022 16 2
5 HAMILTON PLOPI - 13.11.2022 17 2
6 SUPERBET UNITED GRUPPO SELECT - 13.11.2022 18 2
7 TERASA OANA ACS UNITED TIMISOARA - 13.11.2022 19 2
8 SPORT CLUB TM PUI DE BEGA - 13.11.2022 20 2
Etapa 12
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 ATHLETIC PUI DE BEGA - 19.11.2022 9 1
2 ACS UNITED TIMISOARA SPORT CLUB TM - 19.11.2022 10 1
3 GRUPPO SELECT TERASA OANA - 19.11.2022 11 1
4 PLOPI SUPERBET UNITED - 19.11.2022 12 1
5 INGINERII FC HAMILTON - 19.11.2022 13 1
6 VENUS FAIR PLAY TIMISOARA - 19.11.2022 14 1
7 FC SPORTING TMT - 19.11.2022 15 1
8 SMARTWOOD ROMANIA COMTIM - 19.11.2022 16 1
Etapa 13
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 COMTIM ATHLETIC - 27.11.2022 13 2
2 TMT SMARTWOOD ROMANIA - 27.11.2022 14 2
3 FAIR PLAY TIMISOARA FC SPORTING - 27.11.2022 15 2
4 HAMILTON VENUS - 27.11.2022 16 2
5 SUPERBET UNITED INGINERII FC - 27.11.2022 17 2
6 TERASA OANA PLOPI - 27.11.2022 18 2
7 SPORT CLUB TM GRUPPO SELECT - 27.11.2022 19 2
8 PUI DE BEGA ACS UNITED TIMISOARA - 27.11.2022 20 2
Etapa 14
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 ATHLETIC ACS UNITED TIMISOARA - 03.12.2022 9 1
2 GRUPPO SELECT PUI DE BEGA - 03.12.2022 10 1
3 PLOPI SPORT CLUB TM - 03.12.2022 11 1
4 INGINERII FC TERASA OANA - 03.12.2022 12 1
5 VENUS SUPERBET UNITED - 03.12.2022 13 1
6 FC SPORTING HAMILTON - 03.12.2022 14 1
7 SMARTWOOD ROMANIA FAIR PLAY TIMISOARA - 03.12.2022 15 1
8 COMTIM TMT - 03.12.2022 16 1
Etapa 15
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 TMT ATHLETIC - 11.12.2022 13 2
2 FAIR PLAY TIMISOARA COMTIM - 11.12.2022 14 2
3 HAMILTON SMARTWOOD ROMANIA - 11.12.2022 15 2
4 SUPERBET UNITED FC SPORTING - 11.12.2022 16 2
5 TERASA OANA VENUS - 11.12.2022 17 2
6 SPORT CLUB TM INGINERII FC - 11.12.2022 18 2
7 PUI DE BEGA PLOPI - 11.12.2022 19 2
8 ACS UNITED TIMISOARA GRUPPO SELECT - 11.12.2022 20 2